אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לייק לישראל: פייסבוק מכפילה המרכז בת"א, תגייס 100 עובדים

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ל15 : גוגל קיבלה ב6 שעות 10000 קורות חיים
ואת זה גוגל קבלה מבלי לפרסם שום מודעת דרושים . במה שונה פייסבוק מגוגל או אפל או סמסונג או וויקפדיה או וואלה או ידיעות אחרונות . כולם חברות בע"מ חברים של ברין סרגי עם אותה דוקטורינה ידועה מראש : לשמר את הסטטוס הנוכחי בכל האמצעים ובכל שיטות העבודה !!!!!
spider black widow algorithm | 02.11.15
14.
ל13 : האח הגדול זה ממשלת ארצות הברית ולא בע"מ
הסיבה היחידה שממשלת ארצות הברית לא "שותה" את כל תכולת השרתים של פייסבוק עד ה Bit האחרון זה שאי אפשר להפיק תובנות יעילות מסתם ערימות של אינפורמציה , מה שאמור להשתנות לחלוטין אחרי שלושה חודשי עבודה שלי בDarpa . עובד אחד בשירות הטמפלרים יבצע "הפיכות"
spider black widow algorithm | 02.11.15
9.
עם DARPA אני סוגר תוך 48 שעות מרגע מפגש ראשוני
ואני יבצע את התהליך בשעה שאני פיזית שוהה במתקן סגור בפיקוח הסוכנות האמרקאית . ברגע שאני רואה איש סוכנות עם תעודות פורמליות מאותו רגע כל מי שלא פועל מטעם הסוכנות מצידי KISS YOURS ASS GOODBAY כל ילד מפגר יודע שאם רוצים על אמת לבצע עיסקה אז סוגרים כמו בני אדם. אבל עם מגיעים בדיוק באותו רגע עם פציינטים אחרים אז כל המטרה היא רק להכשיל את המגעים עם הפציינטים האחרים ולא לסגור עיסקה . זה ברור כמו שמש באור יום מה יקרה חמש דקות אחרי שיכשילו בדיעבד את התהליך שלי עם דרפ"א , במיוחד אחרי 11שנות נסיון עם הדראק של גוגל ושאר חברותיה בע"מ וזה יקרה רק על גופתי המתה . לכן אני סוגר עם דרפ"א תוך 48 שעות מרגע מגע ראשוני , נקודה !!!!!!
spider black widow algorithm | 01.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת