אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוצאות מעונות רה"מ ב-2014: 2,900 שקל בחודש חשבון מים בקיסריה ויותר מאלף שקל בחודש על יין

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
די
את מי זה מעניין אם איזה נייר ראש ההמשלה מנגב את ה....... או איזה יין הוא שותה עם שרה . יש כול כך הרבה דברים כמו עלות רשות השידור , נת"ע , ועוד ועוד כל תקציב כזה הוא בעשרות מיליונים והחגיגות שם מימונה כל יום להתעורר גם אני לא אהוב את ביבי אבל ראבק תתעוררו ביב זה כסף קטן רק שייהנה .
דובי | 17.08.15
43.
הוצאות לבתים
די מספיק עם זה -איני תומך ביבי - אבל הגיע הזמן להפסיק עם זה. תפנו לכנסת שישנו את החוק בקשר לאחזקת ביתם הפרטי. כזכור ניתנו אחזקות למנהיגים כגון:בן גוריון,גולדה/אשכול כי לא היה להם מספיק שכר . הגיע הזמן לשנות את החוק ולהפסיק במתן אחזקות לפוליטיקאים. גם אז לא היו לכל שר וחבר כנסת 5-6 יועצים. וגם לא רכבים. וכו' וכו' וכו'
דורון | 17.08.15
38.
עד מתי???
עד מתי נמשיך להיות פראיירים? עד מתי נמשיך לבכות ולשלם? עד מתי נמשיך לקטר ולשלם? עד מתי נמשיך ליילל ולשלם? עד מתי עד מתי כנראה שללא קשר לדעה פוליטית האדם פשוט מנותק ורצה לחיות על חשבון משלם המיסים. אין בעיה נמשיך לשלם אבל אפשר להפסיק לשלם לו משכורת כי גם ככה אנחנו מממנים הכל.
יובל | 17.08.15
11.
יין פרחים וכל שאר הנושאים האלו צודק ראש הממשלה
אם מסתכלים על המחירים בצורה ראלית 260 בשבוע זה שני בקבוקי יין איכותיים, או אחד באמת טוב, סביר והגיוני, כנ"ל פרחים, וכיבודים. הבעיות הן הסכומים בביתו בקיסריה 43000 ש"ח על בעיות צנרת בביתו הפרטי ו 35000 על מים בלבד הם סכומים: 1. מוגזמים. 2. לא מגיעים לו - הוא מקבל משכורת שיטפל בביתו בעזרתה ולא על חשבון הציבור, גם אם הוא מארח שמה פעם בשנה כמה מנהיגים.
ggg | 17.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת