אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת לאומי: הבכירים קראו בעיתון ולא הבינו שהם מעלימים מס

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
להחזיר 10 שנים אחורה.
מה חלקה של מנהלת החטיבה באותה תקופה רקפת רוסק? למנכל ליושב ראש יש אחריות. הם מקבלים שכר גבוה בתמונה להתנהלות תקינה תוך יצירת רווחים. במידה והתרשלו וגרמו נזק לבנק עליהם להחזיר כל אחד את השכר, הבונוסים והדיבדנדים. לא חכם להיות מנכל כשהעסק משגשג החכמה לנהל אותו בתקופות קשות. אם כך, כל אחד יכול להיות מנכל ויושב ראש רק פשוט צריך מקורבים שימנו אותו.
להחזיר את כל השכר  | 13.10.15
21.
זאת התממות, ורשויות החוק יודעות את זה.
כאשר שומרים ללקוחות מחו"ל את דפי החשבון בתיבה בסניף, הבנק יודע שהלקוחות מסתירים את המידע ממישהו. כאשר נותנים ללקוחות טלפונים אנונימיים בפגישה אישית ומנחים אותו ליצור קשר עם הבנק במכשירים הללו בלבד, הבנק יודע שהלקוחות חוששים שמישהו יאזין לטלפונים שלהם. כאשר הבנק יודע שהלקוחות ברחו מבנק אחר בו העלימו כספים מרשויות המס, הם צריכים לחשוד שהלקוחות ממשיכים להעלים כספים מרשויות המס. תחברו את כל ההתנהגויות המוזרות הללו ואת המידע שהיה לפניהם, ותראו שהבנק ידע יפה מאוד שהוא מסייע ללקוחות באופן פעיל להעלים מיסים.
יובל | 13.10.15
18.
פשוט ביזיון 1.7 מיליארד שקל נזק ..... מי ישלם את זה על חשבון מי ????
עשו נזק של 1.7 מיליארד ש"ח מחזירים לבנק שלושתם 5.1 מיליון ש"ח באותה תקופה חגגו על כל הקופה ... מי ישלם את זה ... בטח במקום להוזיל עמלות הם ימשיכו להראות שכדאי להיות פושע שלא לוקח אחריות וימשיכו לעבוד במקומות אחרים כאילו כלום לא קרה גועל נפש
פשוט ביזיון | 13.10.15
17.
המדינה דורשת חזרה שמאור ורף ישיבו רק 11% מהמיליונים שקיבלו כבונוסים (כלומר, בנוסף לשכר)
ובתמורה - מוותרים להם על כל העסק הפלילי. אתם רואים שבישראל הפשע משתלם???? הבכירים בישראל למדו שכדאי לנצל את הקדנציה כדי להשתלט על כמה שיותר כספי ציבור שלא כדין - כי רק אחרי כמה שנים, אם בכלל, יפתחו נגדם בהליכים ואולי עוד כמה שנים, במקרה הטוב, ידרשו מהם להשיב חלק מזערי ממנו - במקרה של מאור ורף רק 11% - אבל בינתיים הם יחיו כמו מלכים, יעשו לביתם, יקנו עוד ועוד נדל"ן וגו'. זה מבחיל.
 | 13.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת