אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הח"כים ייפגשו בפגרה להצביע על מתווה הגז - אך כמה הם מכירים אותו?

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
מדינת ישרע אל ומושחתיה
חבורה של 120 אינטרסנטים חסרי ערכים פוליטיקאים בגרוש וחצי שדואגים בתחת של עצמם ולמקורבים אליהם. זה הפרצוף האמיתי של ישראל. שקרים רמאות ושחיתות. אזרחי ישראל הם הפרה החולבת של ההון והשלטון שעושה הכל בכדי להשאיר את העם באותו מצב מאוד דומה פרעה הרשע.
זכריה | 30.07.15
11.
לא לקבור את הגז מתחת לאדמה
המתווה ההוגן הוא שחברות הגז יקבלו את תמורה הוגנת על עבודתן. ואזחי המדינה יקבלו תמורה הוגנת על המשאבים שהם הבעלים החוקיים שלהם. התמורה ההוגנת לשני הצדדים היא: מחיר יחידת חום של 3 דולר ואבטחת המתקנים ע"י המדינה. לחילופין מחיר יחידת חום של 3.20 דולר ואבטחת המתקנים ע"י חברות הגז. בכל מקרה יש צורך לפרק את המונופול ולפקח על מחיר הגז.
 | 29.07.15
10.
צודק מגיב 6
גם אני הפסדתי מאות אלפי שקלים בחיפושי הגז.הגז הוא של המשקיעים הקנים שהפסידו במשך שנים.ואף אחד מהעם לא פיצה אותם.ולכן תתבישו לכם כל אוכלי הנבלות שרוצים מהטרף וכנראה חלקם הגדול מהשמאל שלא השקיעו אגורה ויודעים רק להשמיץ את המשקיעים הגדולים כמו תשובה ונובל במקום להגיד להם תודה שהוציו את עם ישראל מהדרדרות.
אלי | 29.07.15
6.
רוב בעלי מניות תגליות, משקיעים בקר ציבור הרחב ומוסדיים שלא מוכנים לשום ויתור,
רוב בעלי מניות תגליות, משקיעים בקר ציבור הרחב ומוסדיים שלא מוכנים לשום ויתור, בכלל לא מיוצגים בדיונים,, קומוניסטים פושטי רגל ואוכלי חינם בפעולה מאד מתוכננת ומאורגנת כבר כמה חודשים השתלטו על כלי תקשרות ויום יום ושעה ושעה מזינים רעל ושקרים בתיקשורת וגם הממלכתי !!! כאן זה מלחמה עם חופש והיגיון ובין גזלנות הרעיוני המסריח שלהם, אשקרה רוצים לגנוב את בוננזה שלנו משקיעי נפט,,,, לא שצחקו 40 שנה על משקיעי חיפושי נפט וכינו אותם פראיירים, עכשיו שיש בידינו תגלית , עם מזימות ודיבורי שקר רוצים לגנוב אותה ממש באור הים עם לחצים והפגנות ומירמה, הם צריכים לדעת שתגליות גז שייכות לעשרות אלפים משקיעי בקרב ציבור וגם מוסדיים, ורק אחרי זה תשובה ונובל, אנחנו משקיעים קטנים שהפסדנו מיליארדי ש"ח בקידוחים יבשים, לא מוכנים לוותר אגורה מזכויותינו בבוננזה שמצאנו סוף סוף , זכותינו למכור בכל מחיר ולמי שמעוניינים ולמקסם את הרווחים, ומה שייך לציבור? מיסים גבוהים מאד של אדון ששינסקי, בנוסף תמלוגים גבוהים של ששינסקי גם ובנוסף עוד 25% מס לבעלי מניות יחידות השתתפות למכירה אחזקותם בבורסה, במעשה הכל מס !!!! ואם אחרי זה מישהו עוד טוען שיש לקחת עוד מתגליתני גז,,, ממש הוא בגדר "גז-לן" חזירי לפי דעתי !!! אני לא היתי מוכר להם בפחות מ-10$ עגול גז,,,, ובנוסף לתביעה בינלאומית היתי סוגר את הברז!!!
PAN | 29.07.15
5.
מה חדש זאת חבורתים שבאו לקחת משכורת
מי הם בכלל אתם הייתם נותנים להם לנהל שתילת שני עציצים בייחוד הירון מזוז ונאווה בוקר מאורות הגולה . עכשיו עובדים על החוק הנורווגי שעוד עציצים ייכנסו לכנסת. הגיע הזמן שלכנסת ייכנסו חברים עם פסיכומטרי 620. כנראה שלאור מצאי המפלגות הכנסת תהייה ריקה .
זאב | 29.07.15
3.
קחו את עצמכם בידים. אתם יכולים להוביל שינוי
משהו שיכול לשנות את המדינה, העתיד שלנו. אתם תוכלו להיות רשומים על ההישג הגדול ביותר שידענו פה. חופש, עצמאות, רווחה. הילדים שלנו, שלכם. יש לכם עכשיו פגרה. תשקיעו כמה שעות כדי לחזור ממנה עם דעה, דעה אמיתית. דעה שיכולה לשנות. בבקשה
אזרח מודאג שרוצה שינוי | 29.07.15
2.
חבר כנסת מבין או לא מבין? לא חשוב.
יש לנו 120 ח"כים. יש משכילים, תואר ראשון, שני או שלישי. הכוונה לתואר אמיתי, לא משהו פיקטיבי, כמקובל בארץ הקודש. יש בורים, בורים ועמי ארצות. ספק אם עשו בגרות בלי להעתיק. ויש מה שנקרא "אוטודידקטים". עם הרבה רצון והתמדה. כמה מהם טורחים ללמוד נושא זה או אחר לפני שמצביעים בעדו או נגדו? לא הרבה. הרוב, כמעט כולם, מצביעים לפי השייכות הפוליטית, ללא כל קשר לנושא. וכך זה יהיה גם הפעם,
אריקו | 29.07.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת