אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם מעונות הסטודנטים יתגלו כאפיק נדל"ן מניב

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
ראשית כיצד ניתן לבנות מעונות??? אם זה בגדר
ראשית כיצד ניתן לבנות מעונות??? אם זה בגדר מסחרי הרי תמ"א 38 היעד הוא למגורים. ואם זה מגורים הרי יעוד הקרקע הוא למסחרי. וכן הם אומרים שיקבלו שכירות 1700 שקל, אבל במעונות הנמצאים סמוך למכללה מקבלים רק 1000 שח עם שטח מדשאה מסביב ומקומות מנוחה. אז כיצד הם אומרים שיקבלו1700 ואין שם שום מקום לזוז.  ובכלל בתוך שכונה שנהית "דוסית" מי מעונין לגור שם??? 
Bug | 27.06.16
4.
אל תיקנו דירות להשקעה בעפולה!!!
אין סטודנטים שזקוקים לדירות. תבדקו ביד 2 ותגלו שיש מאות דירות ריקות המשוועות לשוכרים. חבל שתזרקו את הכסף שלכם ותישארו עם דירה לא מושכרת ועדיין תשלמו בכל חודש ארנונה... ותיזהרו מרוב המתווכים המקומיים. הם כולם מחוברים בקבוצת וואטסאפ וכל משקיע פרייר חדש שמגיע נופל ברשת שלהם. שומר נפשו יירחק!!!
יציץ | 12.10.15
2.
ככה עושים קופוני רווחים אדירים בנדל"ן בחסות תמ"א 38 במדינה עם שר אוצר שהתחזה לרובין הוד!
קבוצת הרכישה בעפולה רכשה את הקרקע של המרכז המסחרי, קנתה אותו מבעל הקרקע ותנצל את הוראות תמ"א 38 !!!!!!!!!!!!!!!!!! כדי לבנות עליו מעונות. על פי תוכנית בניין עיר (תב"ע) התקפה על הקרקע, אי אפשר לבנות עליה דירות למגורים אלא שטחי מסחר - קטגוריה שנכללים בה גם מעונות לסטודנטים !!!!!! תמ"א 38 מאפשרת לקבל זכויות בנייה נוספות על גג המבנה, וכך הקבוצה שהתחייבה לשיפוץ וחיזוק המרכז המסחרי הישן קיבלה היתר גם לבניית הקומפלקס החדש. אבל................................. לחייב 1000 רופאים לפנות מרפאתם הפרטית המתנהלת בדירה - בזה כחלון גיבור ! 1000 דירות אלו משרתות 2 מיליון חולים המבקרים אצל הרופאים העצמאיים של הקופות ! עכשיו בשביל לראות רופא עלינו לרוץ למרפאת הקופת חולים /בית חולים ולהמתין בתור ענק ולהצט6רף לעומס שיש במרפאות המחוזיות של קופות חולים.
אל-מוני | 12.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת