אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני לא יודע למה צריך את קק"ל. תחזרי אליי עם זה"

52 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

51.
בושה למפלגת העבודה
לקחה את האיש הכי מושחת מהמפלגה שלה האיש שיש נגדו כל כך הרבה דברים ושמה אותו בתפקיד שמחזיק בצידו כסף רב, אני מציעה להמשיך לבדוק אותו לא לתת לו מנוח ותראו שעוד חודש כל המקורבים שלו בקק"ל כל אילו שהוא חושש שיפתחו את הפה שלהם שיודעים עליו סודות כמוסים הוא חייב את שתיקתם. נכנס לתחום הדיור הציבורי חסרות למשפחה שלו כמה דירות ???? דני עץ עקום לא מתיישר מדבר גבוהה גבוהה יעשה משהו אבל ימשיך ויעשה הרבה לעצמו אני מקווה שיומו יבוא ויוציאו את כל השדים מהארון.
דבורה | 22.10.15
47.
להלאים ציד את הקק"ל
נותנים לעסקן מדרגה ג' קרקעות במליארדים והוא יחלק כסף וג'ובים לאנשי שלומו אלה קרקעות שהעם היהודי וגם תושבי ישראל, כמו סבא שלי, נתנו לקרן הקיימת, כשי שהיא תעביר אותם בקום המדינה למדינה. זה לא נעשה אז ועכשיו, אחרי השחיתות המטורפת, הגיע הזמן לעשות זאת.
אבישי | 21.10.15
45.
114 שנה חלפו מאז שקק"ל נוסדה,תפקידה ההיסטורי הסתיים לפני שנים רבות והיא גוף מיותר.
ב-2014 המשנה ליועץ המשפטי, אבי ליכט, קבע שקק"ל צריכה להתנהל בשקיפות מבעבר. בעקבות הביקורת הציבורית ואיומי האוצר על ההתנהלות וקיומה העצמאי התמוה של קק"ל, הפך פרסום המאזן "לחגיגה של שקיפות" ושטנצלר הזדרז להבהיר שמסע ההשמצות נגד חוסר השקיפות בקק"ל חסר טעם והחברה מתנהלת למופת. מבחינת שטנצלר ואפללו קק"ל היא ביזנס מצוין. פוליטית אין להם סיכוי להתברג במפלגות וכאן הם מקבלים שכר של שר ומסעות ברחבי העולם במחלקת עסקים ופגישות עם נדיבים ושועי עולם. הציבור, ובסתר ליבם גם רוב הפוליטיקאים, יודעים שקק"ל מיותרת בישראל 2015. איש לא מצליח להילחם בענק רב הזרועות שנקרא קק"ל ואשר תוקף את מבקריו ומצליח לגונן על עצמו. עד כדי כך עושים צחוק ראשי קק"ל מהממשלה שהם שוקלים להפריד את נכסי קק"ל מהמדינה מהלך אבסורדי שכן קק"ל שייכת לעם היהודי ולא לעובדיה ובכיריה מדושני העונג והשכר. קק"ל גם משקיעה סכומי עתק בפרסום עצמי בתקווה שתתרום לתדמית של עשיה. שר האוצר הקודם, יאיר לפיד, הבין שקק"ל אינה יעילה ואת הכסף שמושקע בניירות ערך סחירים צריך להעביר לקופת המדינה ואת הקרקעות לציבור. שר האוצר הנוכחי, משה כחלון, צריך לצמצם עד למינימום את פעילות קק"ל ולמשוך לקופת האוצר את ההשקעות, הקרקעות ומרבית ההכנסות. 114 שנה חלפו מאז שקק"ל נוסדה, תפקידה ההיסטורי הסתיים לפני שנים רבות והיא גוף מיותר.
 | 21.10.15
44.
אם היה כזה גרוע כראש מועצה,איך נבחר 3 או 4 פעמים?
הרי אלו בחירות פתוחות לחלוטין... אז תיזכרו קצת איך נראתה מ.א. גלבוע בתקופת קודמיו , איך נראו והתנהלו המושבים והיישובים הערביים , ואיך הכל פרח שם בתקופתו. מושחת? זכורות לי הכפשות ובעקבות זאת חקירות שהוציאו אותו זכאי לחלוטין ומבקרת מועצה אחת שחיפשה המון ולא מצאה.... ב"ה שיעשה טוב גם לקק"ל. בהצלחה.
גם מהגלבוע | 21.10.15
40.
כחבר מפלגה העבודה אני מתבייש במינוי , בושה לנבחר בושה לבוחרים
עד כמה מפלגת העבודה תרד במינויים לא ראויים , עד כמה מתי נבין שהעם סופר גם את נקודות השלילה האלה לשלי היה מועמד שהיה מביא כבוד , לעם , למפלגה , לבוחרים , לתרבות המשולבת לצעירים ולהשכלה נפלו בענק עם מינוי זה חבל , שוב הקומבינות נצחו את הדרך והשליחות
אלון | 21.10.15
39.
עטר וגלנט "ישתפו פעולה"...
שניהם כבר התחילו לגלגל הצעה, שלפיה ה"חקלאים" ועיירות הפיתוח יתחלקו ביניהם באחוזים יפים מאד מהקרקעות של כולנו, ואת היתר - יחזירו למדינה. תזכורת, למי ששכח: הקרקעות שבניהול המינהל הן של כולנו !!! חברי המושבים והקבוצים גזלו קרקעות מכולנו, והמינהל חטא חטא עצום בזה שאיפשר להם להפוך את הקרקעות לקרקעות לבניה, ואיפשר להם למכור אותן. גלנט ועטר, שניהם "יושבי על קרקע", שניהם נהנים גדולים מהפיכת קרקעות חקלאיות חכורות, לנדל"ן פרטי של החוכרים. שניהם בניגוד עניינים ברור, ושניהם התחילו ביוזמה הנפשעת המדוברת. עכשיו, דני עטר עבר לעמדה עוד יותר נוחה: הוא מנהל את הקק"ל, שהיא עצמה הגוף, שבשם העם היהודי מחכיר אדמות חקלאיות ל"חקלאים". לזה קוראים "לתת לחתול לשמור על השמנת". במקרה הזה, אפשר לקרוא לזה: "לתת לחתול.. אתהשמנת עצמה."
אמיר | 21.10.15
33.
קק"ל ארגון מפואר עם עשיה מבורכת, העובדים לא אשמים בתרבות הג'ובים
קק"ל עושה המון דברים שאף גוף אחר לא עושה. ואם המדינה תעשה אזיי כולנו האזרחים נידרש לשלם יותר מיסים עבור השירות: מי יטפל ביערות? מי יקים מאות פינות משחקים ביערות? מי יקים מאות מאגרי מים לחקלאות בכל רחבי הארץ? מי יסדיר ערוצי נחל ושיקום נחלים? ראו כמה אתרים הוקמו - פארק השלולית, האגם בירוחם, פארק גולדה, אגם החולה הסדרת מסלולי אופניים ועוד ועוד. מציע לכל אזרח לחפש בצידי הדרכים את השלט הירוק של קק"ל המתאר את שעשה הארגון ועודנו עושה כל יום ע"י עובדים חרוצים ,נאמנים וטובים. למה מאות עובדים צריכים לספוג עלבונות בגלל מינויי של פוליטיקאים? האם קק"ל הוא הארגון היחיד שבו יש מינויים פוליטיים? כל ארגון או רשות ממשלתית, עיריות וחברות ממשלתיות הם מקום למינוי פוליטי וג'ובים !!! רק שבקק"ל יש גם כסף ולכן כולם מתעוררים. רבותיי - הבעיה היא לא קק"ל, הבעיה היא הפוליטיקה שמשחיתה כל פינת חמד במדינה
כנסו, זה חשוב | 21.10.15
3.
כתבת יח"צ מכורה כראוי ל"ידיעות"...
נמתחה עליו ביקורת על ניגוד עניינים ונסיעות לחו"ל, אבל רגע! זה בעצם דבר מצויין כי עכשיו הוא ייזהר וייתנהל בשקיפות. ממש!!! הוא מבין שייבחן תחת זכוכית מגדלת... אם זו הזכוכית המגדלת שלכם אז אני לא יודע מי פה שיחד את מי. אם מישהו ממפלגה אחרת היה נבחר הייתם קורעים לו את הצורה. לא פלא שהעם שונא אתכם, חבורה של שקרנים מניפולטיבים.
סנופקין | 21.10.15
2.
חבל שלהפטר ממנו כראש מועצה גורר לקבלו כיו״ר קק״ל
פשוט מבזה! מתאים לו להבחר ״למכונת הג׳ובים״ - עוד מושחת למערכת המושחתת. אם הוא לא מבין מה קק״ל עושים - אז שיהיה גבר ויתפטר או יסגור את קק״ל. לזרוק רפש על קודמיו זה טריק ישן, פרטתי ועלוב. סביר שיעשה מה שעשה לגלבוע - ישלוט בדומיננטיות מושחתת ויהרוס כל חלקה טובה
אחד שמכיר | 21.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת