אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה הסטארט-אפ שלי שווה יותר ממיליארד דולר? כי אמרתי!

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
סמסונג לא "הודתה" כי היא לא הסתירה את זה.
היא גם לא עשתה שום דבר חדש שחברות אחרות עושות כבר מזמן. הטלוויזות של סמסונג עם זיהוי דיבור מקליטות ומעבירות את המידע לצורך זיהוי הדיבור, כפי שעושה כבר שנים אפל עם סירי, גוגל עם גוגל NOW ומייקרוסופט עם קורטנה, וגם אצלם זה מצויין בתנאי השימוש. אתה מוזמן להכנס לחשבון הגוגל שלך ולראות את כל המידע שנאסף עליך (כולל לשמוע את קובצי הקול שהיא שומרת) וכן למחוק את המידע ולהורות לגוגל להפסיק לאסוף אותו. מה שכן, אתה תגלה שהשירות המסופק לך פחות איכותי שכן אם לא יודעים איפה אתה לא יוכלו להציע לך מידע מותאפ למיקום, ללא קבצי הקול הזיהוי לא יעבוד טוב וכו,. זה לא שאי אפשר להסתדר בלי זה אבל אין ספק שזה יותר נוח ויש כאלה שמוכנים לוותר על הפרטיות בשביל הנוחות.
אמיר | 19.10.15
5.
אתה כל הזמן מכונן על עיסקת פאוסט-בלי להבין
אפשר לרגל אחרי כולם-זה אומר שיעשו את זה-בין אם התוכן הוא בחינם ובין אם בתשלום-רק שאם התוכן בתשלום הריגול נהיה אפקטיבי הרבה יותר כי הוא מוצלב עם נתוני התשלום שלך. אם אתה מדמיין מצב בו המעקב הוא בלתי אפשרי או אסור-תמשיך לחלום, המקב אפרי ולכן הוא יתבצע, חוקים לא רלוונטיים, ברשת קשה מאוד עד בלתי אפשרי לאכוף אותם.
אבי | 18.10.15
4.
ל 2 ששומר על ההיגיון !
כל מה שכתבת נכון (אולי) כשהנחת היסוד שלך היא שמוסדות השילטון הם מוסריים ושלא מתקיים הזיווג הקדוש של הון ושילטון, אין לך צל צילו של מושג איזה שימוש מניפולטיבי ניתן לעשות בכמויות מידע האלו כדי לנתב את ההמון העצל והנבער למקומות שאפילו אחרון הפרנואידים לא מעלה בדעתו.
זולו | 18.10.15
2.
אני הפלצתי במיטה לפני דקה
מה שמ(לא) מענין אף אחד ...וכך גם איפה ההיתי אתמול בשמע ואיפה אהיה מחר בחמש אלה אם אתה עברין פושע אז הדאגה מתחילה ומסירת המידע לרשיות הופחת מפחידה .. מי שמנהל חיים שקטים חוקים אין לו על מה לדאוג מבחנתי שיצלמו מעל ראשי עם מטוס זעיר כל רגע
שמירה על הגיון | 18.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת