אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך יראה עולם הכדורגל בלי דמי העברת שחקנים?

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
המשכורות יגדלו,זה אומר שהמיסים יגדלו
במקום שהכסף ישאר במועדונים הוא ילך כמיסים כדי לממן את הטפילים עם הניירות מהאוניברסיטה שעושים דברים שאף אחד לא צריך ולממן את הקולוניאליסטים הכושים,מוסלמים והיספנים שנכפים בכוח הזרוע על האוכלוסיה בידי שכבת הפיאודלים האקדמאית-מרקסיסטית. דמי העברה זה טוב.הכסף נשאר במועדונים ולא הולך לתקציב לממן את הטפילים וקצבאות לקולוניאליסטים.
אאא | 28.09.15
4.
למר 3 הנה תגובה במיוחד בשבילך
1. ועוד איך יהיו משכורות יותר גבוהות! למה? כי שחקן על מנת לעבור לריאל ולא ליונייטד ידרוש שכר מסוים. ואז יבואו פסז והדרך שלהם להביא את השחקן תהיה רק על ידי הצעת שכר גבוה יותר, במילים אחרות השכר יהווה את מקור התחרות על שחקן. וכמובן שארגון השחקנים בעד זה, כי במקום שהקבוצה תרוויח על גב השחקנים, כל הכסף יילך לקופה שלהם. 5. שוב דווקא להפך. האקדמיה של סיטי למשל היא בין הטובות בעולם, והם גם זכו בגביע אירופאי, אבל אם הם לא ימצאו את מקומם לתוך הקבוצה הבוגרת הם יעזבו בחינם! כמה שחקני אקדמיה עלו לבוגרים מצ'לסי, סיטי, באיירן, ריאל, ברסה, פסז, יונייטד, ליברפול וכדומה ב5 השנים האחרונות? לא רק שאקדמיות יתפרקו, הן יחוסלו לגמריי, כי קבוצות כמו פורטו ואייאקס שחיות על בסיס זה כבר לא יוכלו להרוויח סכומי עתק מזה (פורטו 750 מיליון)! תוסיף לזה את העובדה שרוצים לבטל השאלות!!! ויהיו לא מעט קבוצות שיהיו בבעיה מזה (צ'לסי, סיטי, ריאל ברסה ואחרות). 8 שוב ממש לא נכון, בשיעור בכלכלה אמרו פעם: מחיר שכ"ד שבעל הבית דורש מייצג מצב שבו הוא במצב של חמדנות שיא - כלומר הוא גובה את השכ"ד הגבוה ביותר שהשוק נאפשר לו לגבות, אם הוא יעלה בקצת יותר והוא יישאר עם 0 שקלים בסוף החודש. כאן המצב זהה, אין לאן להעלות את המחירים כי אם יעלו אותם קצת יותר כנראה שלא יהיה קהל בכלל, אני דווקא הייתי מצפה מקבוצות שיהיו פחות טובות לדרוש פחות כסף עבור המשחקים שלהן, בקיצור עשרות מועדונים צפויים לפשוט את הרגל כתוצאה מהמהלך, ופערי הרמות בין המועדונים דווקא יגדלו, וממש לא יצטמצמו.
אוסי | 24.09.15
3.
כמה חורים בעלילה
1. יהיו משכורות הרבה יותר גבוהות. זה די פשוט. אם מועדון לא יהיה חייב לשלם 20 מיליון יורו כדי לרכוש את הזכות לשחק עם שחקן כלשהו, יהיו לו הרבה יותר כסף לשלם לשחקן עצמו. לא בהכרח, זה די פשוט, כמו שלא יצטרכו לשלם על השחקן ככה לא יכניסו כסף ממכירות שחקנים ולכן לא בהכרח יתפנה יותר כסף למשכורות. 5. משהו יקרה עם האקדמיות. שחקנים גדלים באקדמיות ובמחלקות נוער ובעולם בלי סכומי העברות ייתכן שיעלם גם התמריץ של חלק מהמועדונים להשקיע באקדמיה, שעבורם היא מקור להכנסה. אבל אקדמיה אינה רק כדי לייצר הכנסה ומועדונים עדיין יגדלו את השחקנים שלהם, למרות האפשרות שיאבדו אותם בחינם. מדוע? צריך לזכור את מה שאלכס פרגוסון אמר על האקדמיה פעם. "הצעירים מזריקים רוח פנטסטית לתוך הארגון. וצעיר לעולם לא שוכח את האדם או הארגון שנתן לו את הצ'אנס הגדול. הם ישלמו לך חזרה על ההשקעה בהם עם נאמנות לכל החיים". כמו כן, ייתכן שיצטרכו להמציא שיטת פיצוי על אובדן שחקני אקדמיה. או שהחלק הראשון אכן יקרה וההשקעות באקדמיות יצטמצמו כמו שההיגיון אומר, כי ההיגיון העסקי יותר חזק ממשפט קלישאתי על רוחו וקשקושים שאמר פעם מנג'ר סקוטי מצליח. נק' למחשבה. 8. מועדונים יהיו חייבים להשקיע יותר באוהדים. מבלי "מקור הכנסות" חשוב כמו שוק העברות, מועדונים יהיו חייבים להבין שהלגיטימיות שלהם תלויה, יותר מתמיד, בקהילה סביבם. זה אומר שיושקעו יותר כספים באטדיונים ויציעים, ובקשרים חזקים יותר עם "הלקוחות". או שזה אומר שעלויות האוהדים - בין אם ברכישת כרטיסים, מנויים, שידורים, מרצ'נדייז וכו' - יעלו. לא?
אלי | 22.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת