אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שידור חוזר: ספקי מזון מקטינים חשיפה למגה

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
בדיחה האדריכל פשיטת הרגל של מגה קונה עכשיו את סונול
סונול סיימה את המחצית הראשונה של 2015 ברווח נקי של 22 מיליון שקל, לעומת רווח של 53 מיליון שקל במחצית המקבילה ב־2014. הבעיה העיקרית של החברה היא חוב לבנקים בהיקף של 900 מיליון שקל. החברה מקבלת מהבנקים מסגרות אשראי בהיקף 1.7 מיליארד שקל. דודי ויסמן קונה את סונול בהלואות נוספות של 450 מליון שקל נו זה לא עצוב שהוא ממשיך לקבל אשראי ומגה בדרך לעקיצה
יצחק | 28.10.15
8.
יש לי מגה ליד הבית
ואני לא קונה שם - חוץ מפריטים הכרחיים, כשאני נתקע. מגה היא שילוב נדיר של מחירים גבוהים עם שרות קטסטרופלי עד מעליב. כואב הלב על העובדים, אבל למגה אין זכות קיום. פעם החזרתי 62 בקבוקים ריקים בסניף מגה הראל. אני החזרתי 50 ואשתי עוד 12. ואז כשהקופאית הראשית דפנה קלטה שאנחנו "יחד" היא סרבה לקבל עוד 12. כשמחיתי הבנתי ממנה שיש לה גיבוי לכך מלמעלה. התלוננתי במייל להנהלת מגה וקיבלתי התנצלות. כעבור כמה חודשים קרה מצב דומה, ושוב דפנה שלחה אותי הבייתה עם 8 בקבוקים מיותרים. היא אמרה "תעשה סיבוב ותחזור עוד שעה". אז ההנהלה מתנצלת בחינם - אבל לא עושה כלום. לא מגיע לכם עבודה.
דוד | 28.10.15
6.
חשבתם שקיצוץ הנחת-גימלאי תציל את מגה??
מר רביב ברוקמאייר, מנכ"ל מגה, האם מקיצוץ ההנחה לגימלאים ב50% חשבת שתבוא הישועה לרשת? אני קונה ותיקה ב-2 סניפי מגה בעיר והמהלך השרירותי הזה הוא ממש מעליב ומרחיק לקוחות. אני עצמי עברתי לקנות ברשת אחרת. אל תזרוק לנו פירורים (גם אם זה מה שנותר מהממלכה). 5% הנחה לגימלאי? נו, באמת. חשבת שאותם 5% שתחסוך יצילו את מגה? הרי לך. מגה לא תיוושע ואנחנו, ציבור הגימלאים, נחפש מקום קניות הוגן יותר שלא מפנה לנו גב כשנוח לו ובאופן שרירותי.
לקוחה זועמת | 28.10.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת