אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שטייניץ לחברת החשמל: תקנו מיד את התקלות, זה לא הזמן לסכסוכים פנימיים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
15 שעות בלי חשמל...
אחרי 15 שעות בלי חשמל. שאתה יודע שכל המקרר ילך לפח. אחרי שחוזרים מיום עבודה לבית חשוך ואת המקלחת צריך לעשות קרה ולאור נרות. נראה לכם שמישהו מאזרחי ישראל היה בעד עובדי חברת החשמל? אם שנאנו אותכם קודם אנחנו עכשיו מאחלים לכם פיטורים מהירים והחלפה בעובדי קבלן מיובאים מסין.... וחברת החשמל עצמה לדעתי צריכה לפצות כל אזרח שהיה היום בלי חשמל על הנזק שהיא גרמה. לדעתי חודש הבא צריך לקנוס אותם בהחזרת 50% מכל חשבון חשמל של כל לקוח.
אלעד | 26.10.15
3.
מניות חברת חשמל הן של המדינה. עדיין לא ברור
כיצד זה שמונופול ממשלתי אינו נשלט ע"י הגוף שבחרנו בו לשלוט בשירותים שלנו. במקום פרטי זה לא ייתכן,אלא אם קיבל זיכיון מאותה ממשלה. אז למי הממשלה דואגת.. נמאס מהריכוזיות המפאיניקית, שאינה מתאימה לימינו. כמו בפוליטיקה, הימין צועק דבר אחד, ועושה את הדבר הגרוע לאזרח. הגיע הזמן שלא נהיה כבולים גם להסתדרות הממשלתית וגם לחברים שאיתם מחלקים את כספי ונכסי הציבור.
המפלמן | 26.10.15
2.
שום שביתה לא איטלקית ולא ערבית ולא ישראלית נדה!!!!!
כולם עובדים ובאותו הקצב! אבל מה לעשות שאין מספיק צוותים כי פיטרו את העובדים כן פיטרו עובדים בחברת החשמל!!! הדבר משפיע על כל החברה כפי שאתם קוראים נפלו עמודים אבל אין מספיק צוותים לטפל בכל התקלות ואנשים גם צריכים לישון וגם לאכול לכן יקח זמן. תבואו בטענות לסופר ביבי הוא לא מטפל במשבר משק האנרגיה כדי להגיע לפתרון הוא מנהל אותו בדיוק כפי שהוא עושה בימים אלו עם הפלסטנאים לשמור את סטטוס קוו. העובדים לא מבקשים תוספת שכר!!!!! רק שיגייסו עובדים צעירים ויפסיקו את הדלת המסתובבת של פיטורי עובדים כל 5 שנים!!!
כדאי לקרוא עובד בחברה | 26.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת