אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אפילו המפרק לא עצר את החגיגה ברשות השידור

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
כדאי לבדוק לפני שמפרסמים שקרים והכפשות
תודות לראש הממשלה שרצה כבר שנים לחסל את השידור הציבורי והצליח לאחר כמעט 20 שנות שלטון , וקבר את הרפורמה באחד מפחי הזבל במשרדו, ותודות למשרד האוצר שנהנה מגל שמועות שבכל פעם מנדנד את העובדים שאינם יודעים מה קורה, כשאמרו שאפשר לפרוש פרשו רבים וגרמו למחסור באנשים. את המחסור צריכים למלא אנשים קיימים ולכן יש שעות נוספות. המשכורות לידיעתך הן לא כאלה גבות כמו שאתה מספר או חולם, לכן רצוי שתבדוק עם אנשים שעובדים קשה ולא עם פקיד אוצר שאומר לך את מה שהוא רוצה שתפרסם ושציבור ישנא יותר את העובדים.
דב | 02.10.15
22.
בוא לבדוק את השכר ותנאי העבודה בביקורת
אתה עושה עוול לעובדי יחידת הביקורת. כן אותה יחידה שחסכה לציבור מעל 14.5 מילון ש"ח בעצירת מכרז התפאורה שמבקר המדינה בחר לצטט את ממצאי הבדיקה בדוח השנתי שלו, אותה יחידה שעלתה על החשד לספסור בכרטיסי המונדיאל, אותה יחידה שעצרה את חגיגת עורכי הדין בנושא הגביה, אותה יחידה שבעקבות ממצאיה הורה בית המשפט לחברת מוניות להחזיר מיליוני ש"ח לציבור, אותה יחידה שהוכחיה לועדת ביקורת המדינה כי השידור אכן מאוזן,שהמליצה לתקן הליקוים והפרצות במערך הפרסום ברדיו שאפשר לידיעות אחרונות להכפיש את רעית רוה"מ
אליעזר | 02.10.15
21.
אותן שעות שידור פחות עובדים - מה חשבתם? מי יעשה את העבודה?
תקראו את מה שיוגי גבאי כותב. תגובה 20 . טכנאי ברדיו שלא רואה את הבית כי מספר הטכנאים שפרשו מחייב אותו לעשות יותר משמרות מאשר בעבר. תקראו את מגיב 8 על השיטה של האוצר. קודם לא רוצים לשלם פנסיות גדולות אז ממציאים את השעות הנוספות שלא נכנסות לפניסיה אחר כך כשצריך לשדר בחירות ועוד בחירות ועוד משאים ומתאים של האוצר עד לפנות בוקר מתלוננים האוצר שעובדי רשות השידור מקבלים המון שעות נוספות. יד אחת לא מאפשרת לשנות את השיטה ואותה יד מתלוננת על השיטה. בחייכם את המוות תעשו לאוצר . הם אחראים לשיטות האלה. לא אנחנו. אופיר דור עם כמה עובדי רשות דיברת כדי להכין את הכתבה המגמתית הזו? הכתבה המסיתה הזו?
עובד | 01.10.15
20.
מתבייש בך כעיתונאי
מר אופיר דור הנכבד. להלן כותב הכתבה. את חודש שעבר סיימתי עם 154 ש' נוספות. שעות שלא בקשתי לבצע. שעות שבהן יכולתי לתחזק את היחסים עם זוגתי ולבלות בחברת אנשים שלא לדבר על שבתות וחגים. האם ניסית לברר מה היה קורה באם כל עובד היה נותן שעות נורמליות? הרי שידורי קול ישראל היו מפסיקים באבחה אחת. האם ידוע לאדוני שאם אסרב לבצע שעות נוספות אוזמן לשימוע? אני די בוש בכתבות הנעשות ללא בדיקה מקיפה וזה אולי רק מדגיש את הצורך בגופי עיתונות ושידור רציניים. בכבוד רב יוג'י גבאי-קול ישראל
יוג'י גבאי | 01.10.15
19.
נמשך מסע השטנה של העיתונות נגד רשות השידור
כלכליסט. עבור מי אתם עובדים/כותבים? כשעורך או שדרן מפסיק לעבוד מישהו אחר צריך לעשות את עבודתו. לא? אתם יודעים עם איזו פנסיה יוצא עובד ברשות השידור אחרי 30 שנות עבודה? תבדקו את זה ותפסיקו להתרוצץ סביב הזנב של ביבי או של משרד האוצר. זה לא יעזור לכם!
עובד ותיק | 01.10.15
17.
אין חגיגה בלי עוגה. ביבי אחראי על גלידות ונרות לאווירה
מוטב ששר התקשורת (שידוע גם כראש הממשלה) יאשר את הרפורמה שהוצעה בסוף הממשלה הקודמת (רפורמה שמבטיחה לרשות השידור עצמאות מהתערבות ממשלתית). אחרת הרשות תנוהל תחת כונס נכסים עוד הרבה שנים (כמו שקרה עם חברת אל-על בזמנו, שהייתה תחת כונס הנכסים הממשלתי כ-10 שנים)
יוסי | 01.10.15
14.
ל8 התגובה שלך מגמתית ולא מדוייקת
כבר לפני כמה שנים הכניסו שעוני נוכחות לרשות השידור אבל הועדים נתנו הוראה לעובדים שלא להשתמש בהם. ולשאלה מי המרוויח מסגירת רשות השידור אז התשובה היא הציבור הישראלי שסוף סוף יפסיק לממן את השחיתות והסיאוב ויקבלו שידור ציבורי ראוי.
טניה וידור | 01.10.15
13.
שכר ללא שעות נוספות עם ותק 30 שנה = 4,200 ש"ח
בתפקיד בכיר. ובעבודה תובענית מאין כמותה. די להטעות ולהסית את הציבור. יש כמה מקורבי שלטון מושחתים, אבל הם בודדים. כל השאר משתכרים שכר ראוי לעבודתם. לדבר על השעות הנוספות מבלי לציין שכר היסוד אפילו לא מתקרב לשכר מינימום, זו הסתה מכוונת ונבזית
די להסתה | 01.10.15
8.
השיטה
כתבה מגמתית ולא מדויקת. להלן הסיפור המדויק: משרד האוצר סירב במשך שנים להכיל את נורמות ונהלי העבודה בשירות הציבורי על עובדי רשות השידור, יחד עם זאת הוא לא יכול היה להתעלם מהצרכים ולכן המציא את שיטת השעות הנוספות הפקטיביות. לשיטה יש ייתרונות ויש חסרונות החיסרון הגדול הוא ששעות נוספות אינן מרכיב םנסיוני ולכן משכורת היסוד של עובדי רשות השידור בכל הרמות ובכל התפקידים נמוכה ביותר. כך יוצא שלמרות התחושה בציבור שעובדי רשות השידור יוצאים "מיליונרים", זה רחוק מאוד מהמציאות. אגב היה אפשרי כבר לפני שנים רבות לפתור את הבעיה אם משרד האוצר היה מעלה את שכר היסוד של העובדים ובמקביל מציב שעוני נכחות שהיו מונעים את תופעת השעות הפקטיביות. תשאלו מי מנע מהלך פשוט וטראוויאלי זה? - משרד האוצר. לסיכום, עזבו את עובדי רשות השידור, הם פיונים (די אומללים), של שיטה שמשרד האוצר והפוליטיקאים המציאו. תשאלו את השאלות הנכונות: מי מרוויח מה, כמה ולמה מסגירת רשות השידור?
א. עובד רשות השידור | 01.10.15
7.
איפה אתה מבלה בחופש אדון אלעד מן?
אדון עורך דין מהולל,וכמוך כותב הכתבה,תתהיישו לסלף את האמת ולצייר את עובדי הרשות כגנבים. אדון אלעד,איפה אתה מבלה עכשיו עם הילדים?בפארקים?בכינרת?בחול? איך מגיעים ל150 שעות נוספות בחודש? אני אסביר לך...כעובד צריך לעבוד כל החג,ערבי החג,והחג עצמ ו משמונה בבוקר עד שמונה בערב,מגיעים ל150 שעות נוספות העובדים לא מק,לים חופשות ולא יכולים להיות בבית. אתה והעיתונאי שכתבו את הכתבה צריכים להתנצל.
ירון ירושלים | 01.10.15
1.
שחיתות שמבקר המדינה חייב לעצור
עכשיו שמאות עובדים פרשו צריך להפסיק את חגיגת השעות נוספות והכוננויות שיש במקום הזה. מדוע נכנס מפרק לרשות השידור אם לא למנוע דברים מעין אלו,אלו כספי ציבור וצודק משרד האוצר שלא מוכן לממן מאות מיליונים למשכורות לגוף בפירוק שמי יודע עוד כמה שנים יקח לפרק אותו. תראו לי עובד בעולם שיוותר על עשרות אלפי שקלים שזורמים לכיסו ללא פיקוח ובקורת.
אזרח מודאג | 01.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת