אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שיימינג בטוויטר: למה הפליטים מסוריה קונים סמארטפון ולא אוכל?

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
הם לא פליטים- הם עשירים שרוצים לגור באירופה
מי שיש לו כסף לצאת מסוריה, לשלם למישהו שישיט אותו ליוון, ומשם לכלכל את עצמו ואת בני משפחתו בדרך לגרמניה הוא איש עשיר, וזאת האמת על מרבית הפליטים האלה- הם מקורבים לשלטון שבורחים מהמדינה רגע לפני שאסד נופל- כי הם לא רוצים להיות שם כשירצו למצות את הדין.
סטודנט | 19.09.15
11.
למה זה קשור איזה סמארטפון ? יקר או זול לעובדה שהם נטבחים
נכון שהם אולי לא תרבותיים, חיות ואולי אפילו טרוריסטים.. טוב בטח לא כולם... אבל אם נניח שמדברים על כאלו שבורחים ונמלטים על חייהם. מי אמר שהם חייבים להיות עניים מרודים וחסרי כל ובטח חסרי סמארטפון ?? רוב הסיכויים שאלו שנמלטו לאירופה אם בשביל מקלט ואם בשביל לעבוד או מה זה חשוב למה? אז יש להם כסף.. וכנראה גם לסמארטפון שעולה 500$.
גיא | 17.09.15
9.
לא פליטים, מהגרי עבודה. לא מסכנים, מסוכנים.
אנשים אלו כמו דומיהם במערב באים לשפר את איכות ורמת חייהם. לא היה בכך רע לו נטמעו בסביבה שאליה כה השתוקקו להגר. הבעיה שמצד אחד הם רוצים שיפור אך מצד שני הם מביאים איתם את כל החוליים שמהם הם ברחו. קנאות דתית חשוכה, הדרת נשים, אלימות, עצלות וכן הלאה. בקיצור פראזיטים
אחד העם | 16.09.15
7.
הבעיה היא לא סמארטפונים בכללי-
הבעיה של גולשי טוויטר היא לא שהסורים מחזיקים סמארטפון באופן כללי. אבל בתור פליט חסר כל, לא קונים אייפון 6+ ב 700 דולר כאשר יש סמארטפונים שעושים את העבודה באותו אופן (לצרכי טוויטר, צ'אט, שיחות, וידאו) ב 200-300 דולר. 400 דולר הפרש זה משהו שאפשר לקנות איתו אוכל למשפחה של שלושה לחודש שלם.
א-פלאפל | 16.09.15
6.
איזו כתבה מפגרת..בושה לאינטילגנציה
"פליטים" עאלק, נותנים להם אוכל ומחסה, לא מספיק להם, "האוכל שהם מקבלים לא טוב" אלו נראים לכם פליטים??? פליטים היו מוכנים לגור בכל מקום ובלבד שיהיה להם שקט נפשי ומה להאכיל את הילדים..אירופה בדרך לטביעה תחת מיליוני הפליטים המוסלמים..שיהיה בהצלחה לכל הצדדים..
ישראל | 16.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת