אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות המסים עצרה שלושה בעלי דירות שהעלימו מעל מיליון שקל כל אחד

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
רשות המסים
בושה לרשות המסים ,מתעסקים במישור הפלילי במשכירי דירות,זו פשוט תעודת עניות לרשות.המס שהמדינה תקבל מכך עלוב ביותר,במקום להתמודד עם עברייני מס ,מתכנני קומבינות,ועבריינים אמיתיים מתעסקים עם משכירי דירות,מחלקת החקירות של רשות המסים פשטה מזמן את הרגל ,המלחמה בחשבוניות הפיקטיביות נכשלה כישלון חרוץ,עובדה שזה לא מפסיק !!! שאר התיקים נסגרים בכופר של 30-4- אלף שח ואת שאר התיקים סוגרת הפרקליטות
רשות המסים | 18.07.15
9.
ההר הוליד עכבר
הכותרת גדולה ומטרתה להשיג הרתעה. אבל ההר הוליד עכבר. מדוע? כי הכנסה מהשכרה של 4.0 מיליון ש"ח של שני אחים הם הכנסה של 2.0 מיליון לאחד. משך עשר שנים מדובר ב-200,000 ש"ח לשנה. מתוך סכום זה הרי סך המקורב לכ-50,000 פטור. מכאן העלמת ההכנסות השנתית היא כ-150,000 ש"ח בשנה. מדוע ההר הוליד עכבר? כי זה מקורב להעלמת ההכנסות של מרבית המורים שמקבלים שכר עבור שעורים פרטיים. זה פחות מהעלמת ההכנסות של השיפוצניקים והגננים. הנהגים שמובילים את ריהוט עוברי הדירה והרשימה ארוכה ארוכה. האם מישהו בחן אי פעם את אי רישום התקבולים אצל הירקנים בשווקים הפתוחים?
יובל | 17.07.15
7.
להרוג את "מצליח" ולחייב לפי התעריף המלא
עלובי נפש - "לא רצה להתעסק עם מס הכנסה". אני קורע את התחת ומשלם 40% מיסים בזמן שהוא דוגר על נכסים, גובה שכ"ד גבוה ולא טורח לשלם אפילו 10%! מדובר בפרזיטים - שהרי רווחים על נדל"ן מתבססים על תשתיות, על צמיחה כלכלית ועל שכר דירה שכולם מגיעים מאנשים שעובדים בעבודות יצירתיות ומשלמים מיסים. עכשיו אותם פרזיטים יקנו לעצמם יצוג משפטי משובח ואחרי הליכים של שנים ישלמו כמה גרושים ואולי-אולי-אולי גם יאלצו לעבוד קצת בעבודות שירות. בקיצור - מצליח. אז הגיע הזמן שיהרגו את מצליח - יש לגבות מס הכנסה לפי המסלול הגבוה (ולא לפי 10%), להוסיף על זה קנסות ועל הכל ביחד גם לגבות ריבית והצמדה.
אזרח | 16.07.15
2.
אין שום הרתעה. 90% מהמשכירים בעלי דירה אחת, ולא ראיתי כתבה אחת עדיין שבכלל תפסו מישהו כזה
כל הכתבות מתמקדות בכאלה ש"השתינו מהמקפצה" והקימו מעצמה של דירות להשכרה והפכו את זה לעסק שחור. 200,000 ישראלים משכירים כנראה דירה אחת, לפעמים שתיים, ועוברים את רף ההכנסה הפסיבית החייבת במס (5,070 שקל בחודש). אני רוצה לקרוא כתבות שבודקים אותם בכלל, אפילו מדגמית. עד אז שלא תחשבו שיהיה שינוי התנהגותי בציבור.
קרימינולוג | 16.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת