אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צו הקפאת הליכים לרשת נעלי מרקו

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הגיעה העת - עונשים כבדים אמיתיים למעלימי מס
אם לחברים הנכבדים הללו יש חשיפה של פעילות ללא תשלום מס מלא, יגדיל נא בית המשפט לעשות ויקרע להם את הצורה. שנות דור בכלא, מבחינתי שיגלה אותם מהארץ. אנשים שאינם משלמים מס מלא כחוק, אינם ראויים להיות אזרחי המדינה. נקודה. לאזרחים נמאס ממדיניות הקומבינה בכל מקום במדינה. אם הם לא כאלו, שיילכו לבית המשפט ויוכיחו זאת.
האזרח המתוסכל | 26.10.15
7.
ההסדר ההזוי הזה מאפשר לניסים כהן מרקו להמשיך לשדוד את קופה והספקים
העסק הזה חסר סיכוי. מדיניות חדשה בישראל כל נוכל שממוטט עסק ולוקח הביתה בשחור,ומיליונים. לוקח עורכי דין כאילו להציל את העסק, משלם להם מהכסף השחור שגנב מהנושים, מבריח את כל הנסכים שלו ומבקש עם עורכי הדין שלקח, הגנה מבית המשפט בשם העובדים המסכנים. זה ניצול לרעה של בית משפט. תקראו מה כתב בנק הפועלים לאן נעלם הכסף !!! לאן נעלמו, תוך חצי שנה 15 מיליון שקלים מלאי שהוא לקח מהספקים ולא שילם עליו. בנק הפועלים כותב שלמרות שלכאורה "נמכר המלאי" לא רואים לא גידול בתזרים המזומנים ולא גידול ברווח הגולמי.... כן כן המלאי של הספקים נעלם... ומקרו המסכן שלקח אותו אפילו לא מוכן לתרום אגורה מעצמו לחברה....העובדים לא מענינים אותו.. אם הם היו מענינים אותו הוא לא היה מבריח את כל הנכסים שלו.
ציון | 26.10.15
5.
שמדובר בטייקונים הבנקים ישר באים להסדרים....
אבל במקרה הנל שמדובר בעסק משפחתי שפרח עם השנים ויחד אם זה העסיק יותר מ 300 משפחות הבנקים שמים מקל בין הגלגלים,למה אנשים לא מסתכלים קצת מעבר? זה מאד מקומם,חברה נקלעה לקשיים כמו שקורה להמון עסקים במדינה והבנק אחרי שהרוויח כסף שנים במהלך השנים מהחברה מחליט להוריד אשראי ולתקוע הכל. מקווה שנעלי מרקו יצליחו ויצאו מהמשבר ויעלו על דרך המלך
תומר  | 26.10.15
3.
מרקו חוגגים עם מליונים בכיס והספקים איבדו הכל
ציון קינן. אל תיכנע לנוכלים ניסים כהן, ששכרו יועץ תקשורות ויוצאים בקריאות נרגשות בפייבסוק. הם לא תרמו אגורה אחת להקפאה. למרות שהם יושבים על מיליונים והבריחו את כל הנכסים שלהם. פתאום הכל מושכן....שבוע לפני ההקפאה. ניסים מרקו לא דואג לעובדים הכל הצגה הוא דואג רק לעצמו אחרי ששדד את הקופה. תרם להסדר את המשכורת של עצמו שלא מגיעה לו. בדיחה עצובה.
דוד  | 26.10.15
2.
ניסים כהן לא מתבייש
ניסים כהן מרקו בעלים הוציא מבנק הפועלים עוד אשראי סמוך לבקשת הקפאת ההליכים והטעה את הבנק בסיפורי גדילה וצמיחה. לאן נעלמו 15 מיחיון שקל מלאי שהיו בדוחות שלו ב 2014. מכר את הסחורות של הספקים בשחור בשווקים יושב על מיליונים וקורא לבנק לעזור לו. בושה.
עמינדב | 26.10.15
1.
ניסים כהן מרקו ממרמה את כולם
צו הקפאת הליכים מביש . ניסים כהן מרקו ואחיו לא תרמו מאומה מהכסף שלהם את למרות שהם יושבים על מיליונים של כסף שחור ממלאי שהם מכרו בשחור ונמכר בחודשים האחורנים בשווקים. היה צריך להוציא אותם מהעסק מיידית למכור את הפעילות והמיקומים והעובדים יקלטו מיד ברשתות החדשות שיקחו את המיקומים. אין סיכוי לחברה שנוהלת על ידי נוכלים. הם צועקים בבית משפט שאין להם גרוש וחייםבשחור כמו מלכים. הם חוגגים וסקפים שלהם מהם הםלקחו סחורות במיליונים ערב הנפילה איבדו את כל החסכונות שלהם. בושה בושה בושה.
נעמי | 26.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת