אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך ייראה בית ראש הממשלה החדש שייבנה בירושלים

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
ראש הממשלה..תקרא...
הרי זה לא יעלה 650 מליון כמו שהובטח.ויכול להיות שאתה לא תהיה כבר ראש הממשל..ובמקום שבתיק האישי שלך יופיע שבנית "פיל לבן"..פשוט תעביר את הכסף לבנות את גדר ההפרדה שראו ביום שישי בטלויזיה םפרוצה לכול בר בי רב וכול דכיפין....וישאר עודף..אבל התושבים בארץ יהיו מוגנים..אתה הבנת את זה ביבי??
ערן | 11.10.15
45.
בתוכנית טלויזיה של אמנון לוי דברו על מאות הומלסים
ילדים ובני נוער שגרים בבניינים נטושים כי למדינה אין תקציב של מליונים ***אחדים*** להקים להם בית. החונטה השלטת עסוקה בביזת הנדלן והגז, אספקה שוטפת של כח אדם זול - את החלאות האלה צריך להעיף לקיבינימאט.
ואני - ימין קיצוני | 10.10.15
37.
עם כזה ארמון נחמד, ביבי בחיים לא יעזוב את השלטון
מילא ההוצאה והראוותנות, אבל אפשר להיות 100% בטוחים שהייזם ביבי בחיים לא יסכים לעזוב כזה ארמון נחמד שהוא בונה לעצמו. רק חסר שדה תעופה פרטי, אגם שכשוך ואיזה הר קטן לסקי והארמון הזה מושלם. פרויקט כזה איכותי גם מצדיק העלאת מע"מ ומס הכנסה. כל עוד זה הולך למטרות טובות.
אמיר | 08.10.15
35.
זה טיבם של פאשיסטים מלוכלכים. להפציץ את עצמם בעושר חולני
שבזמן שהעם שלהם עסוק בהדיפת אנטיפאדה מעל גופם, עוסקים המנהיגים בהוללות חסרת מעצורים וחולנית תוך כדי האנטיפאדה שהם במו ידיהם המגועלות ייצרו עבור עמם, עוסקים המנהיגים האלו בלשפוך על עצמם שטרות ומטבעות של כסף וזהב בכדי שירגישו שהם אלוהי הציבור. חבל שאין לנו כיום נביאי זעם שהיו בעבר שהתריאו את עם ישראל שהתנפל על עגל הזהב כי דרכם של סוגדי עגל הזהב תגמר בגהינום.
קאפצוני | 08.10.15
34.
מיקום בעייתי
אחרי הטיפשות של אישור בית קולנוע על יד בית המשפט העליון עתה מול בית הקולנוע מבקשים להקים מעון לראש הממשלה. המקום רועש והומה אדם ואינו מבודד כראוי. לא זו אף זו ,המתחם נשלט כולו ממלון הנמצא מצפון ךו , מלון בן עשרים קומות שמכל מרפסת שלו צופים על הנעשה בחצר במעון. מי מקבל החלטות ללא כל הפרמטרים הרלבנטיים.
ירון  | 08.10.15
30.
מספיק למכור לנו לוקשים, שיבנו במקום זה מקלט שיקום להומלסים ולנרקומים.
אני לא מבין, המשכורת של החכים עולה כי צמודה למשכורת הממוצעת במשק, כל טמבל ועבריין נהייה ח"כ בלי לבדוק את עברו ועל הדרך בונה לעצמו קרירה על גבנו, בונים בית לראש הממשלה ביותר מחצי מליארד שקל, אבל עצמאים שנכלאים לצרות אין אם מי לדבר, נכים שלא יכולים לעבוד חיים מ 2500 שח, בנאדם נכנס למלכודת של הבנקים והלוואות בלי שום ייעוץ הוא פיקוח, כולם אומרים אין כסף, מורידים מע"מ בטוענה שזה יעזור לאזרחים ולא בודקים אם באמת אם העסקים מורידים את המחירים מתי שאם המעמ עולה תוך שניה מעלים אותו, השאלה היא כולם דואגים לחכים ולשרים ולמקורבים ולעסקים הגדולים למה לא דואגים לנו האזרחים שרק רוצים לחיות? למה במקום לשים את הכסף על בית ראש הממשלה בחצי מיליאד שקל לא יבנו תכנית שיקום להומלסים ולנרקומנים זונות? במקום שאנשים ייחיו ברחוב יהיו מקלטים בכל עיר כדי שיהיה אפשר לשקם אותם.
יוסי | 07.10.15
27.
תגובה לתגובות
למייללים מה אתם רוצים הרי אנו נחשבים למאומה צריך לשרת את המדינה לשלם מסים כחוק ובזמן וזה הוא . דיור לצעירים ? הצחקתם . מספיק מיטות בבתי חולים שוב אתם מצחיקים ,MRI בבתי חולים מה קרה לכם משכורות מכובדות למורים ועובדים סוציאליים הצחקתם אותי במקום זאת ועוד יש כסף ללשכות שרים וסגני שרים וסגני סגני שרים רכבים תנאי פנסיה מפליגים סליחה הם נבחרי העם חברים הכלל אומר הכלבים נובחים והשיירה עוברת .
 | 07.10.15
25.
אי אפשר לבנות מתחם כזה בחמישית מהמחיר המגלומני הזה???
יש לנו כאן עניין עם ביבי, רודף בצע, תאוותן, דיקטטור מצחין ובעל "עיניים גדולות" במיוחד שרוצה להרגיש מינימום כמו קיסר. לואי ה 14 מתהפך מקברו מרוב קנאה. יש מישהו אחר שהשיג אותו ברכושנות ובתאוותנות שלו. המדינה עוברת כעת גל טרור וכל מה שהחשוב לבן עוולה הזה זה בית הסיוטים המפואר שלו. הוא בטוח בונה על זה שמצביעיו השפוטים והעבדים ימשיכו לסגוד לו כמו לאלוהים ויצביעו לו שוב ושוב. שייקחו דוגמה ממדינות כמו ארה"ב ואירופה, שם מעונות ראשי הממשלה והנשיא יותר שפויים וצנועים.
שלום, נצרת עלית | 07.10.15
24.
אי אפשר לבנות מתחם כזה בחמישית מהמחיר המגלומני הזה???
יש לנו כאן עניין עם ביבי, רודף בצע, תאוותן, דיקטטור מצחין ובעל "עיניים גדולות" במיוחד שרוצה להרגיש מינימום כמו קיסר. לואי ה 14 מתהפך מקברו מרוב קנאה. יש מישהו אחר שהשיג אותו ברכושנות ובתאוותנות שלו. המדינה עוברת כעת גל טרור וכל מה שהחשוב לבן עוולה הזה זה בית הסיוטים המפואר שלו. הוא בטוח בונה על זה שמצביעיו השפוטים והעבדים ימשיכו לסגוד לו כמו לאלוהים ויצביעו לו שוב ושוב. שייקחו דוגמה ממדינות כמו ארה"ב ואירופה, שם מעונות ראשי הממשלה והנשיא יותר שפויים וצנועים.
שלום, נצרת עלית | 07.10.15
13.
עד כמה תשאר מנותק, ותדאג לצריכך
ביבי אתה יאיר שחצן חזיר וחסר צניעות וענווה המצב המדני רעוע, משפחות רעבות, זוגות מחוסרי דיור, זקנים ללא מיטות אשפוז. המדינה בוערת ערב מצב בטחוני רעוע שנשבר בשל אי נקיטת אמצעים וראיה מכוונת .. עצימת עיניים תוך נתינה לאנשים לא כשירים לנהל את המשטרה במקום לטפל בבעיות האמיתיות אתה דואג למשכן מפואר פשוט בושה שנבחרת לייצג אותנו
אזרחית מודאגת  | 07.10.15
11.
ראש הממשלה איבד את שפיות דעתו לחלוטין
מתחם סגור רחוק מהציבור? אבטחה כבדה? 650 מיליון שקל? ראש הממשלה ממש שיכנע את עצמו שהוא קיסר צפון קוריאה. היכן המצביעים שלו? האם הם מסכימים לרהוותנות של אלוהיהם? מדוע היועץ המשפטי לממשלה לא מתערב? מדוע לא הוגש בג"צ על התוכנית? ב-650 מיליון שקל(אם זה יגמר רק בסכום הזה) + החזקה שוטפת של עוד מאות מיליונים בשנה, אפשר היה לפתור הרבה בעיות במדינה. אך כנראה מלך ישראל חושב שטובתו, גאוותו, רהבתנותו ושליטתו חשובים יותר מעם ישראל.
אני | 07.10.15
7.
מצדי שיוציאו גם מיליארד שקלים על הפרוייקט...
...כל עוד שהתוצאה תהיה יפה ומכובדת. לכל מדינה שמכבדת את עצמה יש מעון רשמי לראש הממשלה. זה לא בית פרטי למשפחת נתניהו, אלא מעון שישרת את כל ראשי הממשלה מעתה ואילך (כולל מן השמאל, אם יהיו כאלה). הבעיה היא שהתוכניות הנוכחיות נראות לי מזעזעות כמעט כמו הקודמות. מהי האובססיה להעסיק את בני משפחת כרמי? אין אדריכלים אחרים במדינה?
אורן | 07.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת