אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח חריף נגד מנכ"ל נמל חיפה: "אין עבודת מטה, הכסף אוזל"

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
כנסו
כתבה לא עניינית אשר לא משקפת את שחר המציאות. אני מכיר עובדי נמל ומשפחותיהם אשר לא מפסיקים לשבח ולהלל את מנהל הנמל מר מנדי זלצמן. כדאי שיראו את ההכנסות של נמל חיפה ב2015 -2014 למול צפי האוצר להכנסות הנמל , אני יסיים בכך שצפי האוצר היה גרעון של מליונים למנל חיפה בשנים אלו וממול תחזית זו עומד הנמל בהכנסות של מליון ובמינוף העבודה ועתיד הנמל ועובדיו. כדאי לבדות את העובדות ולא לעסוק בהכפשות אשר אין להם שום בסיס מלבד רדיפה אישית לדעתי.
תושב חיפה | 14.10.15
8.
אנשים קטנים ותגובות של משועממים
מי שרוצה להגיב על כתבה מן הראוי שיהיו לו כלים ובסיס איתן. לא חוכמה לפסול אדם ומעשיו רק כי הוא לא מגולח... לאיש הזה יש תיק מפואר של עשייה ציבורית וכישורים אדירים להמשיך ולתפקד עוד שנים רבות. הגיע הזמן שישתמשו באנשים בעלי נסיון לתפקידים בכירים הדורשים זאת ולא רק בילדי הייטק בני 30. חבל אדם רוי וישר זה ילך ויעשה לבייתו ורק לבייתו מבלי שחברת נמל חיפה לא תהנה ממה שהוא עוד מסוגל להעניק לה. יוגב אכן איש רדוף ובעל מוטיבציה שלילית. מבזבז כבר חצי שנה כספי ציבור של כולנו ברדיפה אישית בלי בסיס אמיתי. חבל
מרדכי | 14.10.15
3.
אין מילים להתנהגות הגועל היוגבית,
אורי יוגב אולי תתחיל לעבוד באמת, במקום להתעסק בנקמות אישיות ולבזבז את כספי הציבור על ניפוח האגו והחשיבה המעוותת שלך. אורי יוגב אם נבחן את ההתנהלותך המושחתת לאורך השנים, הכוללת אין סוף נקמות ומשחקי כוח עלובים - נגלה אדם קטן - פיצפון - החוטא ברמה היומית לתפקידו. עצוב מאוד שיש אנשים כמוך במגזר הציבורי, בגלל אנשים כמוך, המדינה שלנו נראית ככה.
חיים | 13.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת