אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך שיחדה סימנס את בכירי חברת החשמל: מזומנים, חופשות ומסעדות יוקרה

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

59.
כל פעם שאני מקבל חשבון חשמל אני מקלל אותם
אני לא יודע מה איתכם אבל קיבלתי חשמל חשבתי שעובדים עלי נראה לכם הגיוני שנקבל חשבון חשמל לחודשיים 2000שח? זה נשמע הגיוני בזמן שהם חוגגים עלינו חשמל חינם כל הבית של עובדי חברת החשמל זה על מוצרי חשמל החוב שלהם מעל 75 מיליארד שח זה נשמע נורמלי. נמאס מכל השחיתות
אילן | 25.07.15
55.
לבדוק את כל ותיקי עובדי חברת החשמל בפולגרף
חייבים לבדוק את ותיקי חברת החשמל בפוליגרף וכן לחייבם להגיש הצהרת הון וכן לבדוק את כל חשבונות הבנקיים של כל משפחת העובד דבר זה יכניס למדינה מיליוני שקליים שנגנבו וזה עסק משתלם מאד להעסיק רואי חשבון אני מתנדב לעבוד אם אגלה אקבל שכר אם לא לא לא אקבל אגורה
מאיר | 24.07.15
46.
לדעתי יש מקום שהמדינה תתבע את סימנס על מתן שוחד. עבירת מתן השוחד חמורה מקבלתו.
ואת בכירי חברת החשמל הייתי זורק לכלא להרבה שנים. המדינה הזו נהייתה מושחתת כמו מדינת עולם שלישי. מסתבר שישראלים חמדנים ועושים הכל בשביל כסף. אין מוסר ואין נעליים. פשוט בושה וכלימה!!! איך הילדים של האנשים האלה לא מתביישים בהם?
חייבים להעניש את סימנס! | 23.07.15
38.
להכניס את כל הבכירים הפושעים לכלא כי נתנו לסימנס למכור חלקים ישנים!!
קראתי בעיתון כלכלי (איני זוכרת את שמו) שכל הזמן היו תקלות ברכישת המוצרים מסימנס. טוב מאד שהשופט לשעבר יושב בכלא שהיה שותף לכל "השטיקים" האלה. רק חבל שכעת הוא במעצר בית כי אמרו שהוא חולה - פתי מאמין.
נאוה | 23.07.15
25.
ואותי זרקו מחברת החשמל כי לא נתתי יד לשחיתות
לא שילמו לי שעות נוספות ועבודה בשבת כי לא קידמתי את הבת של אחד הבכירים. המטרה של הבכיר היה שהבת שלו תלמד את העבודה ותקבל את מקומי. כשהבנתי את זה פתחתי את הפה ומצאתי את עצמי בחוץ. אחרי שנתיים כשכבר לא עבדתי בחברת החשמל היתה בדיקה כי רצו להפטר ממישהו החזירו לי גם"כמה גרושים" אומרים אל תשמח בנפול אוייבך,אז אני לא שמח אבל בהחלט לא מצטער על מה שקורה כעת.
חמודי | 23.07.15
22.
כתב אישום בדרך אבל מה קורה עם זה שעדיין יושב במקומו?
מכל הנאשמים לעתיד, רק דר' אלמקיס עדיין יושב במקומו ולא בבית. כיצד יכל לקרות דבר שכזה שאדם שעומד בפני כתב אישום כלכך חמור עדיין יושב במוקד הכוח? איך הדירקטוריון מאפשר לסמנכ"ל לכהן כאשר עננה שכזו רובצת מעליו? האם יחס כזה היה מקבל עובד זוטר?
ישראלי | 23.07.15
16.
הדבר שהכי מטריד הוא
שכל הנושא עלה רק בזכות שסימנס הודתה בעצמה בארה"ב. כל הגורמים בארץ שאמורים לחקור עברות כאלה נרדמו בשמירה. במקום לבלבל את המוח עם בקבוקים לשרה, תבדקו כל העסקאות מעל 100 מיליון. אין הרבה כאלה, והערבת הכספים כאן לא נראית מתוחכמת מידי. כנראה שכל עוד אף אחד לא מכריח אותם לחקור, הם גוררים רגליים.
עמיחי | 23.07.15
15.
אכן אין חדש תחת השמש - מישהו זוכר את ד.ש.
בהכרעת הדין נקבע, כי במסגרת תפקידו כמנהל אדמיניסטרטיבי בלשכת המדען הראשי, טיפל שילה בבקשות של חברת אשקוגן שהיתה מיזם לייצור חשמל בהתפלת מים. חברה נוספת שבה טיפל היתה מי גולן שנוסדה כדי להקים ברמת הגולן חוות טורבינות רוח בהשקעה של 6.3 מיליון דולר. גזר הדין קובע, כי ד.ש. טס לאוסטריה והתארח שם פעמיים על חשבון איש עסקים אוסטרי שסיפק את טורבינות הרוח למי גולן. בנוסף, ביקש מיזמי החברות האמורות הלוואה של 20 אלף שקל אך נדחה. בסופו של דבר אושרו לחברות הללו כ-670 אלף שקל עבור מחקר.
חשמלאי ותיק | 23.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת