אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכסף מהמשקיעים, חצי מהמניות אצל אנסקי

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
אני רק מניח כאן את תיאורית הקונספירציה הזאת
נניח שברמלי לא מבין כלום בניהול כספים, עובדה הוא לא מרוויח, אבל הוא כן מבין בגיוס כספים, עובדה גייס בלי תשקיף ובלי שום תכנית מסודרת, עשה עם הכסף מה שבא לו, בלי שהוא מבין כלום בכלום, ועכשיו נתקל בקושי אמיתי, צריך להחזיר את הכסף, וזה קטע קשה לכל לווה, החל במסעודה משדרות וכלה בתשובה, עובר דרך ברמלי כמובן. שם בצד בחברה בת של חברה נכדה עם קוף בתור בעלים סכום מאוד מכובד, ועכשיו נכנס בכוח ברשות לניירות ערך, שמתנהגת כצפוי ונכנסת בו מיד בחזרה, וברמלי הגאון כל הזמן אומר שהוא לא עושה תספורת והוא יחזיר הכל רק שיתנו לו, אבל ממונה מפרק שכמובן כאילו לא מאפשר לברמלי להחזיר את הכסף ובכלל לא מוצא אגורה שחוקה בחברות של ברמלי, התקשורת כמובן מתעסקת באנסקי שיש לה רגליים יפות והיא לא מספיק חכמה כדי להתמודד עם העוקץ, ונשארת השאלה לאן נעלמו מעל 200 מליון שקלים גם אם נכניס לחשבון את הבמוו של ברמלי את הסיבוב על הרגליים של אנסקי ואת ההוצאות על המשרד היפה. אם כך אולי זאת הייתה הדרך של ברמלי לפרק את החברה בלי לבקש פרוק, ולהסיר ממנו אחריות ואשמה, כי הכל זה המפרק, אבל כמובן זאת רק ספקולציה הזויה שמניחה שאם היה עסק אמיתי אז הבעלים היה מנסה להגיע להסדר עם הרשויות ולא לתקוע להם אצבע בעין.
אמיר | 10.11.15
10.
מה ההתלהמות? למה זה כן נראה סביר כשמשקיעים בחברות הזנק טכנולוגיות ומשאירים את רב המבניות ליזמים
זה כן נכון לשאול, האם המודל בו גורם איקס משקיע את הכסף וגורם מקבל חלקו בתמורה לייזום והובלת הרעיון ואיזשהי עבודה - הוא מודל נכון. בשלב זה לא נמצא מודל אחר. השוני הוא רק באחוזים המוענקים לכל צד.
כל עסק הוא בבסיסו חברת הזנק | 08.11.15
4.
לכל מי שצועק
בוקר טוב, במידה והעסקה בניו יורק הייתה יוצאת לפועל אמיר ברמלי היה נהפך בין לילה לגאון פיננסי. תחשבו על זה, לקחת את הסלב הכי חזק במדינה בחינם (כנגד אחוזים מהרווח) שהיא תשקיעו מזמנה ומכספה ומצוא מקום ולסגור עם מפעילים מקומיים הוא בתמורה ישכור מבנה של 2,000 מטר ונהנה משכירות מטורפת. כמה היה עולה לו לשלם למשהי ברמה של מיכל אנסקי גם על סגירת כל ההסכמים וגם על הפרסו טוריות שלה?
יוסי | 08.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת