אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הניפוח האחרון של אברהם בן סימון

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
כתבה מרגשת על תופעה שבימינו יכולה להתקיים רק במוסדות רקובים עם קביעות
אני לא אומר שאברהם לא ניחן בכישרון. אני כן אומר שרק במוסדות בהם יש קביעות יכולה לשרוד משרה שאין לה מקום עם קדמת הטכנולוגיה... אני מניח שגם לרפאל יש נפחים... פנסיה נעימה - אנחנו הדור הצעיר לא נזכה לפנסיה נחמדה עם כאלה מקצועות
שי | 07.09.15
21.
ברכות לאברהם
כעמית למקצוע , פרשתי כבר לפני כשנתיים. ברכותי החמות לאלברט שנודע בקהילת מנפחי הזכוכית הקטנה שלנו כבעל מקצוע מהטובים ביותר ! הגיע הזמן להפסיק להזיע ליד הלהבות החמות, ולהתחיל להנות מחיי הפרישה : לטייל ולבלות עם הנכדים. לצערינו ,המקצוע שלנו במיוחד בארץ, הולך ונעלם, ומעריכים את תרומתם של מנפחי הזכוכית המדעית רק אחרי שפרשו...
יוסי קוך | 06.09.15
19.
ספינה
אברהם שלום. חבל שאתה נאחז בקרנות המזבח אולי זיכרונך קצר,אתה מכיר אישית את ביתו של נייר זאב -מיכל ,היא הייתה אצלך אישית בבית מלאכה זמן קצר לאחר מותו של אחי וביקשה ממך את הספינה שאחי עשה.כמזכרת מאביה . בסירובך לפניה לא טענת שאתה עשית את הספינה ,טענת שהספינה היא רכוש הטכניון.את החריטה בסיס הספינה אפשר היה לעשות בכל עת. כדאי שתתנצל בפני בתו ואשתו חבל שמס 13 לא נחשף וישפוך אור על מעשיך וטענותיך.
דני נייר | 06.09.15
18.
אברהם אדם מדהים עם איכויות עבודה שאין כדוגמתן
אכן הייתי בביקור בטכניון הכל אמת הספינה קיימת ואפילו נעשתה לנו סדנה יפה של כמה שעות עם אדון אברהם ועוזרו היה מקסים יצאנו עם מאפרה ועקרב מדהים ביופיו וניפחנו זכוכית ראינו את היצירות והעבודות המיוחדות של אברהם .חבל באמת שלא משקיעים יותר בלימוד המקצוע.יישר כוח אברהם בן סימון עלה והצלח בחייך הגמלאיים...תהנה מכל רגע.
קטי | 05.09.15
16.
דני נייר שלום
הגבת לכתבה בלי לדעת את העובדות. איני מתהדר בנוצות שאינן שלי. אם אתה רוצה לקבל הוכחה מי עשה את הספינה, אתה מוזמן לטכניון, ותראה את ההוכחה שחרוטה על בסיס הספינה שזה עשוי על ידי, בשנת 83, ולא על ידי אחיך שנפטר ב97. כמו כן, מעולם לא קיבלתי פנייה לקבלת הספינה כמו שכתבת. אתה מוזמן גם לשאול עובד שלי, יוסי כהן, הוא יודע בידיוק מי עשה את הספינה. הוא אפילו גיחך וצחק כשסיפרתי לו את תגובתך ההזויה לכתבה. אני דורש שתתנצל ותתקן את דברייך. בברכה, אברהם בן סימון.
אברהם בן סימון | 05.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת