אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"גרמניה זקוקה לידיים העובדות של המהגרים"

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
מעמד של פליט, יעבדו תקופה מסויימת וגרמניה לא תשלם להם פנסיה
ולכל מי שחושב שהם יישארו שם לעד זה טעות. גרמנים אולי מנומסים אבל לא פרייארים. ואם אתם חושבים שהם יקבלו קצבאות זה גם טעות, הרי הם לא אזרחים ולא במעמד של אזרח, יקבלו רק תושבות. כלומר הם יכולים לעבוד לפרנסתם ולשלם מיסים - גרמניה לא פרייארית. מיסים אלו יפנקו את הפנסיונרים הגרמנים ולעולם לא יחזרו לפליטים שיחזרו למדינה שלהם עוד 10 שנים גג.
 | 08.09.15
20.
לגרמניה עודף מסחרי עצום, רזרבות עתק, זה לא עלות כבדה
הכלכלה הגרמנית היא בסדר גודל של 5 טריליון$ (נתון מינימלי כי פעילות כלכלית רבה המתבצעת בגרמניה נרשמת לעיתים בלוקסמבורג או אירלנד - בגלל מיסוי נמוך) העודף המסחרי הגרמני הוא 250 מליארד $ בשנה. גרמניה תמיד, תמיד! היתה בעודף (מאז שנות ה-50) - סחורות גרמניות ימשיכו להיות מבוקשות בעולם בזכות האיכות והשירות. מערב גרמניה קלטה את 18 מליון תושבי מזרח גרמניה בעלות של 100 מליארד$ בשנה. עלות האיחוד הגרמני היתה 2 טריליון ובוצעה ללא הגדלת חוב. (הכל מרזרבות) עלות של 12 מליארד לשנה (אינה נדיבה בכלל) לא תדגדג לגרמניה. מדינת באווריה לדוגמה (אחת מהמדינות המרכיבות את גרמניה) עם 12 מליון התושבים שלה, יכולה לממן לבד את קליטתם. כל העושר - מעבודה, הגרמנים עובדים קשה.
אמיר | 08.09.15
18.
האמת על גרמניה , האמת על גרמניה , האמת על גרמניה ,
אמרתי לכם ברלין היא מהגרים ,גרמניה רוצה עיר קוסמופוליטית ממזרח אירופה והמזרח התיכון. לעניין עצמו אמרה אתמול מרין לה פן שגרמניה רוצה עבדים והיא צדקה אין בגרמניה שכר מינימום ,אבל מערכת רווחה מעולה , הדיל הוא כזה הם ירוויחו מעט , יתנו תוצרת וייהנו משירותי הרווחה של גרמניה .
האמת על גרמניה ,  | 08.09.15
17.
כל הכבוד לגרמנים.
אילו ישראל היתה עשירה וחזקה כלכלית כמו גרמניה ואילו היינו 80 מיליון יהודים בארץ, הייתי יוצאת להפגין כדי לקלוט פליטים גם פה בארץ הקודש... לצערי, בלי ציניות כלל, אנחנו מדינה קטנטונת, לא עשירה ולא איתנה כלכלית ועם בעיה דמוגרפית שהולכת ומחמירה. כל הכבוד לגרמניה, נאה דורש נאה מקיים, בלי צביעות עושים למען עלובי החיים, ישר כוח למרקל.
 | 08.09.15
16.
מחקרים שנעשו בקנדה מראים שהשפעת ההגירה על הכלכלה
היא רק בהרחבת הכלכלה ולא בעידוד צמיחתה וזה עבור קנדה שנותנת ניקוד לכישורי שפה ומקצוע נדרש ודואגת באמצעים רבים ומבוקרים על הכשרות ועידוד תעסוקה ועוד תאר לך במקום בו מקבלים חסרי כל השכלה וכל ידע בשפה ותרבות של אי עבודה וללא שום השכלה...
דודי | 08.09.15
15.
12 נוח לך לשכוח שצרפת שדדה את אפריקה לאורך שנים
נכון שלצרפת אין אוצרות טבע, אבל לאורך שנים הצרפתים שדד את אוצרות הטבע של אפריקה וחלק גדול מהצלחתם קשור בזה. כיום קשה לומר שצרפת היא מעצמה כלכלית משמעותית, והנתונים מראים שהיא בירידה, וזה ללא ספק עקב ההגירה המסיבית של עובדים לא מיומנים וחסרי השכלה מחד ומהגירה של צרפתים משכילים, בעיקר לקנדה, מאידך.
לכן היא מעצמה כלכלית | 08.09.15
14.
הטמבל לא מבין שאלה לא מהגרים שבאים לעבוד אלא להפך
שיסתכל על כל הארצות שקלטו מוסלמים ויראה שהם באים ברובם כדי לקבל שירותי רווחה, וממש לא מעוניינים בעבודה קשה שהגרמנים לא רוצים לעשות. לא רק שהם לא יקבלו עובדים, אלא שהם יקבלו משפחות עם ילודה גבוהה, אפס רצון להשכלה ולהתערות בחברה וכר פורה לאלימות ולטרור. לפעמים ידהים לראות עד כמה אנשים לכאורה משכילים מסוגלים להיות כל כך עיוורים למציאות.
מתי הם ילמדו? | 08.09.15
5.
הפליטים שנקלטו אחרי המלחמה היו גרמנים אתנים שגרו מחוץ לגרמניה
חבל סודטים בצ'כיה פולנים מאזור ברלסאו שהיה פעם גרמניה גרמנים שגרו בלודז גרמניה מיוגוסלביה וכו' גרמנים מאזור דנציג גרמנים מאזור קניגסברג וכו' היה מדובר באוכלוסיה סופר איכותית. אנשים משכילים, בעלי עסקים, הטופ של הטופ מכל הבחינות. ברור שזה סייע אז לכלכלה
ארז | 08.09.15
2.
מי אומר שהפליטים ירצו בכלל לעבוד?
כל ניתוח כלכלי של גל ההגירה הנוכחי לאירופה יוצא מנקודת הנחה שהפליטים יקבלו בשמחה כל מלאכת כפיים שיציעו להם, אולם מעשית אנחנו רואים שיעורי אבטלה גבוהים בקרב אוכלוסיות מהגרים שנקלטו עד היום בצרפת, בריטניה, שבדיה וכן הלאה, כולל בדור השני והשלישי. עקב מדיניות הרווחה הנדיבה של מדינות אלו, והיעדר מוסר עבודה מערבי, המהגרים מעדיפים להתפרנס מקצבאות ומפשיעה זעירה מאשר לצאת לעבוד. אם הגירה מן העולם השלישי הייתה כה מועילה לכלכלה כפי שטוענים באוזנינו, הרי צרפת, אשר המהגרים מהווים קרוב ל-10 מאוכלוסייתה, צריכה הייתה להיות כיום מעצמה כלכלית. זה כמובן לא קורה, משום שההגירה הזאת היא נטל ולא נכס.
אורן | 08.09.15
1.
העדר ראייה לטווח ארוך
החלטה של ממשלת מרקל מבטא גם העדר ראייה לטווח ארוך וגם את חוסר יכולת לקבל החלטות נחרצות. האמת היא שממשלת גרמניה פשוט אינה שולטת במצב. היא נגררת אחרי האירועים. כעת היא איפשרה כניסה של מהגרים מתוך פחד מהאימות האלים במעברי הגבול. אלפי מהגרים שמו להם למטרה לפרוץ לתחומה ועשו זאת. אנשים הנחמדים כמו פרופ' שפר מנסים לטעון שהכל אצלם מתוכנן ומתנהל כשורה. גרמניה עוד תשלם מחיר כבד על הטעות שעושה עכשיו.
יעקב | 08.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת