אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הצצה אל תוך האייפון 6s

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
יואו איזו חבורת בכיינים.
מלא תגובות של אנשי אנדרואיד שלמרות התלונות קראו את הכתבה. אז נכון שאפל כבר לא מחדשים כמו בעבר אבל עדיין, כשהם מוציאים מוצר, רמת הגימור שלו היא עשרות מונים גבוהה מכל מוצר אחר בקטגוריה. זה לא רק חומרה. תפסיקו להסתנוור ממעבד חזק או מצלמה כזו או אחרת. בשורה התחתונה כשמשווים דורות מקבילים של מוצרים אייפון לכל אנדרואיד אחר, אפל לוקח בגדול. פשוט מוצר טוב שעובד ללא הפסקה. בלי איתחולים, בלי תקיעות, כל טלפון מחזיק שנים ואפל דואגת ללקוחות שלה עם עדכוני תוכנה באופן קבוע. שלא כמו לקוחות אנדרואיד...
עוז | 26.08.15
5.
לאורך ההיסטוריה,לטעמי המושג Overrated לא הוצמד חזק כמו שהוא יכול להיות מוצמד
לApple ושלל מוצריה. פרט למוצר דור ראשון יחידני באותה העת, אין כלום ושום דבר,נאדה,גורנישט,שום דבר מיוחד במוצרים המכוערים והמשעממים שלה, פרט לאפקט "וואו" ריקני שמפוזר לכל עבר. ובנוסף מבחינתי,IOS בפרט מוצר לא נוח בעליל לשימוש. מה ההתלהבות,באמת? למשתמש הממוצע כל מה שהוא צריך יעבוד כמו שצריך ואפילו יותר טוב במוצרי אנדרואיד,ועכשיו גם במיקרוסופט,בלי מחירים מנופחים וגישה מכוערת בכל פרט,ממראה המוצר ועד לגישה הכללית ללקוח.
a | 26.08.15
4.
רק המחשבים שלהם טובים! תעברו לנוט 5
אני כבר עם האייפון 4 שנים והיום עברתי לנוט 5, עולם ומלואו!!! עם כל כבוד לאייפון 6 וגם 6s . לנוט 5 חומרה חזקה ביותר!! מצלמה אחרוית וקדמית באיכות מדהימה!!!!! אני כל שניה מתפעל מהיופי ומהאיכות שלו האייפון משעמם! הייתי איתו המון זמן ולצערי המערכת סגורה מידי. אפל צריכים לשנות כיוון.... יש לי מקבוק וכן, המחשבים של אפל הם ברמה גבוהה!!!! על זה אין ספק.
ליאור | 26.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת