אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מי שנשאר הוא בינוני ואין לו מה לחפש בחוץ"

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ל-5 תאמין או לא אבל ניסו לבדוק כדאיות והיתכנות
של מיקור החוץ של רפואת השיניים בצה"ל. מסתבר שאין שום בעיה לספק רפואת שיניים לחיילי הקריה ו8200. יחד עם זאת אף גוף לא מוכן לספק רפואה לחיילים הקרביים ובבסיסי ההכשרה המרוחקים, שחלק הלא מבוטל פוגש רופא שיניים בפעם כמעט הראשונה בחייו לאחר הגיוס וזקוק למספר רב של טיפולים.
רופאת שיניים | 05.08.15
8.
להפריט את מערך רפו"ש הצבאי.אין צורך שהצבא יממן אחזקת מרפאות שיניים
הצבא מבזבז מאות מיליונים על אחזקת מערך מרפאות שיניים ,הכשרת עתודאים,מימון התמחויות לרופאים בתל השומר ומשכורות גבוהות לרופאי קבע ומילואים,בשעה שיכול לרכוש במחיר נמוך את כל השרותים מספק אזרחי כגון תאגיד אזרחי לרפו"ש שייבחר במיכרז לכמה שנים ויפעיל את השרות,וגם יספק עבודה לשוק האזרחי שסובל מעודף רופאי שיניים.
רופא שיניים מילואים | 05.08.15
6.
כתבה מגמתית ולא מדויקת
מציע שהדר׳ ישלים קורס קצינים לפני שהוא מלכלך על המערך שבתוכו צמח. נכון שיש חסרונות במערכת הצבאית, אבל ביחס למערכות הציבוריות המקבילות, זו הצבאית מקיימת רפואת שיניים טובה שאינה מונעת משיקולים כלכליים. אל לו לדר׳ לירוק לבאר שממנה שתה זמן רב, וכפי שהעיד כאן כותב אחר- הרופא הנ״ל אינו מהמעולים שהכירה המערכת הצבאית...
אחד שמכיר ויודע | 04.08.15
5.
למה בכלל צריך רופאי שיניים בקבע? שיפריטו את התחום.
כמו עוד תחומים שלא לוחמים או תומכי לחימה שאפשר להפריט בנקל, אלה הם שרוכבים על גבם של הלוחמים ופורשים בגיל צעיר ללא הצדקה, ולכן "העירבובייה" גורמת להתקפה לא מוצדקת באנשי הקבע שהם לוחמים או תומכי לחימה שלהם מגיע הרבה מאוד.
ישראלי | 04.08.15
4.
חבל שרופאי השיניים לא למדו להיות קולגיאליים
חבל שרופאי השיניים לא הבינו שגישת "אדם לאדם זאב" בינם לבין עצמם לא תביא אותם לשום מקום. המקצוע הגיע למצב הבעייתי בו נמצא היום בדיוק מהסיבה הזו. אין ערבות הדדית ואין סולידריות. בצה"ל יש רפואת שיניים טובה. אף מערכת לא חפה מבעיות. בטח לא הפרטית.
רופאת שיניים | 04.08.15
3.
למה שהצבא כן יעשה שיקום ואסטטיקה לחיילים? כדי לאמן רופאים??
הרי אז תעשו כתבה שהצבא מבזבז כספי ציבור. טוב, אתם תעשו כתבה כזו ממילא. הצבא נותן לחיילים מה שהם צריכים וקצת מעבר לחיילים הלוחמים. אם שאיפתך היא לעשות שתלים ושיקום - אכן מקומך לא בצבא. יש מספיק מרפאות בחוץ.
רופא שיניים | 04.08.15
2.
טיפולים לחיילי סדיר זה חשוב, אבל למה למשפחות אנשי הקבע???
רופאי שיניים מגוייסים למילואים לפי תורים שנקבעים לאנשי קבע... הצבא לא צריך לממן טיפולי שיניים מקיפים לאנשי קבע ובני משפחותיהם. הצבא צריך לתת שירות עזרה ראשונה וטיפול לחיילי הסדיר, ולשם כך יש מספיק עתודאים ואנשי מילואים. הצבא לא צריך להכשיר מומחים בשיקום הפה, אורטודנטים וכו'... בשביל זה הוא יכול לגייס מילואימניקים שהתמחו ויטפו בסדירים, אבל לא באנשי הקבע ובטח שלא במשפחותיהם!!!!
חנות קטנה ומטריפה | 04.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת