אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ארדן התקפל: הירש פורש מהמרוץ למפכ"ל

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מרגיש שפוגעים בי.
לא מכיר את הירש, לא יודע מה הנסיבות, אבל או שיציפו את הלכלוך שיש והגילויים שיש מייד, או שימנו אותו לאלתר, וכנ"ל לכל דמות שכזו. מוטב היה אגב, לו הבדיקה הייתה נעשית בחשאי, אחרי מינוי מותנה בחשאי, ואם הבדיקה יוצאת נקיה מספיק, אז לצאת לתקשורת . בינתיים, אני מרגיש שעושים סיכול ממוקד לכל מני מינויים, לפי כל מני פוליטיקות ומאבקי כח, ואני נדפק פה, בטחוני מופקר, מתנהלים פה ועושים פה משחקים על חשבון הציבור. צריך לבדוק את כל התהליך ולשנותו.
צוק | 24.09.15
9.
כל תהליך בישראל
מהמינויים עד תוכניות דיור ומסים. הכל בשליפות. אין חשיבה לטווח ארוך, אין בדיקות רקע, בדיקת התאמה, אין עבודת צוות, על אף המיליונים שמקבלים כל מיני יועצים, אף פעם אין שם מישהו שיציג את התמונה ההפוכה. מישהו שיגיד זה בעייתי כי... מע״מ אפס, מינויים מגוחכים, מיסוי על אלכוהול ועוד ועוד. לפעמים יקימו ועדה ואז יקיימו רק עשירית מהמלצותיה, אם בכלל, ורק ירעו את המצב. עיין ערך אלאלוף, לוקר, טרכטנברג. הבעיה היא בראש. הבעיה היא נתניהו.
אשר | 24.09.15
8.
כל הכבוד על הורדת המועמד הבלתי ראוי הזה. כעת לחפש אחר טוב ממנו
תודה לאל לאחר שכולנו חששנו ממינוי זה על משטרת ישראל ועל אזרחיה. מועמד זה אל היה ראוי מהתחלה וטוב עשה השר ארדן על הורדתו לבסוף, לאחר ביקורת צודקת וללא פשרות. למשטרה מגיע מועמד ראוי ואחד שיכול לקחת החלטות אמיצות בידיו. לא אחד של דיבורים, כשלונות וחוסר אחריות לאורך כל תפקדיו הקודמים.
יניב גבו | 24.09.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת