אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"כשבאה ההצעה ממוישיק, זה הצית בי להבה"

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
התרגשתי כבת משפחה רחוקה מאד
כאחייניתה של סופיובת דודתה של יעל הצרגשתי מאד לקרוא את הכתבה ולראות בצילומים את בני המשפחה איתם הייתי נפגשת בביתם של סופי ודוד. במיחוד ריגש אותי הצילום של דוד. שמחתי לשמוע על הקריירה שלך יעל וצר היה לי לקרוא על מותו של עופר. מאחלת לך מכל הלב המשך הצלחה . את זכורה לי עוד כילדה..
איה כהן | 28.07.15
29.
קפיטליזם קשוב
כנראה שהגברת התכוונה לזה שמדינת ישראל הצעירה הייתה מאוד קשובה לשאיפות הקפיטליסטיות של סבא שלה בשיא תקופת הצנע שעברה על המדינה בשנות הקמתה, כשלאנשים "רגילים" לא היה כמעט מה לאכול,אך הסבא שלה קיבל זיכיון בלעדי לדורי דורות להרוויח כל כך הרבה כסף עד לכדי כך שהנכדה שלו, כמעט 70 שנה לאחר מכן, תוכל לשבת משועממת באיזה משרד של חברת פרסום שהיא קנתה בכסף שהורווח בזכות אותו זיכיון ולהמציא תאוריות על.... קפיטלזים קשוב. נכון שהמציאות עולה על כל דימיון?!
חזיון תעתועים | 24.07.15
21.
חברה משפחתית?
את בכלל מכירה את העובדים שלך? דיברת איתם פעם בגובה העיניים? את יודעת מה בעיות היומיום שלהם? זה שלקחת אותם לניו-יורק לא פוטר אותך מלרדת ממשרד השן שלך אל העם בקומות שמתחתייך, אל הפרולטריון שמזיע 14 שעות ביממה כדי לאפשר לך לפתח תיאוריות על קפיטליזם קשוב.
מיכל | 24.07.15
20.
היא בעלים של משרד פרסום לכן היא לא צריכה לשלם לטוקבקיסטים מטעם
הם ממילא עובדים אצלה. ולעניין עצמו, עושה רושם שהיא בעצמה לא יודעת להגדיר מה היא עושה שם, חוץ מזה שנתנה שיק שמן מאוד לידיו המיוזעות של מוישלה, בטח כדי לממן את ההפסדים שהוא צבר מימיו בהפועל ת"א. אז בתמורה הוא היקצה לה משרד ובודאי איזו מזכירה בשכר מינימום, כדי שהיא תרגיש מנהלת חשובה. כסף קטן מאוד ביחס לכסף הגדול שהיא שילמה. אז יעל חמודה, "המפקד שלך מהצבא" (דימוי לא כ"כ מוצלח בהתחשב בעובדה שמדובר באוהד הפועל שלא מייצג את ישראל) הוא יותר איש עסקים ממולח שדחף לך חתיכת לקרדה ענקית תמורת המון המון כסף ששילמת לו. עם מוח עיסקי כזה, טוב לכל הנוגעים בדבר שאת לא מנהלת בפועל שום עסק.
שער 11 | 24.07.15
15.
בושה כנסי
את משכורתך בלובינסקי את מקבלת מאנשים כמוני פעמיים . פעם אחת כבטעות קנינו סיטרואן ואחרכך תשלומים חודשיים על תיקונים שאתם לא לוקחים עליהם אחריות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אומנם אין לי כסף או אמצעים כדי לצאת נגדכם אבל את מחאתי ואזהרת חבריי ומכריי אני עושה ובענק . תתביישו לכם !!!!!!!!!!!!!! את יכולה למצוא אותי בפייס בשם דורון אליהו .
דורון | 24.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת