אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכנה לסקנדל: מה הסיכוי שגורל מינויו של הירש יהיה זהה לזה של גלנט ופרנקל?

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
המשטרה חייבת מפכ"ל מבחוץ, לריענון/דיכוי הגנים הסקסיסטיים שלה
אבל לא גל הירש ... איך יבינו השוטרים את הפקודות הבאות (מתוך פקודת המבצע של גל הירש לאוגדה שלו, במלחמת לבנון השנייה): "האוגדה תבצע הסתננות רחבת היקף בחתימה נמוכה, התנפלות, התייצבות מהירה על השטחים השולטים ויצירת מגע קטלני עם השטחים הבנויים ("נחילים") תוך יצירת הלם ומורא, הקפאת מרחב הפעולה ומעבר לשתלטנות". "הדגמה מערכתית על העיירה בנת ג'בייל, תוך נטרול, לכידת וכליאת המרחב, פירוקה שיטתי על ידי התנפלות נחילית סימולטנית, ורב ממדית".
יהוידע השונמי | 30.08.15
6.
כל מינוי שנוגע לממשלות האחרונות היה פרסה גדולה. הכל בגלל שאין תהליך מסודר של
קבלת החלטות ומנויים. בארה"C יש תחקיר לכל מועמד בכיר והוא מובא לפני וועדה בבית הנבחרים לפני האישור. כך כל השלדים יוצאים מהארון בזמן (אם הם קיימים). כאן מתמהמהים עד הדקה ה90 או ה 91 ואז באים עם שם אחד בד"כ ואומרים תאשרו מהר כי אין זמן. כך היה עם נגיד בנק ישראל, נשיא המדינה, הרמטכל ובמיוחד עם השרים שעל רובם החליט נהנתניהו ללא קשר לכישוריהם ויכולתם, כך גם עושים כיום עם רשות השידור קודם רוצים לסגור ואח"כ יבוא מי שיבוא (לבטח מקורב). המדינה לא חשובה העיקר האגו והזהות של מי שממנה את בעל התפקיד או את התהליך וכו'.
ליאור | 30.08.15
5.
הקמפיין נגד שליטת הממשלה ממשיך. תנו למשפטנים לבחור וזהו.
השמאל גורס שאין דבר כזה "מדיניות" יש רק החלטות שצריך לקבל. המציאות שטוחה לחלוטים. (הוא מתנגד למושג מדינה, ולכן גם למושג מדיניות, מבחינתו, כל המציאות זה רק סכסוך שכנים פעוט שבו השופט צריך להכריע, ולכן הכנסת רק מפריע) [או בניסוח אחר, המדינה היא סוג של וועד בית...]
אייל, | 30.08.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת