אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בית המשפט הכריע: חברת החשמל לא תוכל לפרק את קרן ההטבות הסודית של עובדיה

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אוף איך רואים שההיסטוריה תחזור
הרי אם הלחץ הציבורי בסוף החברה תמכרי לאיזה טייקון שיעלה לכולם את המחיר אני לא מבין איך אנשים לא רואים את זה מה חברת צים,מפעלי ים המלח, בנקים , ובז"ן. זה לא הספיק לאנשים שמגיבים פה להבין מה הפרטה תעשה אז כל ההטבות שהעובדים יקבלו יעלו הם יוחלפו לעובדי קבלן ובמקום הבעלים שעכשיו (מדינה ) יהיה איזה טייקון שיקבל את כל העוגה ויעלה את המחיר חשמל כי אם החברה בחובות הוא לא יכנס לחובות אז המחיר בטוח יעלה לא נורא העיקר ש13000 עובדים לא ירוויחו כסף שיוכלו לגדל משפחה כל המגיבים פה רוצים שהמדינה הזאת תהיה
ממ | 07.11.15
8.
כמה שאלות העולות מהכתבה
1 - "קרן סודית כפולה"? לחברת החשמל יש כלכך הרבה רגולטורים, מנהלים, ומפקחים שקשה לעקוב, הנה רשימה חלקית: משרד האנרגיה, הרשות לחשמל, מנהל החשמל, הרשות לניירות ערך, רשות החברות, המשרד להגנת הסביבה ועוד... אז לפי הכתבה כל אלו ונוספים לא שמו לב להזרמה של 20 מליון שקלים בחודש ל2 קרנות סודיות? אז מה הטעם בלשלם לכל הרגולטורים האלו אם הם לא עושים את תפקידם? 2 - מדוע עובדי חברת החשמל, אשר מרוויחים משכורות גבוהות לםי התקשורת, צריכים קרן סודית לממן חלק מהפנסיה שלהם? הרי יש להם פנסיה תקציבית? 3 - איך במשך 10 שנים המדינה, שהיא הבעלים של חברת החשמל , לא מצליחה לשים את ידה על הכספים שהיא עצמה הפקידה? 4 - משנות ה 70 הנוהל הזה קיים אז למה נזכרו רק עכשיו? 5 - מיש אישר את ההפקדות האלו?
ישראלי | 07.11.15
4.
שופט יקר - מה לא לימדו אותך באוניברסיטה. כנס
מי שחושב בתבניות עלול לטעות בגדול. כשכיר, אתה רגיל לחשוב מהן הזכויות של מי שמקבל שכר. אולי אינך מודע לכך שהחוק המגן על העובד מגן גם באותה מידה המעסיק ובודאי לא נועד לפגוע בצד ג ולא נועד לקחת מהמעסיקים שאין להם ובוודאי לא מעובדים אחרים שאינם קשורים. במקרה שלנו בו עובדים גונבים למעשה מהמעסיק - אין להם שום זכויות. בוודאי כשמי שצריך לממן את החוסר שנובע מגניבתם איננו כח עליון כמו "חברת ביטוח זרה" אלא עובדים ומשלמי מיסים אחרים.
למען העשוקים האמיתיים | 06.11.15
2.
החברה בחובות של 70 מיליארד
אבל מתגמלת את עובדיה הנהדרים והמדהימים ב-2 מיליארד שקל.. על כך שהם בחובות. מצד אחד מספרים לכם שועדי עובדים והתארגנויות זה טוב לאזרח הקטן, מצד שני האזרח הקטן מקבל פה מונופול (מונופול על החשמל של כולנו) בדיוק כמו אחרון הטייקונים וגם שם הוא שוחט אזרחים קטנים אחרים ומצד שני רואים שחברות ממשלתיות עם התארגונויות הן לרוב כושלות. צריך משהו באמצע - כח עבודה רב וזול, תחרויות בין ועדי עובדים כדי שלא יהיה לך ועדים ששולטים במשאב שלם! כמו חשמל! נמלים, מים וכן הלאה.
שי | 06.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת