אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Airbnb? רעיון גרוע, זה בחיים לא יתפוס

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אם אתה יזם אז כדאי שתקרא (כנס כנס)
ראשית דע לך שכל יזם מחכה לרגע שבו הוא יוכיח למשקיעים הזחוחים והמנותקים כמה הם טעו. קחו לדוגמא את אנדרסון והורביץ (ה-VC !!!) ש: - נמנעו מהליתקל בפייג (גוגל לעתיד) כי הם מבזבזי זמן - גחגחו מציקפוינט - לעגו לסיסקו ויש עוד המון אם אתה יזם אמיתי אל תפסיק להאמין (לא בצורה עיוורת) תקשיב לסביבה , תתמקד בשוק ובלקוחות ולעולם אל תתיחס ברצינות למשקיעים: הם פה בשביל לתת קצת ולקחת כמה שיותר ובדרך עושים נזק נוראי. בהצלחה לכל היזמים
שם וכינוי | 17.07.15
10.
עוד דוגמה להתפעלות מה"חדשנות" של כלכלת הכלום.
Airbnb לא המציאו שום דבר, הרעיון שלהם ישן ובוצע הרבה לפניהם ע"י עשרות אתרים אחרים אבל הם, כמו כמה חברות אחרות, זכו באהדת התקשורת שקיבלה, משום מה, את בשורת ה"חדשנות" שלהם (כפי שהיא עושה עם עןד הרבה חברות ובראשם אפל). פשוט לא יאומן איך חברה שההכנסה שלה, ע"פ הדיווחים (זו חברה פרטית והיא אינה מחוייבת לספק דיווחים או דוחות) היא כ מיליארד דולר אבל כנראה לא מרוויחה (או עם רווח נמוך מאוד) שווה 20 מיליארד בכוד שחברות אחרות, כמו HomeAway, שעושות אותו הדבר, והרבה לפני ש Airbnb "המציאו" את התחום ומרוויחות הרבה כסף שוות פחות. כל הבועות הכלכליות האלו פשוט יתפוצצו לנו בפרצוף יום אחד בצורה כזאת שהמשבר של 2008 ושל 1929 יראו כמו משחק ילדים. אפל, כפי שציינתי, עומדת בראש הפירמידה של ההתפעלות הבלתי מובנת של התקשורת כולה (כמעט) מדברים סטנדרטיים בסה"כ אבל באפל, לפחות, יש משהו מאחורי ההצלחה, זו חברה שקיימת כבר שנים, שמייצרת מוצרים והיא בעלת נכסים אבל חברות כמו Airbnb הן פשוט אוויר שמועלה לגדולה ע"י שוק ההימורים הגדול ביותר בעולם וכידוע בשוק ההימורים רק ה"בית" מרוויח.
אמיר | 17.07.15
9.
המשקיעים אולי הפסידו, בדיעבד, אולם הרעיון המקורי יכול להצליח רק בשוליים. למה?
התשובה ניתנת במגמה המסתמנת להסב דירות מגורים לדירות להשכרה קצרת טווח, רווחית מאד. אם מגמה זו תתפשט, הרשויות יאסרו אותה, ובצדק, כפי שנעשה במספר ערים. ראשית, בשל גריעת דירות להשכרה ל"עמך", ושנית, בשל שיבוש החיים הרגילים בבניינים בהם מושכרות דירות לדיירים מזדמנים.
הרשלה | 17.07.15
3.
בריאן לא סתם חשב על רעיון
הם במשך שנה שלמה היו חיים בקושי וניסו כל דבר אפשרי בתחום, עד שנהיו ממש מומחים אליו והמציאו אותו מחדש . זה לא רעיון שדחו להם , אלא תחום שבמשך שנה הם חקרו והמציאו. שוב מוכרים דבר לא נכון , גם אני הייתי פעם שבוי ב״רעיון טוב״ , רעיון זה סתם , כל המודל שמסביבו וההצגה של הדברים , הם אלו שמייסדים חברה .
 | 16.07.15
1.
בדיוק כאלו הודעות קיבלתי
ותראו איפה אני היום.... במיזם של חצק'ה יש אחלה של מאני טיים אצלנו ניתן להחליף צלחות אוכל שלא סיימת בצלחות אוכל של אחרים של סיימו אמרו לי חצ'קה חבל לך על הזמן כולם יקיאו מזה יא מגעיל אחד ותראו איפה אני היום. שיכור כותב הודעות ומנסה לגייס לפי שווי של 10 מליון דרכמות (אני מהמר על יין ביג טיים) חצ'קה
חצקה | 16.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת