אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חדש מאפל: אייפון 6s, סופר-אייפד ושת"פ עם מיקרוסופט

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
ל- 11 ההבדל בין אפל לגוגל פשוט, אפל מפתחת את החומרה והתוכנה
הראייה של אפל היא כוללת, היא צריכה שהכל יעבוד ביחד בהרמוניה. אייפון 6 עם 1ג״ב מריץ משחקי 3D עם פריימים לשניה יותר מכל אנדרויד. הסיבה פשוטה הם מפתחים את iOS והמעבדים שלהם ביחד. אפל כל שנה משאירה את כולם מאחור: - ב- 4S סירי -- גוגל NOW עדיין לא יודע להבין מילה. - ב-5 - עיצוב דק, נאנו-סים, מצלמה מדהימה, LTE עולמי (סמסונג עד היום מייצרת גירסאות שונות של הטלפונים שלהם). - ב 5S - הביאו 64 ביט (עד היום רוב האנדרוידים 32ביט), סורק טביעת אצבע מתוחכם (רק עכשיו בסמסונג S6 התחילו להתקרב באיכות). - ב-6 - יותר מהר, יותר איכותי, עד היום הוא יותר מהיר ואיכותי מרוב המתחרים. SLOMO 240 פריים לשנייה, 1080-60p.. - ב-6S - עוד יותר מהירות, 3D Touch שעומד לשנות את השימוש במוביילים, Live Photos, ועוד...
אדי.מ6 | 15.09.15
11.
למה?
אני מבין ויודע מנסיון, לאפל מוצרים איכותיים לזמן רב (ברשותי אייפון בן 4 שנים שעדיין עובד ואייפה בן 3+ שעובד נהדר). אבל למה החברה הזו מתעקשת לייצר מוצרים שיש בהם מן החסר. למשל, ברור לנו שהם יכולים להכניס מסך 4K בקלות, ברור לנו שהמצלמה שלהם יכולה להיות איכותית יותר, ברור לנו ש ה- RAM שלהם יכול להעלות. מה עומד מאחורי תפיסה זו. הרי זו אינה טכנולוגיה נסיונית שאפל לא מוכנה להסתכן בשבילה. לעזאזל אתם. מתי תשאירו את כולם מאחור? עלי לציין שאיני מעדיף חברה זו או אחרת. אני פשוט חושב שהם מסוגלים להרבה יותר.
רן | 15.09.15
10.
ל- 9 אנשי אנדרויד מבינים specs על הנייר, רובם לא מבינים בטכנולוגיה לצערי
מישהוא משווה בין Live Photos ל- animated gifs, ממש בורות. זה לא דומה ולא היה קודם בשום מכשיר אחר. מדובר על צילום 1.5 שניות לפני לחיצה על כפתור הצילום, וגם 1.5 שניות אחרי, כלומר המצלמה מצלמת ברקע ושומרת את ה-1.5 שניות האחרונים. ואז יש תמונה ברזולוציה מלאה עם חיים שלוחצים חזק על המסך (עם ה- 3D Touch).
אדי.מ6 | 10.09.15
9.
לא מבין את התגובות
1 ממש ציפה למקלדת שהופכת לרובוטריק? 3 כנראה שלא ראית כלום. זה לא סתם עט ליותר מהצורך לנגיעה במסך, ולא צריך טאבלטים עם מסך גדול יותר - הם פשוט בנו את הטאבלט לאנשי מקצוע, ואלה שאוהבים את מערכת ההפעלה ios חיכו לזה, ולא לאנדרואיד מסובכת. הסבירו שם למה בחרו בגודל המסך הזה ולא גדול יותר או קטן יותר 4 במצלמה יש המון חידושים טכנולוגיים מעבר ל12 מגה פיקסל, שוב כנראה שאף אחד פה לא באמת ראה כלום. כנראה שלא קראתם על מעבד A9 , אתם רק שומעים "עט", 12MP וישר רצים להגיב
שם אחד | 10.09.15
3.
אפל - מעתיקים אחרת מ 1982
אין שום חידוש טכנולוגי. אין שום חידוש תוכנתי. אין שום כלום. עט (מהדגמים שמתפקדים ליותר מהצורך בנגיעה במסך) יש כבר לפחות 5 שנים בטאבלטים למיניהם, ועטים שמשמשים במגע עם המסך יש במחשבים, בסמארטפונים וPDA כבר מעל 10 שנים. טאבלטים עם מסך גדול יותר - גם יש כבר כמה וכמה שנים.
 | 09.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת