אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי יוחלף קודם בידי רובוט - מנתח, מנכ"ל או גנן?

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
נו באמת
יש דברים שרובוט לא יוכל להחליף. אלה המקצועות שדורשים אינטרקציה בין אנושית כגון מורה, פסיכולוג, איש מכירות וכו'. מנתח לא יוחלף ב100 השנים האחרונות לא משנה כמה מהר הטכנולוגיה תתקדם כי מה תעדיף שינתח אותך; רובוט שיעדיף להוריד לך רגל בכדי להימנע מזיהום או מנתח אנושי שייקח את הסיכון? בכלל, את הדברים האלה אומרים משנות ה60. לפני 50 שנים כולם היו בטוחים שכבר בשנות ה80 רובוטים יעבדו בשבילנו ולא נצטרך לעשות עבודות בית יותר לעולם, היו נבואות שבשנות ה70 מחשבים יהיו חזקים מספיק בכדי לתכנת את עצמם וליצור AI שישתלט על העולם. את הדברים הללו אני אומר בתור מתכנת.
 | 14.11.15
4.
לא כל כך מהר הרובוטים יחליפו את הרופא
שימו לב שהסרטון שהוצג ברקע כשדובר על ניתוח מדויק הוא ניתוח בוא רופא/ה ביצעו את הניתוח בעזרת רובוט בשליטה בתנועות הרובוט באמצעות ג'ויסטיקים מתוחכמים. אומנם נעשה מחקר בניתוחים רובוטיים אוטונומיים, אבל הוא עדיין בחיתוליו.
אילנה | 13.11.15
2.
השעון לא 4.6 אינץ', מטומטמים!
עוד פעם זה.. חבורה של מטומטמים - לשעון יש מסך של 4.6 אינץ'????? אתם עושים קופי-פייסט ממקורות שהתבלבלו בלי להפעיל את המוח? יודעים מה זה 4.6 אינץ'? נראה לכם שמישהו יבנה שעון בכזה גודל? חבל כלכליסט/ווינט שאתם לא מקפידים קצת יותר בגיוס הכתבים שלכם.
דן | 13.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת