אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התחרות בסלולרי לא מתה: מפעילה לא מוכרת מציעה מחיר קבוע של 35 שקל לקו

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אף פעם לא שמעתי על החברה- התקשרתי והופתעתי מהשירות
שלחתי מייל לחברה ושאלתי, עם מי הם עובדים מה שם החברה שנותנת להם שימוש שבאנטנות הרי הם רשת וירטואלית? תשובה טלפונית שקיבלתי לאחר 10 דקות - רשת אורנג' כלומר כיסוי של אנטנות של אורנג'. (הופעתי לטובה שהרי לא ציפיתי לקבל טלפון מהם, מקסימום תשובה במייל עוד 10 ימים) אגב גם בויקפדיה לא צויין ש חברת "טזלר" היא מפעיל וירטואלי - מוזר מאוד. שווה לבדוק את החברה 35 ש"ח לחודש ללא הגבלה.... עכשיו אני מבין מדוע לעובדים הזרים יש אייפון בכיס! - גם אני רוצה. :-)
רפי | 30.08.15
4.
ל-1 - כמה משלם מיכאל גולן לטוקבקיסט להשמיץ כוולם כדי לשווק חברת פח גולן ??
האתר של גולן היה פרוץ וגרם לאלפי מנויים לחשוף פרטי האשראי בניגוד לרצונם.. גולן חברה וירטואלית שמתפארת ומשווקת את עצמה כמפעילת סלולר... גולן עושקים מנויים תמימים על קו ללא קליטה ותשלום לחבילה מראש ... גולן חבורת שקרנים ונוכלים שממשיכים לקומם עליהום על כווולם בשקרים הזויים בכדי להסתיר התנהלותם הבריונית והמזלזלת במנויים ומול משרד התקשורת בהפרת תנאי רשיון . הייתי בגולן וברחתי תוך שבוע. לא סתם גולן לא הציח לגייס כאן כמליוןמנויים במשך 3 שנים. גולן מציע קו יד 2 של סלקום עם אפסס קליטה וגלישה בקצב צב מת. האדמה בוערת תחת רגליהשרלטן מיכאל גולן שמנסה לגנוב דעת הציבור בכדי להמשיך להתקיים כאן על גב עושק פראיירים ורק פראיירים.. כל המפעל שלנו התנייד לטלזר -קיבלנו מחיר עסקי זול מגולן ואין מרוצים יותר מאיתנו.
ILIAD | 28.08.15
1.
לפני שטלזר יפנו לקהל הרחב,
מוטב שישפרו במהירות את אתר האינטרנט שלהם: "מבצעים והטבות" - "הצטרף לפייסבוק" - דף הפייסבוק עודכן לאחרונה במאי. "הצג מבצעים" - אין קישור אקטיבי. רוצים לראות מה החברה מציעה - אין תפריט מתאים. ובכן חברים, תסתכלו קודם איך גולן בנה אתר - וזו הסיבה שהתחברתי אליו: זול, נוח, כל המידע הנחוץ מופיע - בלי להיות חבר בפייסבוק.
קובי | 27.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת