אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקרב על קק"ל: המפלגות סוגרות דילים

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
חלוקה כספית מושחתת לכל מפלגה על מנת לקדם חקיקות שוליות למקורבים ועסקנים-נשמע כמו שקשוקה!!
בנט שוחה בשחיתות הזאת. בוז'י עוטה עליו בוץ של שחיתות. נתניהו אוכל את הקצפת של השחיתות ליברמן אוכל את דובדן השחיתות הכי מחליא שמאלו הכתובים לעיל לא מצפים לכלום,יודעים שהם מושחתים,כל אחד ותיבת הפנדורה שלו והחקירה שרודפת מעברם. איפה הח"כים החדשים? הסמרטוטים שלא מעזים לפתוח פה: שפיר? מירב מיכאלי? שמולי? כחלון? רוזנטל? רחל עזריה(חסרת עמוד השדרה), שרן השכל? כל אלו שנגד שחיתות שותקים ולא אומרים מילה. הכי עצוב זה הפרפורמנס של רחל עזריה במתווה הגז! הפוליטיקה הממחישה איך שוברים מצפון ומוסר לבני אדם נורמטיבים.
יש מאערכים לא חוקיים ויש עסקנים עם רישיון מהמדינה! | 16.10.15
3.
מה עבודתו של שטנצלר? מה הוא עושה ביום יום? כניראה מאוד מעט
קק"ל צריכה לשמור על היערות, זו הרבה עבודה? חוץ מזה מה תפקידה...? ובכן גם את מעט עבודה זו לשמור על היערות, אדון יו"ר שטנצלר לא עושה כיאות. מישהוא יודע למה? מה הוא כן עושה.... ובכן ביער קק"ל - יער עופר שמורת טבע ניפלאה מתנהלים חתונות ללא רישיון בשטח קק"ל ובידיעתה. אלא ששטנצלר ועובדיו כניראה עסוקים בנסיעות לחו"ל ואין להם זמן לעבודות פשוטות של שמירה על היער. אגב מר שטנצלר יושב ראש ניכבד, מתי פעם אחרונה במסגרת תפקידך כמנהל ראשי, טרחת לעבור ביער עופר (זה לא רחוק), ובדקת את שנעשה שם בניגוד לחוק???
מהצפון | 15.10.15
1.
קק"ל מערכת מושחתת לא מבוקרת משרתת אנשי צבור מכול המפלגות זו קופה צדדית
ראו כתבה של דרוקר על קקק"ל ממנה אוכלות כול המפלגות זו קופה צדדית שלא מבוקרת על ידי אף גוף לרבות מבקר המדינה, טיסות חינם מלונות פאר עיקר הכסף לבזבוזים של ח"כ מושחתים, אף אחד לא עושה דבר, יש לעצור שחיתות זו, אפי שטנצלר מכר את עיריית גבעתיים לטובת התפקיד, שמבקר המדינה יבדוק חומרים הגיעו בעבר לשולחן המבקר דאז.
רחל | 15.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת