אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גלנט רוצה חמישה יישובים, רק שכח שגרים שם בדואים

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
זה שטח בדואי שנמצא תחת כיבוש ישראלי
חייבים לתת להם מדינה על שטח הנגב והגליל למען השלום! (נתניהו יהיה בעד, כל עוד הם יכירו בישראל כמדינת היהודים. ציפי לבני ותלמידה הרצוג יציעו גם לפנות את באר-שבע). בינתיים כמובן יש לאסור בנייה יהודית בכל שטחי הנגב והגליל, אחרת הם ישתלטו עלינו דרך הדמוגרפיה.
אחד | 25.11.15
10.
זה היה שייך לסבתא שלי...
בג"ץ דחה את כל אלפי העתירות ולא נמצא בדל אחד של הוכחה או אפילו ראיה לכך שהקרקעות שייכות לבדואים. ובג"ץ לא ידוע בימניותו. יש כאן חמולות שהשתלטו על שטחים נרחבים תוך שהם בונים בממוצע בית אחד ל 20 דונם. אם יהודי יעשה כזה דבר מה יעשו לו? מיד יבואו, יפנו אותו ויחייבו אותו גם בעלות הפינוי. אז אם לא רוצים אפליה אז צריך לעשות להם את אותו הדבר. הציעו להם המון הסדרים אבל הם סרבו להכל. ההצעות עדיין על השולחן והן הרבה יותר מנדיבות.
סנופקין | 24.11.15
9.
עוד תרגיל מסריח שכל מטרתו משרות למקורבים
מי צריך ישובים חדשים כשלכל הישובים בנגב יש עתודות קרקע ותכנון להרחבות? אה, כן, מי שצריך לתת פרנסה למקורבים שיקבלו הרבה כסף על וועדות ותכנון שלא יביאו לשום תוצאה בשטח. נמאס כבר מהדיבורים ועשיית כאילו שתועלתם היחידה בהעשרת מקורבים
גיל | 24.11.15
4.
עוד תכנית מטופשת שתגמור במגירה
זו בדיוק ההגדרה של טיפשות, לעשות שוב ושוב את אותו דבר שנכשל. עשו תכנית בלי לדבר ובלי להתחשב בבדווים לפני כמה שנים, זה לא עבד ולא עשו כלום מאותה תכנית - אז עושים תכנית חדשה, יופי! ברור לי שרבים מהבדווים בנגב עבריינים, ערסים, פולשים לאדמות לא שלהם וכו' אבל הם שם... ותכניות יפות על הנייר לא יזיזו אותם. אין סיכוי שבממשלה הזו יהיה מישהו עם ביצים וראש שידבר (!) איתם ויבנה תכנית שתהיה מקובלת עליהם. ולכל מי שאומר שאין מה לדבר איתם - בוא נראה אותו ואת הממשלה ה"חזקה" מזיזה אותם משם
אייל | 24.11.15
2.
הגבר היחידי בממשלה - ממש לא שכח. ילדים, זה בכוונה
עוד לא שמתם לב שגלנט הוא מהבודדים במדינה עם מצוינות בעשיה ? ואנרגיה גבוהה ? במממשלה אין אחד הדומה לו, ולא פלא שאשכנזי התקנא בו. אגב, הגבר הראשון במדינה הוא אורי ברלב. הייתי ממנה בלי למצמץ לשניה אותו לראש ממשלה ואת גלנט לשר ביטחון. גם הכישורים והאנרגיות החריגים של ברלב גרמו להתנגדות גדולה. לא מקרי ששניהם נפסלו בגלל בעיות מוסריות. אבל, לכל הצמרת שלנו יש בעיות מוסריות. רק שבזכות כיושריהם והאנרגיה המיוחדים שלהם הם עוררו התנגדות מיוחדת. כי ליד גם מיני ארחי פרי שמנהלים אותנו לא מרגישים גברים. ובאמת, אינם גברים. לדוגמא, למה בייב לא בונה כמו הגבר שרון שנה בלי למצמץ למליון עולים? ואפילו לא נחשב שעיניו שמעשה מיוחד.
ישראל | 24.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת