אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העגבניות מטורקיה מתקרבות למדפים והחקלאים זועמים

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
יוסי,ראשית אני מבין את רצונך לחסוך ומכבד זאת.
חייב להבין נקודה חשובה-מחיר העגבניות עולה בגלל שהממשלה מערימה קשיים(מס מעסיקים ועוד). רשתות שיווק מוכרות במחירי הפסד מורידות משמעותית את המחיר.מבקש שתבדוק בשנה האחרונה את רמת המחירים ותמצא שהמחיר היה נמוך מאוד ברוב השנה.למה לומר שהחקלאים כשלו?מרגיש לך ציוני יוצר לפרנס את הטורקים?אולי את הירדנים?בתכנון נכון אפשר יהיה לדאוג לכך שבמדינת ישראל תהיה אספקה טריה של ירקות ופירות מבלי להסתמך על ייבוא ממדינות ידידותיות.
שמעון | 12.10.15
8.
חקלאים נכשלתם
אין לכם מה להלין אלא על עצמכם. 18 ש"ח לקילו עגבניות זה שוד. לא מסוגלית לספק סחורה, לא תכננתם נכון? בעיה שלכם. למה הצרכנים צריכים לסבול ממכם? אין שום בעייה לייבא מטורקיה עד להשלמת המחסור. וזה שהסיטונאים מתערבים - זאת בכלל חוצפה. הקרטל של הסיטונאים שעושקים מצד אחד את הלקוחות ומצד שני את החקלאים, הוא הוא העברה הכי גדולה שנעשת כאן בעצימת עין מהממשלה.
יוסי | 12.10.15
4.
חקלאים לא חכמים
בכל עונה, במעבר בין גידולי הקיץ לגידולי הסתיו/חורף נוצר מחסור. גידולי הקיץ הסתיימו והסתיו טרם הגיעו לקטיף. זה הסיפור כולו. כל היתר - סיפורים ללא קשר למציאות. נשיא התאחדות האיכרים מנסה למנף את המצב בשביל לנסות ולשפר את מצב החקלאים. האמת היא, שהוא חכם קטן מאוד וגרם לפעולה הפוכה שבעקבותיה הוחלט על היבוא. ראו מקרה אגרקסקו. החקלאים החליטו ליצא לבד "לא צריך את אגרקסקו" כיום אין יצוא חקלאי כמעט בכלל והם מחפשים פתרונות. סוף מעשה במחשבה תחילה.
איש הערבה לשעבר | 12.10.15
3.
זה הפרצוף של ביבי ,חקלאי יהודי שיילך ויחפש את החברים שלו
רק כדי שהמקורבים בליכוד ימשיכו להתעשר מיבוא והבדיחה היא שממשלת ישראל תמשיך לבזבז מיליונים על תשדירים שיקריים קנו כחול לבן ובו בזמן הממשלה תקנה למשטרה לצהל מדים בחו"לוגם דגלים וזה אותו דבר עם אוטובוסים ומיליון דברים אחרים ואיר כך הוא יצעק רודפים אותי מנסים להפיל את השילטון
שונא | 12.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת