אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השקת ווינדוס 10 עדיין לא עצרה את הצלילה במכירות ה-PC

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
הסיבה היא שמאז ויסטה, מערכות ההפעלה נעשו קלות יותר
ולא מחייבות חומרה חזקה. חוץ מתחזוקה שוטפת (דיסקים, זיכרונות, לוחות), אין צורך להחליף את המעבד. למי שיש AMD מלפני 6 שנים (עם תושבת AM3 למשל) יכול להחליף לוחות וזיכרונות, ולשמור על המעבד. אצל אינטל קשה יותר, כי שם מחליפים תושבת כל שנתיים... חוץ מזה יש היום הכל לטאבלטים מבוססי אנדרואיד ו-IOS, ובלי תקלות, שלא חדלות בחלונות.
עג | 15.10.15
6.
היום קונים מחשב חדש אחרי שהקודם מתקלקל
מעטים מאוד קונים כדי לשדרג, ולמי שקנה מחשב ב-5 השנים האחרונות אין צורך לשדרג, אלא אם הוא מהמעטים שצריכים יותר יכולת מחשוב. טכנולוגיות חדשות ומהפכניות שידחפו לשדרוג עדיין לא נראות באופק ותמיכה במסכי 4K עדיין בעייתית מבחינות מסויימות מכדי לדחוף את השוק.
אחד | 14.10.15
5.
ל-1 חלונות 10 איננה בחינם...
הגירסה שמותקנת לך "בחינם"תעבוד למשך שנה מרגע ההתקנה. אחר כך תצטרך לשלם עבור רישיון. כך שהמידע בידיך הוא חלקי. שנית אירגונים אינם רצים כל יומיים להחליף את החומרה שבידהם. כך ברגע שהחומרה תוחלף גם מערכת ההפעלה תשודרג. זה יקח זמן. מיקרוסופט מנסה את הדרך של אפלץ כלומר בסיס קבוע עם עידכונים ושידרוגים בהתאם למידע והתפתחות טכנולוגית. דבר שהיא הייתה צריכה, לפי דעתי, לעשות זאת מזמן. מערכת הפעלה חדשה כל פעם רק גורמת הפסדים לחברה כיון שאם המערכת הקודמת הייתה יציבה ומספקת קשה לשכנע את המשתמשים לשדרג למחשב חדש.
 | 14.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת