אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המפכ"ל המיועד, גל הירש, תובע מחברת טבע דמי תיווך של 19 מיליון שקל

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
ל 39 זה היתה הוראה של ראש הממשלה ושר הבטחון (אהוד ברק)
נראה לך שלמחט יש מילה בעיניין ? כל הסיפור הזה חקור וידוע מכל הכיוונים. אהוד ברק העדיף שהרשות הפלסטינית תטפל באירוע ולא להפעיל כוחות צבאיים מה שהיה גורם להרוגים רבים. אותו שיקול שהופעל בזמנו בקבר יוסף. הגיע זמן שאנשים יפסיקו לחשוב שהם בסרט של רמבו. ההנהגה המדינית תמיד תעדיף להפקיר חייל או שנים לגורלם מאשר לפתוח במלחמה עם מאות ואלפי הרוגים.
 | 27.08.15
44.
מה כועסים? בחוץ הוא היה מרוויח הרבה הרבה יותר...
אז זהו שהוא ההוכחה לדעתי שהוא וכמוהו הרבה פורשי מערכת הביטחון ברמת פח שחיים על פנסיה תקציבית הזויה עם אפס יכולות והמון קשרים אישיים. מקווה מאוד, מהקצת שהספקתי ללמוד עליו בשעות האחרונות שימשיך בעשיה שלו בשוק הפרטי וישחרר אותנו! אגב, גם "סתם" פרופסור לאסטרטגיה או בטחון, או חלילה מנהל בכיר בשוק הפרטי יעשה את התפקיד טוב בעשרות מונים.
 | 26.08.15
43.
והשאלה שלי היא:
למה לעזאזל תביעה כזו צריכה לקחת שנתיים ועדיין אין הכרעה. יש תביעה? הנתבע צריך לקבל חודש לענות ואז קובעים דיון. יושבים ברציפות עד שמגיעים להחלטה. כאשר משפטים נמשכים שנים מערכת המשפט הופכת ללא רלבנטית וגורמים שנפגעו לא מקבלים סעד בזמן. שרת המשפטים לטיפולך!
אני רק שאלה  | 26.08.15
34.
כמה מחמם את הלב לראות את כל הגנרלים שחיים על פנסיה צבאית שמנה נהיים חזירים תאבי בצע
חלוץ מכר מניות לפני ששלח את הצבא למלחמה הירש תובע מליונים מחברת תרופות אהוד ברק מספסר בעיסקאות נשק ונדל"ן פשוט בא לי להקיא, אתם מקבלים תגמול כספי מכובד (מ-א-ד) מהמדינה עבור השירות בצה"ל בדיוק על מנת שלא תצטרכו להיות עסוקים באיך לעשות עוד כסף מהצד, ולהקדיש את כל מאדכם לטובת המדינה. אבל, מסתבר, שזה כבר לא עובד ככה בדיוק. אני לא מלכלך על כולם, ידוע וברור לי שיש לא מעט שנשארים אנשי מעשה פטריוטיים, אבל אתם, שלושתכם, ואלו שכמותכם, מעוררים בי בחילה
 | 26.08.15
21.
איזה מסכן עד עכשיו לא היה באור הזרקורים עכשיו מחכה
לו לינץ ציבורי, ויצוצו מתחת לאדמה כל מיני אנשים שנפגשו איתו מכיתה ג ועד היום וסיפורים מביכים יופיעו אני מציע לו אם יש לו ליכלוך אפילו משהו קטן שיברח כבר עכשיו אחרת זה יצוף כמו ח..ה גם יפגע בו וגם במשפחתו. שיעשה חשבון אם זה כדאי לו.
ישראלי | 26.08.15
8.
מה? יהיה לנו מפכ"ל מליונר? לא יהיה לו זמן לטפל במשפחות הפשע...
אם אין הסכם כתוב לא ניתן לקבל כלום הכל דיבורים ... לכל עיסקה או הסכם צריך מסמך ואפילו הקלטה וסרט וידאו אחרת הכל יכול ללכת פיפפאן... ראו תקדימים בעבר כל דבר חשוב לתעד תמיד כי למחוק זה לא בעיה בשניה אחת אב להביא הוכחות זה מסובך מאוד ואפילו בלתי אפשרי לעיתים קרובות ולכן אומרים "אל תהיה צודק תהיה חכם" עם מסמך ואפילו מכשיר הקלטה בעולם הזה כי בעולם הבא לא צריך כלום ............. גם לא 19 מליון תרופות
אזרח עני ומרוד | 26.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת