אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון ודרעי סיכמו: הנחה במים ובחשמל לנזקקים - במקום מע"מ 0

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
1500 שח בטוח לאומי, ב ו ש ה
אריה דרעי וכל מי שחושב על הנחה, חשמל, מים , ארנונה, אי אפשר לחיות מ 1500 שח, ראשונים הזקוקים להנחה או חישוב יותר מוזל הם החיים מבטוח לאומי ומהסך הזה. תפתחו את הרשימות ועזרו , לחלשים באמת, לקנות בגד, נעל, ואוכל טיפול שינייים ראוי, לקראת הסליחות פתחו את ליבכם ובואו לבקר אנשים אלו בביתם, ראו את מצוקתם. אנשים חיים מיד לפה. כל כך עצוב. אתם תשבו לשולחן חגיגי ומלא כל טוב. יש אנשים שזה עבום חלום. מנה חמה, בגד, נעל, קצת חמלה. די לעושק הקשישים, וותיקים, זקנים גימלאים................... עוד מעט חורף, תעריפי החשמל גבוהים מידי.
רן | 05.08.15
13.
צריך לדאוג עוד לעניים, כלל בתורה: לקחת מהעשיר-לתת לעני. העשירים לא יקרסו עם עוד קצת מס.
לעניים כל שקל חשוב, הם לא קונים מותרות, לא יוצאים לחו"ל, לא אוכלים במסעדות. וכמובן, לעניים אין פנסיות תקציביות, או עבודות יציבות עם הכנסה גבוהה. היגיע הזמן לצמצם את הפערים בין עניים לעשירים. להגביל שכר בכירי הבנקים, שכר הבכירים באוניברסיטאות, שכר הדיינים ברבנויות ועוד. ולא פחות חשוב לאפשר לעניים להגיע להשכלה גבוהה. לדעתי הפערם בחברה שלנו הם הסכנה הכי גדולה בנוסף לחוסר בחינוך של "דרך ארץ" מוסרי מהבית, מההורים. תודה על הקריאה ושנזכה כולנו לימים טובים יותר.
יואב בנימין | 04.08.15
9.
מדינה מוזרה והחלטות הזויות
רק לאחרונה שמענו בתקשורת על אנשים שההכנסה המוצהרת שלהם היא שכר מינימום אבל מחזיקים 8 דירות. אז אם המדינה לא מצליחה לפקח על זה כיצד תוכל לפקח על ההכנסה של המשפחות האלו על מנת לתת להם את ההנחה בחשמל מיים ועוד... זה פתח לרמאויות וכל מני סידורים שונים ומשונים. פשוט החלטה הזויה ולא מציאותית.
ישראלי | 05.08.15
4.
אם באמת היה אכפת להם מהשכבות החלשות היו דואגים להגביר את תדירות האוטובוסים בשעות הערב!
לאוכלוסיה המוחלשת אין רכב, והם נאלצים לחכות כמו כלבים זמן ארוך בתחנות האוטובוס בערב- בחושך, בקור, בגשם, ברוח, בחום.... וכשהאוטובוס סוף סוף מגיע הם נאלצים לעמוד כל הדרך עד הבית. רק לדוגמא- אוטובוס 61 לר"ג- כל חצי שעה בשעות הערב. אוטובוס 39 לר"ג- כל שעה בשעות הערב! רק מי שהמתין והמתין והמתין בגשם ובקור מבין איזה התעללות זאת. הקשיש שהמתין והמתין בקור, למחרת הוא חולה. התדירות הנמוכה היא ממש התעללות. דרעי וכחלון- תשקיעו את הכסף בהגברת התדירות בשעות הערב אם באמת אכפת לכם מהאוכלוסיה החלשה שאין לה רכב!
קשיש | 04.08.15
1.
למה להפוך כל המדינה למשרד הסעד?
דמי ילדים, חיסכון ילדים, דירות בהנחה\ פטור ממע"מ , עשירונים !!! תעזבו אותנו משטויות אלה, מה אתם קובעים קריטיריונים לחלוקת שולל בין מפלגות! מדינה מתפוצצת מאוכלוסין,,,,, דחוף דחוף תוכנית הגבלת ילודה ותיכנון המשפחה, הטבות רק למשפחות שעומדות על קריטריונים תיכנון המשפחה, לא יותר מ-2 ילד משפחה שיש יותר לא תקבל סיוע ובכלל, יש להכניס כלל קבוע, אל תקח אל תתן או תקח פחות תתן פחות
pan | 04.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת