אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המחוזי אילץ את יונה יהב לחשוף את יומניו

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
תשובה ל-14
זה לא קשור בשאלה מדוע הוא נבחר לעירייה, התשובה היא ברורה, אזרחי חיפה אינם הולכים לקלפיות כדי להחליפו , במקום זאת הולכים לים , לקניונים , עושים לעצמם יום חופש . וכשאזרחים לא מבינים את חובתם ביום בחירות לעירייה , אחר כך שלא יבואו בטענות מדוע הוא לא מוחלף. הוא לא מוחלף כי לא מחליפים . זה מאוד פשוט.
vhkv | 25.11.15
24.
בבחירות האחרונות לא הצבעתי לקאליש, אלא לבורובסקי, ואני מה זה מצטער
את העיר הדפוקה הזו תוכל להציל רק אישה, ובחיי שאני לא פמניסט, לא סובל אותן. נמאס מכל מי שחושב שהוא גבר גבר רק כי יש עליו מדים וגם נמאס מכל עורכי הדין הפוליטרוקים. השבוע בורובסקי הודיע שהוא פורש, עוד אחד שזרק את הקול שלי. היא היחידה שמדברת לעניין.
נעם | 24.11.15
22.
ל-19, למדת מיהב שהמילה התנגדות שלילית מיסודה?
אםתשים לב למה ד״ר קליש רותם מתנגדת, היא מתנגדת להמשך והגברת הזיהום בחיפה,היא מתנגדת לפיתוח לא הגיוני ופרוייקטים מגלומנים שיהרסו את מה שניזוק כבר, היא מתנגדת לשחיתות, לבניה חסרת הגיון וללא תשתיו מתאימות. לדברים הללו היא מתנגדת. האם קראת פעם אחת במה היא כן תומכת? ניסית להכנס לאתר של חיים בחיפה ולקרוא את החזון, ההצעות, ההסברים? מדובר בבעלת תואר ד״ר בארכיטקטורה ותכנון ערים , מתכננת ערים ובעלת התמחות בשיקום והתחדשות של ערים תעשייתו שדעכו. מדוע אתה בוחר להשמיץ אותה כשהיא האלטרנטיבה היותר מדהימה שיש לנו כאן. אנו צריכי םברך על כך שהחליטה להכנס לפוליטיקה ולבחור בה לראשת העיר הבאה של חיפה
שירי | 24.11.15
21.
לאנשי ציבור יש גם חיים פרטיים ! לחשוף רק פגישות במסגרת תפקידו כראש עיר !
כל אדם (וגם איש ציבור) זכאי לפרטיות ! לא די שאנשים מפגינים ליד בתיהם של אנשי ציבור כמחאה על תפקודם, (וגורמים טרדה לשכנים) כעת על אנשי ציבור גם לחשוף את מהלך חייהם הפרטיים? ברגע שאיש ציבור רושם ביומנו "פרטי" ומציין את שעת יציאתו וחזרתו למשרד, אין לציבור כל זכות לדעת כיצד התנהל באותו זמן, לאן הלך, ומה היו מעשיו !
מגני דוד  | 24.11.15
19.
אבל....
צריך מהר מחליף חזק/ה שיענה לצורכי התושבים אם האלטרנטיבה שלנו זו ד"ר קליש אנחנו בצרות גדולות, חוץ מלעשות רעש ולהתנגד ולחזור בה ולהתנגד שוב אין בה כלום,שום נסיון ועשייה צריך מנהיג ללא גרגות בעבר, אנשי צבא ומשטרה כבר ממזמן הוכיחו שאין שום קשר בין משטר צבאי כפוי וניהול הארגון לבין ניהול עיר חופשית ודומיננתית ,אין להם כישורים אזרחיים.
חיפאי | 24.11.15
14.
אם הוא כל כך גרוע אז איך בחרו אותו לראשות העריה?
כדאי להבין את בעייתיות הבחירה של ראש עיר בעיר מוזנחת להפליא. מדרונות הכרמל המערבי - ללא תכנון, מוזנחים לחיות הבר ומקור למחלות. התחבורה לאיצטדיון סמי עופר מזכירה את משחקי הכדוקגל של שנות החמישים התחבורה אחרי 11 בלילה בחיפה גרועה עד לא קיימת. תיירים באים מאירופה ברכבת ולא ממש יודעים איך להגיע למלון. מי מסיע ? אין קשר בין זמני האוטובוסים לזמני הרכבת. מנהרה רציתם? פרויד עדיין פקוק עד מוות. ועוד כיוצא בזה. פתרונות אין, ואף אחד לא עובד על פתרונות.
 | 24.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת