אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המסתורין של צ. לנדאו: כיצד איבדו נושי החברה 70 מיליון שקל בתוך 18 דקות

62 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
חחחח...לא היו צריכים לזרוק את הנאמנים המקוריים. הכל חרטא משחק מכור...
הנאמנים שהסתירו את הנכס (מזמן הנאמנים מייצגים רק את כמות הכסף שהם יכולים לסחוט מהפרוק..) כנקמה על פיטוריהם גילו את האמת...ובמדינה שביבי רוצה להעביר את הסכם הגז בלי שאף אחד ידע מהו אז דבר כזה זה גרעינים...והכי הכי גרוע שכל הזמן מדברים איתנו על "מדינת חוק"..במיוחד בפסיקות בג"ץ שהן הכי רקובות שיש.
מבין עניין | 11.07.15
50.
איך ממנים את אורנשטיין לשפוט
השופט אורנשטיין הוא כזה לא מעניין אותו צדק אלא לדאוג לסיים תיקים ואם אפשר שהמפרקים יהיו חברים שלו אז זה בכלל טוב זה שמאות אנשים נשארים חסרי כול לחלוטין לא מעניין אותו העיקר שחבריו המפרקים מתעשרים כדאי לבדוק היטב בעוד תיקים שהוא מנהל - תמיד אותו דבר
עמוס | 09.07.15
45.
ל-29 השופט מחוייב לתת גילוי נאות
ועל הצדדים להחליט האם הם מתנגדים למינויו. מאחר ושני הצדדים לא התנגדו הוא נשאר השופט. במקרה הזה עושה רושם ששני הצדדים סגרו בניהם את כל התנאים של ההסכם, וביקשו אישור של השופט, מספיק שהשופט לא היה עירני ואישר ללא בדיקה נאותה של התנאים והנה יש לך סיפור של שחיתות. לא יודע מה קרה שם ולא נכנס לזה, את האחריות הבסיסית של השופט הוא ביצע ונתן גילוי נאות וברור על הקשר, שים לב שאף אחד לא אומר שהוא ניסה להסתיר זאת. הבעיה היותר גדולה בסיפור הזה הוא דווקא הנאמנים ולא השופט שאינם דואגים לבצע את עבודתם בצורה נאותה ולא מגינים על הנושים. זה מתחיל בזה שלא ביקשו שופט אחר וממשיך בסיפור שאנחנו קוראים כאן... דרך אגב גם לזה שהם לא ביקשו החלפת שופט יכולות להיות הרבה סיבות אחת מהן ולא היחידה זה זמן הטיפול שמתארך עקב זה, עד שימנו שופט חדש ותהליך הלמידה שלו את התיק המדובר.
ggg | 09.07.15
39.
צריך ששופטים יהיו במסלול נפרד מעורכי דין למרות שזה נשמע תמוה אבל..
צריך שיהיו 2 מסלולים ומי שהיה עורך דין לא יכול להיות שופט, הם לא נקיים מספיק למרות הניסיון שהם צוברים הם מתלכלכים ולא נקיים מאינטרסים מכיוון שבתור עורך דין אתה צריך להיות כזה אחד "מאכר" שופטים צריכים להיות טהורים עד כמה שאפשר, בהס לשופטים או משהו כזה
 | 09.07.15
37.
האם יתכן שגם שופט בישראל הוא מושחת?
כבר פורסם שהשופט לשעבר דן כהן הורשע בגין שחיתות. אז יתכן שיש עוד תפוחים רקובים בין השופטים. התנהלות השופט איתן אורנשטיין תמוהה, מעוררת שאלות וחשד לאי יושר. ראוי שכבר היום נשיאת בית המשפט העליון תפשיל שרוולים ותיכנס לעובי הקורה. מתוקף תפקידה הרם, זו חובתה כלפי אזרחי מדינת ישראל.
איל | 09.07.15
29.
השופט לא אמור לפסול את עצמו מלדון בתיק הזה ?
איך יכול להיות ששופט שהיה מקושר לצד אחד במשפט לא פוסל את עצמו מלדון בתיק ? יש ריח של שוחד באוויר... הריח הזה הוא שגרם לו להוריד את מחיר הקרקע ל 10 מיליון ש"ח במקום ,לשלוח את הנושים להוציא כמה שיותר כסף על הקרקע. ריח השחיתות מסריח מלעלה ... משרדי המממשלה עד לאינסטלטור הפשוט .. איפה הצדק בבית המשפט ?
מריח שחיתות | 09.07.15
17.
אם אכן זה נכון. חייבים בדק בית בבתי המשפט
אם ויהיה מוכח כי טענות העותרים כנגד החלטת השופט אורנשטיין נכונות יש לנדוק את כל פסקי הדין שלו. בכלל בנושאי ממונות מן הראוי שלאחר החלטת השופט יועבר התיק לבחינה של לפחות 2 גופי בדיקה לפני הכרעה סופית. בעבר נתקלתי בתופעה איך עו"ד שמונה ככונס נכסים לדירה שנישומה ב 190,000 דולר מצא רק קונה בודד ב 125,000 דולר. למזלם של המתדיינים היה שופט הגון שעצר את ההליך והודיע לו שלא יאשר מכירה מתחת למחיר השמאי. לצערי כנראה זה לא קורה כל יום.
 | 09.07.15
9.
לאן עוד אפשר לרדת?
זה אותו שופט שהוציא צו איסור פרסום על דיון שנערך בפניו בבקשה של עורכי הדין שלמה נס ופנחס רובין לפסוק להם 21% + מע"מ שכר טרחה בתיק אגרקסקו. אורנשטיין אפילו החליט שם שזה נושא "סודי" ולכן צריך לדון בו בדלתיים סגורות ורק לאחר שעיתון כלכליסט פנה לביהמ"ש באמצעות עו"ד הוסר צו איסור הפרסום. כל הכבוד לכלכליסט על החשיפות והעבודה העיתונאית הראויה לשבח. תמשיכו לעקוב ולדווח מה יקרה בהמשך הפרשה הזו..
שלומי | 09.07.15
1.
הקשר שבין השופט אורנשטיין לאחים שפירא
השופט אורנשטיין הגזים הפעם! הוא נתן קרקע בשווי 70 מיליון שקל לאחים שפירא שהיו הלקוחות שלו! עד מתי איתן אורנשטיין ימשיך לשפוט כאילו הוא מעל החוק ויעשה בתיקים המתנהלים בפניו מה שהוא רוצה! יש חוק ואמת. אורנשטיין לא מעליהם. הוא מנותק מהמתדיינים בפניו. די לשחיתות. צריך שהעניין יועבר למבקר השופטים. אבד האמון במערכת המשפט. עצוב. עצוב.
סטודנט | 09.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת