אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנאמן אכל, והנושה יסתפר

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
איזה שטויות אתם מתעסקים
בא עורך דין ישר והגון. מגיש קבלות על 9 (!!) ארוחות שביחד (!!) מסתכמות ב 1,000 ש"ח . הצוות שלו (שהם שכירים) שנשאר לעבוד עד אמצע הלילה אכלו (כולם יחד !!!) ב 111 ש"ח כל פעם. זה בערך מנת פלאפל (או רול שוסי) ושתייה לכל אחד. סביר לגמרי, הגיוני לגמרי, ןתעודה של כבוד לעוה"ד שהציג את הדברים כפי שהם לביהמ"ש ולא ניסה לטייח תחת כל מיני הוצאות פיקטיביות. עו"ד מטרי הוא אחד מעוה"ד הראויים, הנבונים והמוכשרים בתחום הפירוקים וצריך רק להודות למאמצים שהוא עושה לשמר עבודות של אנשים שהחברה שלהם קורסת ועלולה לזרוק אותם לרחוב חסרי כל !!!
רועי | 13.11.15
19.
מזעזע, כנראה הם מסכנים
אלף שקל שכר טרחה, כשכל סושי עולה 50 ש"ח, זה אומר שהם לא רק אכלו אלא חגגו. כל יום עובדים אצל העורך דין אל תוך הלילה ואוכלים כל ערב סושי בחגיגה? המשרד היה חייב לעבוד על התיק הזה כל לילה עם סושי? המשרד המכובד לא יודע לעבוד לרוב ביום, זה מחייב את כל הלילות? למעשה, מה שאמרו כאן בעקיפין, זה שהמתמחים שלהם עובדים כל יום יותר מעשר שעות ביום. לא ידעתי שגם מתמחים עובדים על משרת אמון, או שנאמר ניצול? והסושי הוא לכסות להם עיניים? הרגשת הסחרור מעבד כי ימלוך... גדולה. זה לא נקרא לעבוד, זה נקרא לא לפעול בשיקול דעת. לנצל מדיניות של משרד בגרידיות. מקובל שאוכלים ערב על חשבון המשרד כמו פיצה ושאר TA בעשרים שקל כ"א, אבל סושי ב-1,000 ש"ח? הגזמתם. סתם להתלכלך. או שהמשרד לא מרוויח מספיק כדי לקבל החזר על דבר כזה.
קוזו | 13.11.15
18.
קיבלו חום??? הסתפרו??? באמת?
בהנחה שמגיע לו לקבל החזר הוצאות אוכל אז אלף ש"ח על אוכל זה כלום. ואם לא מגיע לו החזר בכלל אז על מה נושים קיבלו חום? ואגב, גם אם הוא היה אוכל שניצל במקום סושי ושותה לימונדה במקום מיץ תפוזים אז זה היה משנה משהו? אם זה מה שמגיע לו אז זה מה שהוא יקבל. יכול להיות שאין לאשר הוצאות אוכל בכלל במקרים כאלו אבל זו לא בעיה פרטית של עו"ד זה.
בני | 13.11.15
17.
כתבה הזויה. הוא צדיק ביחס לכולנו ובטח שביחס לחזירי השלטון
לא מובנת לי הכתבה שבאה לבזות אדם שלשם שינוי, אינו גונב כספי אחרים. מי שכתב את המאמר הזה (9 ארוחות ב-1000 ש"ח. זה זול ,על גבול הפלאפל בעזה.) יכול לעסוק במקום בגניבות האמתיות=ממשלת ישראל ושאר חזירים שמעלים לעצמם משכורת על גב הציבור. בושה שאלו השטויות בהן בחרתם לעסוק, במקום במהות. *** מעולם לא שמעתי קודם לכן על העו"ד הנ"ל. איני מטעמו ואיני צד בעניין. פשוט מתביישת בשבילכם.
שירי | 12.11.15
15.
כיבודים ושכר טירחה
כל מינוי של בית משפט הוא בעייתי בתחום השכר טירחה פירוק שיתוף בדירה מגיע שמאי מוסר דוח לבית המשפט על מחיר הדירה כאשר הוא מבקר ברחוב שואל מתווכים ץ על כל זה שימו לב בשנת 1996 8000 דולר משני הצדדים בעל ואשה השופט נפל מהכיסא ואמר שזו לו פעם אחרונה שהוא נותן לו מינוי
יוסי | 12.11.15
4.
עו"ד מטרי יצג צד נגדי אלי על רכישת חברה בכינוס (צדדים נגדיים)
עשה עבודה מצויינת לשולחיו. שווה כל שקל שמבקש. ישיבות ופעילויות בכינוס נכסים אורכות פעמים רבות עד שעות הלילה כי ישנו לחץ זמנים- בכל יום שעובר החברה מאבדת משוויה וחובה תופח. להציק לו על שווארמה לעובדים בשעות הערב- קטנוניות.
 | 12.11.15
1.
לא נאמן
צבי עברי, בעל השליטה, לקח מאקסטרא פלסטיק מכונות וכסף. עברי, שהודה בבית המשפט בהגשת חשבוניות של חברה פרטית בבעלותו על עבודות שבצעה אקסטרא מסתובב חופשי ומעושר. היחידים שישלמו על הגנבה הם העובדים השבויים שהפנסיות חובה שלהם מושקעות באג"ח בשוק ההון, בבורסה בישראל. אבל היכן המפקח על שוק ההון במשרד האוצר של דון כחלון?
לא מובטח | 12.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת