אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יד חופשית: מדוע נמאס לצרכן מהמחשוב הלביש כל כך מהר?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ועוד לא דיברנו על פרטיות ומידע רפואי שהפכו להפקר תודות לשפני הניסיון
אנשים לא חושבים פעמיים בימנו, המכשיר חכם והמשתמש נשאר טיפש. בעידן שבו הסייבר הוא לא רק מילת באז, אלא יש דברים בגו, אמצעי אבטחה עוברים לביומטריה (שזו טיפשות בפני עצמה) אז כשמדברים על זיהוי משתמש ע"י טביעת אצבע, דופק ושאר ממצאים ביומטריים שהם "יחודיים" למשתמש, מצחיק שהתחום הפך לפרוץ וכל חברה וגם מפתחי אפליקציות יוכלו "לשאוב" מהמכשירים שלכם את המידע הזה לשרתים שלהם ושרתי ענן מפוקפקים ולעשות בזה שימוש כאוות נפשם, או למכור תמורת כסף כמו שעושים עם המידע שלכם כבר כיום. ועוד לא דיברנו על מידע רפואי שאנשים מסויימים מנדבים באמצעות ה"צעצועים" האלו רק כדי להרגיש מאגניבים... אוי לטיפשות, החברות הגדולות סופרות את הכסף, מה אכפת להן...
1 | 21.07.15
14.
כתב קנאי
תגיד - שעון היה לך?יש לך? או שאתה מסתמך על "אנשים אומרים".... אחת הכתבות החובבניות ביותר שפגשתי. השעון מוצר מעולה שברור (כמו בכל תחום - רכב,רפואה,ואפילו אייפון) שיש תמיד לאן להתקדם. למי שלא מתאים - אל תקנו , בדיוק כמו מי שלא קנה אייפד ועדין מנסה להבין למה צריך את זה (למשל - פנאי ונוחות...)
וופנג | 17.07.15
12.
לא יודע מי האנשים שמסתובבים בלי שעון על היד
שעון מזמן הוא לא רק בשביל לדעת מה השעה. רק הנונקונפורמיסטים (ואם אחרים מסכימים אתך אז אתה לא נונקונפורמיסט) לא מסתובבים עם שעון. יש לי שעון בסמארטפון ונדיר שאני עוזב את הבית ללא שעון. אני גם אוהב שעונים ואני לא מכבד אנשים בכלל שמסתובבים בלי שעון (מרצון). מבחינתי זה מגוחך כמו אנשים שהולכים עם מכנסיים קצרים וחולצת טי לעבודה שלהם - גם אם אתה מתכנת לצורך העניין, תכבד את מקום העבודה שלך ותתלבש בהתאם. לא אמרתי שתלבש חליפה, אבל להתלבש כאילו אתה הולך לסופר זה פשוט לא מכובד ולא - אתה לא מארק צוקרברג, לא היית ולא תהיה גם אז עדיף שלא תשחק לי אותה כאילו אתה משתייך לז'אנר הזה.
פלוני | 17.07.15
8.
אני מאוד מאוד מרוצה מהשעון אפל שלי
אני מאוד אוהב את הרטט לפני הפניה בניווט. מאוד אוהב את התזכורות לפעילות גופנית. העובדה שתמיד מילים חשובים מגיעים ליד באותו הזמן. התראות הודעות. חבל רק שבשלב הזה לא ניתן להכנס לתוך התראה כדי להמשיך לקרא את הנושא. בנסיעה מאוד נוח לענות דרך השעון והחיבור בלוטוף שלו לנגני מוסיקה ממש חמוד כי אני יכול לבקש מסירי להזרים שיר ואז לשלוט על השירים והווליום מהשעון. אני גם משתמש באפליקצית השלט לאפל טיוי. כן אני משתמש חזק של אפל אבל לא בגלל משהו של הערצה בלתי ברורה אלא כי המוצרים עובדים יחד מדהים.
דני | 17.07.15
7.
הקדים את זמנו?
השעון של אפל היה האחרון מכל המתחרות,8 שנים אחרי סוני אריקסון שיצאו עם ה MBW-100,השעון של אפל לא חידש כלום כי כל האחרים כבר עשו את זה קודם,מסך מרובע כאשר שעונים מודרנים הם בעלי מסך עגול,הבטריה היא 205 מיכרו אמפר לשעה שזה חצי מהמיתחרות.המחיר בשמיים והעיצוב הוא לנשים או גברים שהולכים מצחיק השעון של אפל נפל במכירות כי רק העדר שלהם קנה אותו.
צביקה | 16.07.15
6.
לא מדויק
ברשותי אפל ווטש שקבלתי באמצע מאי, מאד מיותר, אני לובש אותו יום יום ולא מרגיש שהוא מוסיף לי משהוא בחיים, אבל דווקא האפל פיי הרבה יותר קל, במקום להכנס לפסבוק ולבחור כרטיס ולהצמיד את המכשיר למסוף האשראי תוך כדי לחיצה על הטצ' אי די, פשוט לוחצים לחיצה כפולה על המקש התחתון ומצמידים את השעון למסוף עד שמרגישים רטט, הצילום בשלט שימושי כשצריך, בנהיגה לענות לטלפון ולדבר דרך השעון אם אין דיבורית, וגם לדוגמה אפשר לחבר את הטלפון למערכת שמע ואז להחליף מוזיקה דרך השעון. בקיצור יש לו שימושים יותר משעון יוקרה.
meni | 16.07.15
5.
פשוט לא מספיק טובים
השעונים פשוט לא מספיק טובים. 1. הסוללה נגמרת תוך יום - כל לילה צריך לטעון. מבאס. 2. ביום לא רואים טוב בגלל השמש. מתאים רק לכאלה שנמצאים בתוך המשרד ולא בחוץ. מבאס. 3. מעצבן לעבור ממצב של תצוגה מלאה לתצוגה חסכונית וחזרה. אתה בוחר שעון עם פנים יפות אבל במוד החסכוני מקבל פנים אחרות. מבאס 4. בסך הכל מכשיר עדין. זה לא המוצר שאתה יכול להתקלח אתו או לשחות אתו או אפילו להתרוצץ אתו קצת בשטח. כל הזמן צריך לדאוג לו. מבאס. 5. הכי גרוע - סנסורים באמת זבל. מד הדופק פשוט לא מדויק ברמות קיצוניות - וזה נכון לכל השעונים. עדיין לא מצאו תחליף לרצועת החזה. מדדתי ביד 160 כשהשעון הראה 105. בגדול: הכוונה טובה אבל הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות.
משתמש מאוכזב | 16.07.15
2.
כמו שהרבה אנשים נשברים בדיאטה, כך הם מורידים את הצמיד. אבל:
זה כמו כל דבר אופנה בריאותית הדורשת מחויבות: יש כאלה שלא שומרים ולא מקפידים, ויש כאלה שכן. אלו שלא מפסיקים את הדיאטה, מפסיקים את המינוי למכון הכושר ולא שומרים על הבריאות (עד ההתקף הבא). אלו ששומרים - לרוב שומרים לתמיד, וממשיכים עם הדיאטה, עם המנוי למכון הכושר, ושומרים על בריאותם. כך גם עם הצמידים: הרוב מורידים ושמים במגירה - אבל המיעוט משאיר ואשכרה משתמש. והמיעוט הזה, ימשיך להשתמש כל החיים שלו (או עד שיהיה מוצר טוב יותר). גם אם המדובר באחד מכל 10 - לטווח ארוך זה הרבה. הערה: איך אתם יודעים עם השעון של אפל נכשל או מצליח, אם אפל לא מפרסמת נתוני מכירות? תמהני.
אבנר | 16.07.15
1.
אי אפשר להשוות בין צמיד לשעון חכם
הצמידים האלו מתפקדים עבור פעילות ספורטיבית. באותה מידה תוכלו לראות אחוזי נטישה דומים לאלו שנרשמים למכון כושר. זו תופעה ידועה שאנשים מחליטים להיכנס לכושר, קונים ציוד, מתמידים זמן מה ואז מפסיקים. הצמידים אינם שונים ונפרדים מזה והשעונים החכמים לא רלוונטים להשוואה כאן. הדור הקיים של השעונים החכמים אכן קצת מיותר, עבור הצרכנים. זה חביב במידת מה ואחלה כשלא צריך לשלוף את הטלפון החוצה (דווקא לבדיקת השעה, הם הכי פחות נוחים ורוב הזמן גם אחרי שבודקים מה שעה, שוכחים מה ראינו ומה רצינו בשנייה שמכבים את השעון). מה שכן, הם נותנים זמן מחייה ליצרניות להכין את הדור הבא שיכלול כנראה יותר חיישנים רפואיים מועילים וייתן ערך מוסף רציני. גל הרוכשים הקיים גם מהווה אוסף ענקי של נסיינים ומזה אפשר להפיק תועלת ענקית לקראת השעונים הבאים. אני לא יודע אם זה יקרה בדור הבא, או זה שלאחריו (או זה שלאחריו), אבל בשלב מסויים יגיעו שעונים שמנטרים את הבריאות שלנו - ועל זה כולם יקפצו. כשלא תאלצו לעשות בדיקות דם במרפאה, או שחולי סכרת יוכלו לדעת כל הזמן את רמת הסוכר שלהם (היום חולי לב משתמשים בשעוני אפל בצורה שממש תורמת לבריאות שלהם) - בשלב הזה כולם ירצו וישתמשו והטכנולוגיה תהפוך את כולנו לאחראיים יותר בנוגע לבריאות שלנו. קצרה היריעה מלהסביר איך העולם ישתנה ביום שהחיישנים על השעון שלנו יהיו מדוייקים וישקפו את מצב הגוף/נפש שלנו בכל זמן נתון.
אבנר התותח | 16.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת