אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היועמ"ש על הבאת עובדים מסין: חשש לעידוד סחר בבני אדם

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
דיבורים..הצעות..ועדות..מינויי מקורבים...דירה 1 כחלון עדיין לא בנה עד כה וגם לא הוזיל מחיר
כל עוד הביקוש בשוק הנדל"ן גובר על ההיצע ובהעדר האלטרנטיבה הראויה לכסף הפנוי, הרכבת תמשיך לדהור, הפוליטיקאים ימשיכו לספר סיפורים וכחלון ימשיך להזריק לתקשורת כל יום עוד הבטחה ועוד הצעה והמחירים ימשיכו לטפס. ומה יקרה בכהונת כחלון בסוף ??? כחלון ימשיך לחייך ולהצהיר - סליחה שאיכזבתי אבל אני ניסיתי ולא הצלחתי כי כווולם אשמים למרות שנתנו לי ארגז כלים ענק את כתר הרובין הוד לא העניקו לי ....)))) הרי גם לפרק מונופולים הבטחתי ולבסוף זה נבצר ממני...))) לפי הנתונים, מחירי הדירות עלו ב-6% בשנה שהסתיימה ביולי. מדובר בהאצה חסרת תקדים שתירשם בהיסטוריה. מתחילת השנה עלו מחירי הדירות ב-5.2%, נתון העולה בקנה אחד עם נתוני האוצר המצביעים על גידול ניכר במספר העסקאות וכן עם נתוני בנק ישראל המצביעים על גידול בהיקפי המשכנתאות. בחודש יולי קפצו מחירי הדירות ב-0.9%. זאת, לאחר עלייה חדה של 1.2% בחודש יוני. אז לחכות לסינים שיבואו לבנות כאן דירות ויוזילו מחירי הדירות - זה חלומות באספמיה שכחלון מפזר כאן במאגלומניה לאוזני פראיירים היושבים עדיין על הגדר ושלא קנו דירה עד כה וישלמו עבור הדירה מדי חודש התייקרות של עוד 0.9% . שנה טובה לכולם...
Noam Walker | 20.09.15
27.
איפה שההגיון ניגמר - מתחיל הצעות כחלון ודרך התנהלותו.יישר כוח ליועץ המשפטי לממשלה .
על פי ההצעה של כחלון חברות הבנייה לא יוכלו לבחור עובדים, אלא הם יוקצו להם באופן רנדומלי על פי הגרלה. בהצעה גם נכתב כי לפחות מחצית מהעובדים יועסקו בפרויקטים לבניית דירות במתכונת מחיר למשתכן, שנועדה להוריד את מחיר הדיור לאלה שאין בבעלותם דירה. *************************************************************** מדינה של שרלטנים ורמאים נימאסתם !!!!! מחיר דירה תוזל כאן ברגע שהמדינה תפשיר קרקעות במחיר זול לקבלני הבניה ולא תספסר בקרקעות !! המדינה מחזיקה 93% מקרקעות המדינה !!!!!!! מחירי הדירות עולים בישראל : 1.בהעדר היצע של דירות מול הביקוש - המדינה לא משווקת קרקעות לשוק הדיור לבניית 60.000 דירות בשנה ועל כן יש מחסור בהיצע מדי שנה של -20.000 דירות !!! 2.המדינה משווקת קרקעות במחיר יקררררררררר על פי הערכת השמאי הממשלתי ועל כן הדירות במחיר יקררר !! הציבור לא טיפש בכללל !!! אחד לאחד את ההנחות של כחלון על מחירי הדירות ..בועת הנדל"ן הציבור מתנפץ , העלאת מחיר הדירות וכמות המשכנתאות הינם תוצאה של אפקט הדפקט כחלון שייזכר כאן כמתדלק מחירי הדירות וכמות המשכנתאות בכלל ההיסטוריה. התנהלות כחלון בתחמנות והחלטותיו בהצעות ורפורמות הזויות מעידות על טירון שסיים שיעור ראשון בכלכלה שמוביל את שוק הדיור וכלכלת ישראל לתהום אט אט אבל בבטחה ועל הדרך גם להרוס את תדמית ישראל כמדינה נאורה שמשעבדת עובדים מהעולם השלישי במודל סחר בני אדם ועבדים למטרות פופוליסטיות. איפה שההגיון ניגמר - מתחיל הצעות כחלון ודרך התנהלותו. יישר כוח ליועץ המשפטי לממשלה .
ישראל | 20.09.15
23.
שאפו לכבוד היועץ המשפטי לממשלה שעוצר כאן סחר בבני אדם !!
מחירי הדירות לא בצניחה ולא יוזלו כאן בזכות תוספת עובדי בניין. מחירי הדירות בהתייקרות חודשית של 1.5% כאן מתחילת 2015 ומתחילת כהונת כחלון התייקרו מחירי הדירות ב6% !! באם הקרקע שווקה לקבלנים במודל דירה למשתכן במחיר הנחה של 80% לקבלן הבניה אז מדוע מחירי דירות למשתכן שמתפרסמים כאן מטעם האוצר ונציגי כחלון לא זולים ב-50-60% ממחיר אותה דירה בשוק החופשי באותו איזור ????? מחסור בעובדים אין !!!! עובדים עלינו עם סיפורי מעשיות !!!! המדינה מספסרת בקרקעות ומשווקת אותן במחיר יקררררררררר לקבלנים !!! המדינה ממוקדת למלא את קופת המדינה ממיסי נדל"ן ולעשוק אותנו בעקיפין עם דירות במחירים יקרים . מחיר דירה הינה נגזרת של 75% ממחיר הקרקע !!! הקבלן בניה ברווח של 15% לפני הוצאות חומרי בניין ותשלום עובדי בניין !! שאפו ליועץ המשפטי שעוצר כאן סחר בבני אדם !! הפתרון בהוזלת מחירי הדירות נמצא בידי הממשלה ולא במחסור עובדים בענף הבניה. כחלון בריצת אמוק שאת נזקיה ואת מחיר השרלטנות של ריצה זו אנו כבר משלמים במחירי הדירות כאן ונשלם בנזקים בלתי הפיכים בכלכלת ישראל.
עמי | 20.09.15
22.
כחלון מקדם בריונות באמצעות אביגדור יצחקי לרמיסת החוק במסווה מתן פתרון לבעיית הדיור
הבחירה של כחלון לקפוץ קפיצת ראש דווקא אל הבריכה העמוקה שנקראת משרד האוצר לא היתה בחירה של מתאבד שיעי, אלא של מי שהבין שבלי לקחת את משרד האוצר אין לו שום סיכוי להיבחר מחדש בבחירות הבאות....
אסף | 20.09.15
21.
מדינת ישראל תערוב לזכויות העובדים ? אשכרה כחלון השרלטן נחשף אט אט אבל בבטחה..
איך בדיוק מדינת ישראל תערוב לזכויות העובדים ?? הבאת העובדים לישראל מבלי שיש הסכם בין המדינות שמקדם שר האוצר משה כחלון תותר זמנית .....כניסה של עובדי בניין מסין וללא הסכם בין המדינות .?? למה מי זה כחלון ??? כחלון מעל לחוק ?? יש בישראל 173.000 עובדי בניין ואין כל מחסור בעובדי בניין !!! חברות הבניה בכללל לא פנו לכחלון וביקשו לייבא עובדים !!! חברות הבניה בכלל לא מתכוונים לגשת למיכרזי דירה למשתכן שהמדינה פרסמה !!! חברות הבניה לא יגישו הצעות מחיר לבניית גירות במודל דירה למשתכן כאשר כחלון גם מחליט לתמחר מחיר בניה למ"ר מבלי שהמדינה בכלל מסבסדת על עלות חומרי הבניה!! בהחלטת ממשלה מ־2011 הוחלט שכניסת עובדים זרים מותרת רק ממדינות שישראל חתמה איתן על הסכם שנועד למנוע מגופים פרטיים זרים לגבות מהעובדים דמי תיווך של אלפי, ולעתים עשרות אלפי, דולרים. לפי ההצעה של כחלון העובדים יאלצו להעביר נתח ניכר ממשכורתם למתווך שישעבד אותם מתחת לראדר של ממשלת ישראל. העובדים למעשה יהיו עשוקים מכל הצדדים בסופו של דבר ומי יגזור קופון ? חבריו של יצחקי וכחלון לכאורה כנראה... חברות כוח האדם בישראל המגייסים עובדים זרים ועושים על גבם מיליונים בשחור... חברות כוח אדם גובים מהקבלנים/קבלני הבניה עשרות אלפי שח דמי תיווך עבור כל עובד שהם מספקים לתחום הבניין. אז שכחלון יפסיק לספר סיפורי מעשיות על חברות הבניה בישראל . חברות הבניה בישראל לא רשאים לייבא עובדים זרים !! "השמנת" של הקופון במיליוני שח נמצא בידי חברות כוח אדם /השמת עובדים בעברית צחה.. חברות המספקות גם בישראל מיקור חוץ והופכים את העובדים לעבדים בשכר עבדים.
עיני ינשוף | 20.09.15
20.
אם כל כך הרבה גורמים מתנגדים כנראה שיש דברים בגו מאחורי ריצת האמוק של כחלון ויצחקי
הנסיון של כחלון לעקוף את הצורך ואת החלטת הממשלה ואת פסיקת בג"ץ ולייבא עובדים מסין מבלי לחתום על הסכם בילטרלי עם ממשלת סין , מעיד על כחלון שמתכונן לבחירות ומתכוון להעשיר מאכרים בעלי הון שיתרמו למסע הבחירות שלו .
אבי | 20.09.15
19.
הגנב והעושק הכי גדול של מחירי הדירות והגורם להעלאה במחיר הדירות זה האוצר/הממשלה
מה שיקר בבניה זה מיסוי ישיר ועקיף + אגרות שונות. המדינה היא שמקבלת כ 70% מהכסף ממחיר עלות דירה ממיסים . מחיר דירה = 75% מעלות הקרקע. הקבלן בניה נותר עם 15% מסך מחיר הדירה וזה לפני הוצאות חומרי בנין/פיתוח/שכר עובדי בנין. אז על מה כחלון מקים מהומה ???? הדמגוגיה של כחלון , זה ששומר כעת על חבריו המשקיעים וחברות כוח אדם לא משכנעת את הציבור שיש מחסור בעובדי בניין ולא שמחירי הדירות יוזלו בזכות הבאת עובדים מסין. מחירי הדירות מתבססות על מחירי קרקע -93% מקרקעות המדינה בידי מינהל מקרקעי ישראל ומחירי הקרקע נקבעים על ידי המדינה !!
צעיר מפוקח לא פראייר | 20.09.15
18.
ההצעה של כחלון מסריחהההההההה ממרחקים - תרתי משמע
כחלון ויצחקי מעדיפים שהעובדים יגיעו לחברות כוח אדם שכמובן ישלשלו את הכסף לכיסם ומאחורי הדלתות גם יתנו כמה "קופונים" ליצחקי וכחלון לכאורה אה ? הקבלנים /קבלני הבניה ישלמו לחברות כוח אדם והם אלו שיגרילו בהגרלה את מי מבין העובדים לשלוח להם.... ההצעה של כחלון מסריחהההההההה ממרחקים - תרתי משמע . ככה ניראת לבסוף התנהלות כחלון וסיעת כולנו שעבדה וממשיכה לעבוד על כולנו כאן. לא סתם אין כל סיכוי לכחלון לקבל אישור הממשלה להצעה זו.
שגיא | 20.09.15
17.
ההצעה של כחלון נוגדת את עמדת הממשלה בנושא זה ונידונה בבג"ץ !! כחלון = בזיון !
ההסדר המוצע של כחלון סוטה ממדיניות הממשלה ועלול לפגוע בהסכמים שנחתמו עם מדינות כמו מולדובה, רומניה ובולגריה ובהסכמים שעוד עתידים להיחתם !!!!! ההסדר המוצע ע"י כחלון עלול להביא , "לחזרה של שנים אחורה בכל הנוגע להתמודדות של ישראל עם תופעת דמי התיווך", עלאאק כחלון אני שר חברתי... כחלון למעשה רוצה לפעול בניגוד לחוק והחלטת בג"ץ ולצרף את ישראל למדינות בהן סוחרים בבני אדם ? כחלון דואג לפופוליסטיות וצבירת הון פוליטי באנטרסים אישיים נטו מהיום הראשון שניכנס לגועליזציה - גועל נפש.
 | 20.09.15
16.
לבדוק היטב הבסיס להחלטה והצעת כחלון .....ובריונות אביגדור יצחקי לכפות על הממשלה
לבסוף יתגלה לכאורה מה הקשר של כחלון לחברות כח האדם שירוויחו מליונים. חברות כוח האדם בישראל בעלות טייקוני הון שכחלון הפך להיות משרתם על פני חובותיו לשרת את הציבור .. אולי קובי מימון וחברת הנדל"לן בבעלויות קש שמאחוריו אולי הם אלו שהולכים לזכות בפרויקט בניית דירה למשתכן...וכחלון רוצה לספק לו עבדים מסין ..? אולי הבן של אביגדור יצחקי המחזיק ב עשרות דירות להשכרה בתל אביב לתיירות חוץ רוצה גם פועלים מסין לתחזוקת הנדל"לן שברשותו...? איזה מזל שיש לנו יועץ משפטי לממשלה וגם בג"ץ לתפארת הדמוקרטיה בישראל.
אל-מוני | 20.09.15
14.
כל הכבוד ליועץ המשפטי לממשלה אשר דורש בלימת הפרת החוק והפרת פסיקת בג"ץ !
"ארגז הכלים" של כחלון הפך לאימפריה. זהו סוג של דיקטטורה נעדרת איזונים ובלמים. כל הכבוד לכבוד היועץ המשפטי לממשלה אשר דורש בלימת הפרת החוק והפרת פסיקת בג"ץ ! בולטת במיוחד דווקא אמירותיהם בימים האחרונים של שר השיכון יואב גלנט, מהמפלגה של אותו כחלון, והממונה על הנדל"ן באגף התקציבים של אותו כחלון ערן ניצן, מאותו משרד אוצר. המצהירים בשקיפות והגינות ש "מחירי הדיור לא יירדו בקרוב". אמר גלנט; "אני לא יודע מתי מחירי הדירות יירדו", אמר ניצן. "מחירי הדיור לא יירדו בקרוב". אבל כחלון ויצחקי בשלהם. מחירי הדירות בשוק הדיור לא ייבלם, בעקבות זה שלקחו מהשוק פלח לקוחות שהולכים על מחיר למשתכן. פלח השוק שימתין לדירות במחיר למשתכן כדי לזכות בהנחה של כ- 200.000 שח בלבד באיזורי הפריפריה כפי שפורסם ושבמילא הדירות שם במחיר זול מהמרכז זו לא פלח משמעותי בשוק הדיור - מעטים מאוד אלו שיגישו בקשה לדירות אלו שישווקו במודל הגרלות לדירות שיימסרו אולי בשנת 2021 ..
 | 20.09.15
9.
היי אדוני זה לא עובד זר מהודו , זה עובד מסין. אל תתבלבל.
שיעשו מכרז בינלאומי להקמת שכונות או קמפוסים למגורים. צראו איזה מחרים ייתקבלו ובאיזה מחירים יימכרו הדירות. הבניה תהיה מהירה, זולה ומעולה. אבל כאן דואגים לתנאי העבודה המעולים שעליהם לא חלמו הסינים המכתיבים את שכרם. שכחו את האזרחים שחלקם לא מגיעים לשכר מינימום. תביאו חברות זרות שחוקי העבודה שלהם (במדינותיהם) יחולו על העובדים שלהם. שהם ידאגו לשכר, לתנאים הסוציאלים ולפנסיה. אנחנו נקבל דירות מוגמרות במחירים שפויים.
עובד זר | 20.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת