אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אם אשה תבקש 10,000 שקל - אף מעסיק לא ייתן לה יותר"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ל9 ו-11
אני לא מתכוון להוריד קצב עבודה בגללכן. רוצות לעבוד בחברה רצינית? מעולה, תהיו מוכנות לעשות ויתורים (שזה אומר לא להקים משפחה בגיל צעיר) כי בארה''ב אין שום חופשת לידה. רק פה בישראל הפמינסטיות הקיצוניות רוצות ילדים, חופשת לידה וגם לעבוד בגוגל וגם להשאיר את חוק חזקת הרך, וגם שעת הנקה וגם וגם וגם... פשוט חיות בסרט.
דרור | 12.11.15
14.
זו התוצאה של פערי השכר, לא הסיבה לפער
כאשר מועמד מדווח על ציפיות שכר, המעסיק בוחן האם הוא "מחובר למציאות". אם המועמד טוב ויש לו אפשרות לקבל משכורת כזו במקום אחר המעסיק כמעט ולא יתמקח. לעומת זאת אם המועמדת תדווח על ציפית שכר גבוהה מהמקובל בשוק עבור נשים במעמדה המעסיק ידע שהוא יכול להתמקח או בכלל יעדיף מועמדת אחרת "המחוברת למציאות". הדבר נכון לא רק לגבי נשים אלה לכל אוכלוסיה מופלת לרעה כגון חרדים ובני מיעוטים.
רונן | 11.11.15
11.
תגובות לכולם כאן
מגיב 1: - השנה הבדל זה מה שמפריע לך? יש מספיק אנשים שבכלל משתמטים משירות צבאי. אולי תבקש גם ללדת במקום נשים? מגיב 2: אממ.... זכויות? בבקשה תפרט. מגיב 5: "חופשת לידה". ממש חופשה, לשבת בבית ולטפל כל היום בעולל קטן. אבל קוראים לזה חופשה. איזה יופי פיתרון יש לך, לוותר על חופשת לידה - ומי יטפל בילד, האבא? אולי פשוט נוותר על הדור הבא שלי בני האדם ונעבור לגור במקום העבודה שלנו. "בכיף הייתי יושב בבית חצי שנה עם הקטן ונותן לאישה לדאוג לי. " הייתי רוצה לראות את זה. פחחחחחח.....
רחל | 11.11.15
9.
ל5 - אתה שוכח פרט קטן אחד.
גברים לא רוצים לצאת לחופשת לידה! בארץ יש אפשרות לחלוק את החופשה, ורק שליש האחוז (!) לוקחים אותה!. למה? כי גבר לא רוצה להיות בבית עם חיתולים ובכי ופליטות , הוא רוצה להמשיך לחיות כרווק... גבר לא רוצה שיווצר תקדים ואחר כך הוא עוד יצטרך להמשיך ולטפל בילד שלו... נוח לו להגיד לאישה "התינוק רוצה רק אותך" - נו בטח, כי היא היתה איתו ולכן התינוק מכיר רק אותה והיא מכירה אותו. שים גורילה מספיק זמן עם התינוק, והיא תכיר אותו מצוין גם.
XUXA141 | 12.11.15
5.
אין שום פער בשכר תלמדו הנדסה במקום מדעי הדשא
הסיבה שיש פערים בקידום זה כי נשים זכאיות לחופשת לידה בזמן שגברים טוחנים עבודה. נשים ללא ילדים או ילד אחד מתקדמות מעולה. אבל נשים שמביאות תוך עשור 2-3 ילדים מפסידות בערך שנה וחצי עבודה וזה בלי לדבר על התקופה של החזרה לקצב העבודה לכן סביר שישארו מאחורה בזמן שהגברים מהעבודה התקדמו. רוצות להרוויח כמו גברים - תעבדו כמו גברים, אל תבקשו מאיתנו להוריד קצב כי בארה''ב אין חופשת לידה. אין מה לעשות אנחנו לא שווים ביולוגית, זה עובד לטובתכן, בכיף הייתי יושב בבית חצי שנה עם הקטן ונותן לאישה לדאוג לי.
דרור | 11.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת