אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אייפד Pro: אנטי-תזה יצירתית לתפיסת המובייל של אפל

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אתם ילדים? הוא דיבר על סטיילוס כאמצעי השליטה היחיד
עד לאייפון אמצעי השליטה בסמפארטפון היו מאוד מסורבלים. ג׳ובס דיבר על זה. הוא לא התכוון שאין לזה שימוש כלל. ואכן האייפד הוא נהדר לגלישה אבל פשוט לא כלי עבודה. לכן אפל החליטו לנסות את הכיוון הזה. וזה גם לא כזה הימור, כולה חתיכת פלסטיק.
רון | 10.09.15
16.
חבל שאתה עושה כתבה שלמה כשאתה לא מבין כלום עומר כביר
עט סטיילוס תפקידו לשמש כמצביע או במקרה הזה להפעיל אפליקציות ופעולות, לזה סטיב ג׳ובס התנגד ובאמת מסכי מגע בשימוש עם האצבעות הרבה יותר נוחים, העפרון החדש זה משהו אחר לגמרי הוא לא משמש להפעלה ולא מחליף את האצבעות, אפשר לצייר איתו בתוכנות ציור שיודעות לפענח דרגות לחץ וזוית ממש כמו במציאות, מוצר מדהים!
מישהו | 10.09.15
11.
לראשונה אפל מחקה בריש גלי (לא שהם המציאו משהו אי פעם)
עם האייפד אפל מחקה את סדרת ההיברידיים של מיקרוסופט (טבלטים אשר בשעת הצורך מתחברים למקלדת דקיקה)- המכירות של מיקרוסופט בתחום בינוניות. למעשה גם מיקרוסופט ביצעה חיקוי - לסדרת vaio של סוני, אלא שסוני לא ממש הצליחה... ללא קשר, אפל בונה על בידול בין מובייל לדסקטופ, מיקרוסופט על האחדה של תשתיות (מעבדים, מערכות הפעלה). מעניין יהיה לראות שיתוף פעולה בין שתי החקייניות הגדולות הללו: יודות לקחת רעיונות מאחרים, לשלב אותם זה בזה ולהוציא מוצר מצליח. התחרות מיטיבה עם כולם.
אמיר | 10.09.15
10.
כותרת פופוליסטית לקוראים לא חכמים במיוחד...
אין שום התהפכות ואין שום סתירה. מה שסטיב ג׳ובס הציג ב-2007 הוא טלפון עם מסך בגודל 3.5 אינטש -- בתקופה בה לא מסכי מגע לא היו קיימים בשוק הצכרנים. ולזה לא צריך סטיילוס, הוא צדק לדמרי. כדי להשתמש בטלפון הזה כל מה שהיה צריך הוא אצבע ולא מקל פלסטיק טיפש כפי שהיה נהוג עד אז עוד מתקופת הפאלם פיילוט ב-1995. מה שהוצג אתמול הוא פאד בגודל כמעט 13 אינטש. שמיועד בין השאר לאמנים, מהנדסים ואנשים שצריכים יכולות שרטוט. על משטח בגודל 13 אינטש אפשר בהחלט להשתמש בסטיילוס מדוייק ולכם כמו שאפל הציגו אתמול. שונאי אפל ימשיכו לנבוח ואפל תמשיך להוביל את כולם.
יוספוס | 10.09.15
9.
זה לא נכון!!! הוא מגיע לא עם סטיילוס!
כמו תמיד כותבי המדור שוגים במה שהם כותבים. הטאבלט לא מגיע עם סטיילוס או עם מקלדת! הסטיילוס וגם המקלדת נמכרים בנפרד בתור תוסף. הסטיילוס מתאים ג״כ לאייפון 6s והוא מיועד רק למי שבאמת צריך כזה (מאיירים גרפיקאים אנימטורים וכו) - הסטיילוס נמכר בנםרד ב- $99
חיים | 10.09.15
7.
זה מאוד פשוט ולא צריך לחפור בעבר..
איש לא מתהפך בקברו והאנשים באפל לא פחות חכמים מכם... זה מאוד פשוט , הם רוצים לעשות צעדים שיהפכו את האייפד למחשב אישי , זה התחיל לפני חצי שנה כשעשו ספליט סקרין לאייפד, המשיך במקלדת ועט , ועוד תוכנות של מייקרוסופט. למעשה, זה צעד גאוני שיתברר עוד שנתיים ככזה שעזר להם לנגוס בנתח שוק של הניידים. לא ברור למה הישראלים עוד לא מפנימים שאפל זו לא חברת אייפון , זו חברה שעושה מחשבים בבסיסה, ותוכנות למחשבים . ולמגיב 2 שוב ההשוואה המטופשת הזו למחשב אחר? אתה ראית איך התוכנות שלהם עובדות עליו ובאיזה מהירות מייצרים מסמך? מתי תבינו שלא משווים רק חומרה אלא גם את התוכנה שנמצאת עליה ?!
זה  | 10.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת