אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוה"ד חבר והאן מרקוביץ לביהמ"ש: "התיק מוצלח, אייל שני מתוחכם ופתלתל"

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
אייל שני "הטבח הפילוסוף"
איש בלתי נסבל ,ההתחכמות שלו והניסיון הבלתי מוצלח שלו להיות סוג"של משורר" ולפנטז על סוגי הירקות למיניהן לא עושה אותו לטבח טוב יותר . לדעתי הוא קוריוז שבזכות הגיחוך שלו משיג רייטינג ולכן זוכה גם לשעות מסך . איש לא ישר איני רוצה לומר מילים חריפות יותר שהוא בהחלט ראוי להן. בשורה התחתונה הצופים הם החלק החשוב של הבעיה. הם אלו שנותנים לו את האישור לפרסום ושעות מסך וחבל שזה כך .
שרון | 23.11.15
27.
ל-9... בעקרון אתה יכול. אבל אתה צריך בטן בשביל זה
בארץ, בניגוד למדינות אחרות ובמיוחד ארה"ב, על עבירות כלכליות מהסוג הזה די קשה להגיע לכלא. ואתה בהחלט יכול לעשות את כל הדברים האלה ולא ללכת לכלא. מצד שני אתה כן תקבל תביעות על ימין ועל שמאל, תיקי הוצאה לפועל, פה ושם חקירות, קצת פשיטות... יש אנשים שיכולים לחיות עם זה בכיף. רובנו מקבלים רעד וחלחלה רק מלראות מכתב שמנוסח בשפה משפטית.
 | 23.11.15
21.
הנוכלים היחידים בסיפור ם עורכי הדין "הנאמנים" שגבו 2,154,000 שכר טירחה 50%
בקצרה הנוכלים היחידים הם הנאמנים (עורכי הדין) שגבו מחוב של 4,000,000 סך שח 2,164,000 שכר טירחה. שני נקלע לחובות מחוסר ידע או ביש מזל בניהול עסקיו לפחות עבד וטרח קשה למרות התוצאה של פשיטת רגל. ואבל וביג אבל מי שהוא הנוכל מכל העיסקה הם הנאמנים שמונו על ידי בית המשפט או על ידי התובעים וגזרו קופון של 50 אחוז מהרווח !! אלה שעובדים ופותחים עסקים מסתכנים בלפשוט רגל אבל אלה עם הצוואון הלבן היו ויהיו השודדים והגזלנים תמיד!!
זואי | 23.11.15
9.
כלומר שאני יכול ללוות 4 מיליון שקל, לעשות איתם מה שאני רוצה
לא להחזיר, לשקר ולרמות את בית המשפט לגבי איפה הכסף, בסופו של דבר לשלם רק את הקרן ולא ללכת לכלא. זה נשמע לי סידור לא רע? מה שאני ל מבין זה למה למישהו לשלם את החובות שלו מראש, אם זאת ההתנהלות? עדיף לא לשלם, לשקר ולרמות , ואז, רק אם במקרה שלא הצליח, לשלם את החוב המקורי בלבד.
טוב לדעת | 23.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת