אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ניצחנו בקרב על התודעה. השלב הבא יהיה רגולציה. בדיוק כמו שקרה בתעשיית הטבק"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
מגיב כתב על פלסבו- רוב ם מבינים אותו הפוך ממה שהוא. קראו
התופעה שנקראת פלסבו - שבה הנבדקים מחוללים את השינוי למרות שלו קיבלו את" החומר הנבדק". זה בדיוק חלק קטן מהכוח האמיתי שיש לנו כגורם. משמע שאם נדע להשתמש בו ולהפעיל אותו כוחנו יהיה רב ולצורך הדוגמא נוכל ל"הירפא בלי החומר \תרופה. ובלי חומר הדמה. זהו הכוח שלכם להשפיע ." גורם על הגוף,גורם על המחשבה". לשם כדאי לכוון.. ואז צריך הרבה פחות גורמים חיצוניים שיעזרו לנו .
ערן | 19.04.16
28.
טמטום הוא אינסופי ובקשר ליקום אני לא בטוח
שורה תחתונה, חבר'ה, מי שלא מודע לסיכונים ישתה הרבה, ישמין ויחלה באינסוף מחלות הקשורות להשמנה, יעמיס על מערכת הבריאות וימות צעיר יחסית. הבעיה: איך אתה גורם לאנשים שלא אכפת להם ממה הם מכניסים לגוף שכן יהיה אכפת להם? הרי החבר'ה האלה לא חושבים על ההשלכות של צריכה מרובה של משקאות ממותקים, באופן אישי אני תוהה אם הם חושבים על משהו, בכלל, אי פעם. הבחירה אם לעשות איזה דבר או לא, נתונה בידיים של כל אחד מאיתנו, בין אם זה לקחת הלוואה מהבנק או מהשוק האפור ובין אם זה לשתות מים, סודה או קולה. קחו אחריות על חייכם! מי שמבקש ממישהו אחר לקחת אחריות על חייו למעשה מאפשר לאותו אדם להתעלל בו והוא עצמו הופך תלותי - בקיצור, צאו מזה ותבינו שיש עוד בני אדם על הפלנטה. אם מישהו רוצה לשתות הרבה משקאות ממותקים ולמות כשהוא שמן וצעיר, למה אנחנו מפריעים לו? כעת, כל שנותר לנו לעשות זה להטיל מס השמנה על אנשים אם הם נמצאים ב-BMI גבוה מ-28 ועשינו את העבודה. טמטום היא מחלה שאי אפשר לרפא, שהטבע ידאג לכך בעצמו.
יוסי | 02.12.15
26.
ל-5 (אבי): זה שאין שאיפה לא אומר...
...שלא תגיע לשם בסופו של דבר. מהות הדיקטטורה היא שלאזרח אין חירות. זה בד״כ לא קורה בין לילה, אלא מתוך שחיקה הדרגתית וכמעט בלתי מורגשת של זכויות הפרט, לטובת הגדלה של סמכויות השלטון. עלינו להילחם למען חירויות קטנות כמו החופש להחליט אם לשתות או לא לשתות קולה, כדי שלא נאבד חירויות גדולות כמו חופש הביטוי, חופש העיסוק וכן הלאה. לטעמי הדרך הנכונה להתמודד עם סוגיית הסוכרת וההשמנה היא באמצעות הסברה נטו. הציבור יהיה מודע להשלכות מעשיו ויחליט בהתאם.
אורן | 29.11.15
21.
על הכתיבה ועוד ,,,,,,,
ראשית הכתיבה של כתבה זו , מאוד לא אופיינית לכותבים באתר/עיתון , כתיבה מאוד לא מאורגנת חזרה על אותם הכתובים מספר פעמים , בסדררררר הבנו ,,,,,, צריך לחזור ולחזר אך השעמום מעט הציף את האותיות. לגביי קוקה קולה , הכל עניין של בחירה ולא של חוקיות , העובדה לכך היא חברות הטבק , בעשור האחרון מחיריי הסיגריות זינק לשחקים אך עדיין זה לא הוריד את מכירות הסיגריות וזו עובדה !!!! אכן מכירות הסיגריות ירדו לא מאחר והמחיר הרקיע שחקים אלא מאחר ואנשים מפסיקים לעשן עקב בעיות בריאות אשר פוקדת דור צעיר , אנו עדים לבעיות בריאותיות שפוקדות בני 30-40 אשר מקבלים התקפי לב וכו ועל כן הירידה במכירות, הפחד על בריאותנו כאנשי משפחה חזק יותר מכל מיסויי קיים . המלחמה היא מלחמה בתחנות רוח , עובדה לכך התרומה של קוקה קולה לבית חולים ברגע שחוק היה צריך לעבור , לצערנו מרבה ממון מרבה כוח , זו המציאות העצובה בה או חיים אך זו המציאות . לגבי השכבות החלשות , דר לא חדש ! אנשים במצוקה קיומית יום יומית מחפשים במה להאחז , יש מי שיאחז באמונה , יש מי שיאחז בשירים מלנכוליים ויש מי שיאחז במזון, שתיה ,סיגריות ,סמים ואו כל דבר אשר ירומם את רוחם ! חיים טובים ובריאים לכולנו .
יפעת | 28.11.15
17.
ומתי אצלנו באיזראייל?
על המדפים ברשתות המזון בכלל והכי מפתיע ברשתות "הטבע" בפרט, התחילו לצוץ מארזים ובקבוקים של סירופ תירס ואגבה וסוכר פירות וסוכר קוקוס. כולם מזיקים מאוד לבריאות בדומה לסוכר לבן או חום ואף יותר. סוכר הקוקוס מתעתע במיוחד, היות ושמן הקוקוס לעומת זאת ונגזרות אחרות של הפרי (חמאה, קמח ואמינו שזה רוטב הדומה לרוטב סויה למעט העובדה שאינו מכיל גלוטן) בריאים מאוד.
 | 28.11.15
14.
פותרים תסמינים ולא בעיות
קולה, מזון מהיר, סיגריות וכו, הם לא הבעיה. העובדה שעניים הם קהל היעד מראה שאנשים שמחים/מאושרים לא צריכים את ה"אושר" הרגעי הזה ממזון . אם לא יהיו משקאות ממותקים , טבק , מזון מטוגן וכו, יהיה משהו אחר !! טפלו באוכלוסיה , הרבה יותר חשוב ויותר יעיל.
מגיב | 28.11.15
5.
למגיב מספר 3- אין שאיפה להשליט דיקטטורה
אף אחד לא טוען שיש לשלול מאנשים את חופש הבחירה. הטענה שמועלית על ידי הפרופסורית היא שקיימת חוסר שקיפות בהתנהלות מול הצרכנים. החברה מציגה מצג לא נכון ומטעה כדי לגרום להם לצרוך יותר מהמשקה והם לא מודעים להשפעותיו המזיקות. אם יהיו מודעים ובכל זאת יבחרו לצרוך אותו אף אחד לא ימנע זאת מהם.
אבי | 27.11.15
3.
אין ספק שקולה מזיקה לבריאות, אבל...
...דיקטטורה מזיקה יותר. בהחלט יתכן שכוונותיה של מריון נסל טהורות, וכי היא מעוניינת אך ורק בטובתו של הציבור, אולם חקיקה איננה הדרך המומלצת על מנת להשיג זאת. אם לממשלה תהיה זכות להחליט מה אנחנו רשאים להכניס לפינו ומה לאו, פירוש הדבר שלנו האזרחים יש פחות חירות. ממשלה כה חזקה עלולה במהירה לנסות להוציא מחוץ לחוק סיגריות, אלכוהול, בשר אדום, וכל מה שאנחנו אוהבים ועלול בו זמנית לפגוע בבריאותו. מדוע לעצור שם? היא עלולה גם לאסור על ספורט אקסטרים, על צניחה חופשית, רפטינג, קפיצות בנג׳י וכל פעילות אחרת שכרוכה בסיכון. עד מהרה כולנו נהיה כבולים באזיקים למיטה, ורובוטים יאכילו אותנו בכמוסות סויה, המכילות את כל הויטמינים והמינרלים הנחוצים לגופנו. נהיה מוגנים לחלוטין מכל סכנה, אבל לא נהיה בני אדם חופשיים.
אורן | 26.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת