אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לכו תבנו חיים עם 96 שקל בחודש

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
13 - שאלה טובה. מדובר במצב זמני.
כמה זמני? יכול להגרר מספר שנים אבל אז הבועה מתפוצצת וכבר לא ניתן להמשיך למנף הלוואות מהלוואות וההחזרים גבוהים במיוחד. ואז משפחה צונחת ברמת החיים 3-4 עשירונים במקרה הטוב ומסוגלת לחזור אחרי מספר שנות צנע. במקרה הרע נכנסים לסחרור גביה וריביות ומשם כבר לא חוזרים. וכל זאת לפני שהתחלנו לדבר על השוק האפור.
קלקלן | 15.10.15
9.
מסכימה עם 2
גם משפחות העשירון העליון מסובכות. מ 35 ברוטו נשאר בערך 20 נטו. קרי גם העשירון העליון במדינת ישראל לכאורה צריך להיות מאוד מחושב ולא לפרוץ תקציב די ספרטני. מספקי לצורך העניין שיש שני ילדים ולא 3 ואופס אנחנו במינוס. לכאורה חוץ מהמאיון העליון ומעלה רו שרוב המדינה במינוס או שלא ניתן להניע את הכלכלה הישראלית. כי העשירונים העליונים אם הם רוצים להישאר במצב מאוזן צריים להימנע ממותרות של מעמד ביניים בכל מקום אחר בעולם. כמו סרט פעם בכמה זמן וכוס בירה. בקיצור לחלוטין לא סביר
טלי | 14.10.15
7.
מהיום שעברתי לעבוד בארה"ב , אשתי לא במינוס , אני לא במינוס. אני מסיים את החודש רק
בפלוס. הפרדוקס הוא שבשביל לחיות בישראל לא במינוס. להיות מסוגל לשלם משכנתא עבור דירה של 4 חדרים. לשלם חשמל , מים, גז , אוכל , חיתולים , וועד בית , משכנתא , תחליפי חלב , משחקים לילדים (זה אני מביא רק מארה"ב כשאני מגיע לישראל) , בגדים לילדים ( זה אני מביא רק מארה"ב כשאני מגיע לישראל) , נעליים ( זה אני מביא רק מארה"ב כשאני מגיע לישראל) ולסיים את החודש לא במינוס. ולא להיאבק חודש בחודשו. אז אתה צריך לעבוד בחו"ל. זה הפרדוקס. בשביל לחיות בישראל לא במינוס אתה צריך ללכת לעבוד בחו"ל. מדינת ישראל פשטה רגל ממזמן. תעודת עניות למדינה. היום ראיתי סרטון ויראלי על ביבי שהוא מבטיח ומבטיח שיהיה ביטחון. אבל ברקע החיות מתפוצצות מצחוק כל רגע. הגעתי למסקנה. ביום שלביבי ימאס להיות ראש ממשלה , יש לו עתיד מובטח בתור סטאנדפיסט. ביבי אתה חזק בבדיחות. תלך על זה. אתה בטח תמלא אולמות. אתה כישרון מבוזבז ביבי. תלך להיות סטנדאפיסט ביבי.
שלומי דוידי NJ USA | 14.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת