אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיכאל גולן למשרד התקשורת: תחזיקו אותי

77 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

76.
עד מתי ? עד איפה? גולן ימשיך לתחמן ספקיות -מנויים ו"ישתין מהמקפצה" על כוולם?
גולן מוכרת כרטיסי סים ב-9.90 שקלים (תוכנית מוזלת) ומאפשר ללקוחות לחייג לחו"ל דרכם. אבל לקוחות מבצעים שיחות לחו"ל לא רק דרך גולן, אלא גם דרך ספקיות שיחות בינלאומיות כמו טלזר ואחרות וגולן אמורה לגבות את הכספים מהלקוחות ולהעבירם לספקיות הבינלאומיות, אבל זה לא קורה מכיוון שלטענתה חובת הגבייה לא חלה עליה, כאשר הלקוחות לא משלמים לה ישירות. לגולן אין הסכם גבייה מסודר, גם לא עם טלזר אין לה הסכם, וכנראה גם שהיא אינה רוצה בכך. התוצאה היא שמיליוני דקות שיחה של לקוחות גולן יוצאות דרך טלזר אבל גולן לא מוכנה לשלם עבורם !!!!!! עד שטלזר עולה וחוסמת את נתיבי השיחות לוקח זמן וכתוצאה מכך היא מפסידה מיליוני שקלים. השתוללות מכיוון גולן לא יתכן שמר מיכאל גולן יעשה מה שהוא רוצה וכולם ישבו רגועים וימשיכו לספוג הפסדים כספיים/כלכליים. נראה לכם שמר גולן יספק 800,000 מנויים, והם פתוחים לשיחות לחו"ל ולא ייקח אחריות? יש גבול לכל תעלול, לא יתכן שמשרד התקשורת ישב מהצד ויראה פצועים בדרך ולא יעשה כלום. עשרות תלונות פתוחות מול גולן ואף אחד לא עושה כלום ??? גולן מפצל בין החשבונות ללקוחות - חשבון אחד של השיחות בארץ, וחשבון שני שיחות לחו"ל, וברגע שמישהו מבצע שיחות לחו"ל ולא משלם אז לא אכפת לו. בחודש הראשון שגולן לא שילם היו צריכים לסגור את הקישור לגולן, וזאת הפשלה של כל החברות ושל משרד התקשורת. מר גולן צריך להבין שאנחנו חיים במדינת חוק, ואת החוק צריך לקיים. משרד התקשורת צריך לדעת שהוא צריך לאכוף את החוק ולא יתכן שיעשה הנחות למי שהוא מפר הסכמים ותנאי חוזה כמו גולן טלקום. יש מכתב של מנכ"ל משרד התקשורת שצריך לשלם לספקיות וגולן לא משלם !!!!! ואנחנו הציבור שואלים את כבוד מנכ"ל משרד התקשורת עד מתי ? עד איפה? גולן ימשיך לתחמן ספקיות -מנויים ו"ישתין מהמקפצה" על כוולם???
אזרח רודף צדק ושקיפות | 12.08.15
75.
ל-35 - הוטמובייל עם קליטה מצויינת בקו ומ.התקשורת אישר איחוד רשת עם פרטנר -עובדה !
האובססיה של מיכאל גולן ושות.להשמיץ את הוט והוט מובייל בתיזמון מזומר וממומן ניחשף לעם מזמן כאן. מי שחיפש לקבל תואר רובין הוד מקבל כעת "מכה" בחסות הקארמה ...ככה זה כשמנסים להשמיץ כוולם בשקרים ודיבה בכדי לשווק חברת פח גולן כאן שמהיום הראשון מתנהלת בתחמנות/בריונות/נוכלות כלפי משרד התקשורת והמנויים גם. צי היחצנ"ים המתבהמים והשקרנים של מיכאל גולן בקרוב יונפק לבורסה ...עלאאק יש כאן מגיבים בעלי עניין...עלאאק חברות האפ"ס....עלאאק כווולם גנבים וחזירים... יאללללההההה מיכאל גולן - קפל את הבסטה שלך ולך לכל הרוחות. אתה כאן 3 שנים מתקיים על גב עושק כספי הציבור/המדינה והמנויים התמימים ומתחזה לךרובין הוד על גב ביצוע קניבליזציה בתשתיות סלקום במחיר נזיד עדשים ודורש לקבל גם תשתיות דור 4 במחיר מתנה ללא כל השקעה בדור 3 !! כל הכבוד למשרד התקשורת שמתנהל סוף סוף בשקיפות מיקצועית וענינית להמשך תחרות בשוק הסלולר כאן בתחרות אמיתית ושווה בין המשקיעים בתשתיות וטכנולוגיה . לקחת מוצר קיים /קו סלולר בסלקום במחיר מסובסד מטעם המדינה ולשווק אותו במחיר גרביים זה לא תחרות !!! זה אקזיט לטייחקון שרלטן שכחלון הכשיר כאן במהפכת קומבינה גולן וכחלון באפסס השקעות מצד גולן טלקום.
נפגע גולן לשעבר ר.ק. | 30.07.15
71.
איך אפשר להפוך את העובדות??
קודם כל ממתי הרגולטור מייצג את סלקום בהסכם. חוצמיזה צריך לזכור שסלקום באה עם 50 קג על הגב כי היא יצרה מנגנון שמן שמבוסס על סחיטת הצרכן ולא השכילה לשנות את האסטרטגיה שלה בזמן... מה בעצם קורה פה? הרגולטור נחלץ לעזרתה שלה החברה הקלוקלת ונלחם דווקא בחברה הבודדה שהכניסה תחרות לענף... לך תבנה מדינה...
י | 30.07.15
65.
האמת היא....
האמת היא שהעשייה של מיכאל גולן מבורכת. מצד שני, האמת היא גם שהוא לא יכול לפעול על דעת עצמו ולא לעמוד בתנאי הרישיון. בגדול - הוא צריך להביא מהבית בערך 1-1.5 מליארד שקל כדי לעמוד בתנאי הרשיון שניתן לו. אין סיכוי שהוא יעשה את זה, ויותר מזה - אין סיכוי ש FREE (חברת האם שלו מצרפת) תיתן לו לעשות את זה. זו תהיה התאבדות עסקית. יחד עם זה, משרד התקשורת, יחד עם משרד האוצר, ויחד עם משרד הכלכלה, ויחד עם משרד הזיבי, חייבים (חייבים!!! אין פה שאלה בכלל) לדאוג לכך שמחירי הסלולר ישארו ברמתם כפי שהם היום. בימינו, תקשורת היא מוצר חיוני בדיוק כמו לחם וחלב.
 | 29.07.15
62.
גולן טלקום צריכה לקבל כל עזרה וכאמור פרס מהפכה ועזרה לציבור
סלקום עשקה את אזרחי ישראל ( נוחי דנקנר משלם על זה בגדול ..הכל משמיים ) איך משרד התקשורת נתן יד רחבה לסלקום והוט ..עושקי המדינה? אני פונה אליך שר התקשורת נתניהו הושט יד למיכאל בוקובזה גולן שהכיר את מצוקתם של האזרחים והושיט יד רחבה לעם ..הגיעה השעה להעניק לו פרס ישראל ולהושיט לו יד רחבה
נוחי | 28.07.15
28.
התבהמות יחצנ"י גולן כלפי כותבי הפוסטים באתר זה ובכלל הרשת מעורר בחילה !!!
שימו לב שכל התגובות המלאות התבהמות ועליהום מבחילה - מנוקדים בLIKE על ידי בריוני המקלדות של העבריין גולןם בכל פוסט כאן . כוווווולם גנבים-בעלי עניין -חזירים- ורק מיכאל גולן צדיק אההה ??? בעעעעעעעעעעעעעעעעע מיכאל גולן בעעעעעעעעעעעעעע
קורא המדור עצבני | 27.07.15
21.
עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא
משרד התקשורת היה צריך להתערב מזמן, היה ידוע שגולן מפרקת את הרשת אבל המשרד הבין עכשיו שהוא קצת הגזים עם ההטבות לגולן וטוב שכך. כולם צריכים להתחרות בתנאים שווים , אינני מבין מדוע חזי בצלאל או מי מהחברות סלולר הותיקות , לא תובע את המדינה שתכריח את גולן לעמוד בתנאים ואם לא תפסול לה את הרשיון בדיוק כמו שחילטה לחזי בצלאל את הערבות כשלא עמד בתנאי הזכייה בעבר. אינני מבין מדוע המתחרות של גולן לא עושות זאת.
דודי | 27.07.15
18.
הציבור הוא זה שמימן את גולן עד היום...
...ומבחינת גולן - שהציבור ימשיך לממן אותה גם מחר. כאשר גולן לא עומדת בתנאי הרישיון שקבעו לה (ולא בגלל שינוי החוקים כמו במקרה של חברות הגז) היא בעצם מחדדת את הנקודה שמי שמימן את ההנחות המטורפות ומלחמת המחירים עד כה היה הציבור (ב- 90 מ' ש"ח שהיא הייתה אמורה להשקיע בתשתיות ובפרישה לפי תנאי הזיכיון וששימשו במקום זה למתן הנחות לא סבירות במחיר).
סתם אחד | 27.07.15
5.
לא מתמצא אבל הכתבה כתובה כאילו המתחרות ניסחו אותה!!! איזו כתבה מגמתית ובריונית.
ממתי כתב עיתון ממליץ למשרד התקשורת כבר בכותרת מה לעשות, וממתי כתב יודע להגיד מה יקרה לשוק הסלולר בלי אחת המתחרות ומה יקרה לתעריפים ולשירות. כתב עלוב במיוחד וניכר שיש מי שדחף לו את הכתבה הזו. גולן טלקום מחזיקים את המחירים בשוק נמוכים ובלעדיהם הציבור שוק ייעשק. שיחצני גולן יעלו כתבה נגדית לכתבה המוזמנת והחד צדדית הזו. בושה לעיתונאות הכתבה הזו.
נעה | 27.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת