אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יממה וחצי אחרי הסופה: 48 אלף איש עדיין מנותקים מרשת החשמל

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
יהודים יקרים ואהובים!!! יושבים בחושך ומנסים להבין מדוע?
ה' אלוקי ישראל אבינו הוא כולו אור, וכשמתרחקים ממנו עוברים לגבולות החושך... זה 70 שנה ואלו מתנועת ההשכלה כבר 200 שנה ששכחנו את אלוקי ישראל!!! הוא משלם על הכל גם לנו וגם לאחרים גם על מעשינו הרעים וגם על מעשיהם הרעים... אנא קראו את הספר מסר משמים ובוא נשוב ביחד לאבינו שבשמים שמתגעגע אלינו!!! "כִּי אֵשֵׁב בַּחֹשֶׁךְ... ה' אוֹר לִי!" (תפילת חנה) :) "אם ה' לא ישמור עיר (וכל שכן אדם אחד) שווא שקד שומר(צה"ל)!!!" "כשגרגיר חול עוצר את טיפת המים שהגיעה אל החוף מהים זה ברצון האֵל ובתכנונו! כשמגיע אויב להילחם בנו ולהורגנו הוא כטיפת מים בים של חשבונות שמים!" (קטע מתוך הספר מסר משמים). בואו ונשוב לאלוקי ישראל כי הגיע הזמן לחזור בתשובה!!! קראו את הספר מסר משמים און-ליין בחינם והכינו את עצמכם לבאות...
אסף | 27.10.15
38.
עופר בלוך
כמו שהרסת את נייר חדרה, ככה אתה בצורה שיטטית הורס גם את ח"ח. שימו לב, הבחור בעל רקורד של כישלונות מוחלטים ובכל זאת מונה לתפקיד הרם. ובנימה זו אוסיף לגבי הפרטה ויצירת תחרות במשק החשמל בישראל - אני מבין את המקום ממנו באה ההתלהמות להפריט את ח"ח ולייצר תחרות ע"י מתחרים. עם זאת, יש להבין כי יצירת תחרות במשק לא תוזיל את מחירי החשמל. זה לא סלולר ולא גולן טלקום. זה חשמל (כולל קווי הולכה, מפעליי ייצור, אספקת חומ"ג, עובדי ייצור, עובדי שירות ועוד אלפי משרות). גם אם המנגנון יופרט - הכוח ישאר בידי הטייקון התורן שיקבל את המכרז (מידיו של החבר האהוב ביבי). הרי אם המנגנון המופרט לא יהיה רווחי (להלן מחיר שימוש יקר או זהה לאזרח היקר) - אין שום סיבה להשקיע ולמנף את ההשקעה. אני מציע לכל מחזיקי הדיעה להפריט לעשות תרחיש בראש - מה יקרה אם באמת תופרט ח"ח ומי יהיה המרוויח העיקרי מזה (ומי יהיה המפסיד).
מנכ"ל... | 26.10.15
36.
הכי טוב לעבוד בחברת חשמל - מקבלים חשמל חינם וכמעט שלא עובדים
העובדים בחח"י צריכים להיות מנוולים כי הם נותנים יד לוועד מושחת. הלוואי שאפשר היה לסגור את החברה לפטר את כל העובדים ולפתוח חברה חדשה, בלי חשמל חינם ועם עובדים שמוכנים לעבוד ולא רק לעשות עיצומים ושביתה איטלקית כל הזמן.
א.ב. | 26.10.15
27.
המשך לפרשת השוחד
עזבו את כל הטיפול השערורייתי וכל הנלווה לכך בטיפול בתקלות החשמל כעת ומאבקי הכוח המתנהלים על גבו של הציבור, חישבו רק על האיכות הנמוכה של הציוד אותו התקינו ביודעין אותם עובדי החברה, כך שבסערה קטנה אחת אותו ציוד לא מתפקד. ואנחנו במדינה נעימת מזג אוויר לא שוויץ עם אלפים לא פינלנד עם קרחונים לא יפן עם רעידות אדמה בושה
משה | 26.10.15
22.
מי יפצה אותי?
מי יפצה אותי על תכולת מקפיא ומקרר שהושלכו כרגע לפח כי מאתמול בבוקר ועד לרגע זה אין לי חשמל בבית בכפ״ס , מי יפצה על הזמן האבוד , חוסר האפשרות הבסיסית להתקלח ולצפות קצת בטלוויזיה? כנראה שאף אחד לא ! אין בישראל מנהיגות ואין בחח״י הנהלה שמנהלת , יש רק וועד אלים ואגרסיבי שבמדינה מתוקנת היה נשלח למעצר בגין ביזיון בית משפט , גועל אחד גדול ואחר כך הנבכים לא מבינים למה הציבור מתעב אותם !
עמוס | 26.10.15
21.
מנכ"ל יקר
הרגע סיפרת לכולנו שבעצם למרות התואר והשכר שלך אתה לא המנהל הכללי של חברת החשמל כי איש אינו נישמע לך. היה ראוי שתאסוף את חפציך ותלך הביתה. מעבר לזה, כשאני משלם חשבון חשמל אני מצפה שכל תקלה תקזז את הנזקים הניגרמים לי ואת ההוצאות העודפות שלי מן החשבון, ומכיוון שכבר ציינת שעל העובדים אין לך השפעה תתמקד בדברים שיש לך השפעה עליהם, הגביה והמחיר. יש את המשכורות שלך, של ההנהלה, ושל העובדים לכסוי המחסור בגביה, והגיע הזמן שתהיה הלימה בין הביצועים לשכר. את השכר שלכם אתם צריכים לקבל באופן מלא כשלא יהיו הפסקות חשמל כל חורף וכל רוח, וכל גשם. אם אני מבין את הרוח המפעמת בעובדי חברת החשמל, אתם תעדיפו להמתין שהלקוחות יגיעו לתבוע את שלהם.
אסף | 26.10.15
18.
ה פ ר ט ה - זה שם המשחק. יש להקים דחוף חברות שרות פרטיות
צריך לאפשר הקמת חברות שרות פרטיות לתחזוקת החשמל ברחבי הארץ. אין שום סיבה לקשור את אספקת החשמל לשרות התיקונים, בד בבד צריך גם לאפשר לחברות פרטיות להיכנס לשוק הייצור ובכך להפוך את חברת החשמל לעוד חברה שמתחרה על זכותה להתקיים כמו כל עסק אחר - די למונופולים.
אור יצחק  | 26.10.15
13.
די להסטה נגד הפועלים ,גם הם זה יופרט היחידים שירוויחן הם הטיקונים חברים של ביבי!
אנשים יקרים צריך לשבת ולדבר עם העובדים של חברת החשמל והנמלים אי אפשר לעשול מהלכים חד צדדים ,לצערי הרב בחרתי בביבי הביוב ומסתבר שהתעמולה שלו נג ד הפועלים היא נכונה והוא רוצה להוציא אותה לפועל באמצעות הסתה של העם נגד הפועלים שמגיע להם להרוויח יפה במדינה הזו שאוכלת יושבייה!!!
לא עובד בחברת החשמל! | 26.10.15
7.
עובדים שלא שועים להוראות יש לפטר מייד
נמאס כבר מכול האפסים האלו שמחזיקים מדינה שלמה בביצים רק לפני שבוע יצא דוח שאומר שהם מרוויחים 34% יותר ממה שהם צריכים הגיע הזמן לפצל אצ החברה הזו ולתת מענה לצרכי השוק בעלויות שפויות לא יכול להיות שמונופול שעובדיו מקבלים שכר מוגזם עוד עושה שביתות איטלקיות
רמי | 26.10.15
6.
חקירה ואם אפשר פלילית
נכון שהעניין יחקר. חשמל מעבר להיותו צורך חיוני הוא גם קיומי. לא יעלה על הדעת שישנה אפשרות , ואפילו קלושה, שהעובדים גררו רגליים. התוצאה - שעות ארוכות ללא חשמל במרכז המדינה לא סבירה. משהו צריך לשאת באחריות ! ואם משהו גם פעל או שלא עשה עמ לתקן ראוי למצות איתו את הדין
איציק  | 26.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת