אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקרב על הקצפת: שטראוס נערכת למערכה החדשה נגד תנובה

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
בקשה לשטראוס תחזירו את מילקי קצפת נטו זה המוצר הכי טעים שלכם !!!
המוצר מילקי קצפת נטו משום מה שווק בקיץ, בקיץ אוכלים גלידות, בחורף המוצר הזה יושב פיקס. אנא החזירו את מילקי קצפת נטו. אני קונה מילקי אוכלת את הקצפת ואת כל השאר זורקת. זה פשוט לא אכיל. מרקם מימי. לעומת זה מילקי קצפת נטו שופר הקצפת הייתה יותר סמיכה וטעימה ואז דווקא שהיה מוצר מושלם סוף סוף . הורדתם אותו מהמדפים. למה??
ליאת | 27.10.15
31.
יולו הוא מעדן החלב הטוב ביותר שהיה עד כה
ומי שלא מכיר או שיטעם או שלא יגיב בתגובות שטותיות. אני לא עובד שם ואין לי שום אחוזים מהם, אבל אם כבר לשלם יקר אז לפחות לקבל שוקולד אמיתי ולא אויר. ברור שאני בעד הורדת המחיר למה שזה באמת שווה - פחות מחצי. אם זה המחיר בחצי מהעולם אז זה צריך להיות גם המחיר אצלנו.
דני | 27.10.15
28.
אין ירידת מחיר? לא קונים
תנובה ושטראוס ניחנים בכישרון לנהל מלחמת עולם בלי להוריד אגורה מהמחיר לצרכן המסקנה - גם אם אין תיאום מחירים רשמי יש הבנה בשתיקה שעדיף להמשיך לגבות מהצרכן הישראלי מחיר מלא ולא להוריד מחירים בשום אופן מה לעשות? פשוט מאוד - לא לקנות המוצר החדש יקר? תשאירו אותו על המדף להתיישן,רק כן היצרנים יבינו שהם צריכים להוריד מחיר
צרחן | 27.10.15
27.
בין השורות - במילקי אין שוקולד - רק אבקת קקה וסוכר
הבנתם? ישיקו מילקי מיוחד שיש בו 10% שוקולד! ואו! גם יולו מכיל רק 15% שוקולד, השאר זה סויה וסוכר. בדיחה. לצערי חברות המזון היום רואות לנגד עיניהן רק כסף ולכן כדי לחסוך עלויות יצור משתמש בחומרי הגלם הכי זולים והכי לא בריאים במוצריהן. אם התקן אומר שאפשר לקורא לזה אוכל אז נקרא לזה אוכל, למרות שאחוז ה"אוכל" עומד על 1 ( סתם דוגמא). מוכרים לנו סוכר בצבעים. הנה טיפ - אם רשום על המוצר: בטעם, בסגנון, פרווה - לא לקנות!
נתנאל | 27.10.15
22.
התחרות היא מי ידפוק את הצרכן הישראלי בצורה יעילה יותר
תנובה ושטראום הם שניהם מונופולים שצריך להחרים, הצרכן בארץ משלם מכיסו על כך ששתי החברות האלו שולטות בקרוב למחצית משוק מוצרי החלב, כל 'תחרות' ביניהן היא בדיוק אותה 'תחרות' שהייתה בין מפעילות סלולריות לפני מספר שנים, התחרות היחידה היא מי ידפוק את הצרכן הישראלי בצורה יעילה יותר.
Not an Idiot | 27.10.15
20.
אין מה להשוות !!!!יולו ב- 10 רמות יותר טעים ואיכותי עם טעם שוקולד אמיתי
באת באמת שאני לא מבין את הצרכן הישראלי.... סוף סוף יוצא מעדן ברמה עם מרקם קטיפתי וטעם של שוקולד אמיתי והציבור עדיין מעדיף את המילקי עם הטעם הג'לטיני המגעיל וקצפת שעל פי רוב נעלמה או איבדה את מרקמה ודומה יותר לגושי חמאה. ממליץ בחום לנסות את היולו החדש בגביע השטוח - פשוט מעדן.
ירון.ק | 27.10.15
6.
הקצפת של מילקי דוחה ברמות, לקנות את זה זה כמו לקנות אוויר
עובדים עלינו בעיניים, שנים מוכרים לנו ״בטעם שוקולד״ שזה במילים אחרות לא שוקולד רק בטעם ואנחנו מסכימים שישקרו אותנו, עכשיו הם עושים לנו טובה וימכרו כמות זערורית בהמון כסף, זוכרים את הגודל של הגביעים הראשונים?
יוֹדה הפטיש | 27.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת