אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההסכם ה"היסטורי" על תקציב הביטחון התחיל גרוע. מה זה אומר על הסיכויים ליישמו?

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תוכיחו לי שחלק מתקציב הבטחון הולך לרווחת החיילים,אך לצערינו זה לא כך, במקום לדאוג
יותר לחיילים הבודדים ולמשכורות המצחיקות של חיילי החובה שהם אלה שמחזיקים את הצבא ומשליכים אותם לעוני, עיקר התקציב הולך לפנסיות של אוכלי החינם בקריה שלא תורמים כלום אלא רק מבזבזים. המטבחים בבסיסים מלא במקקים ואין אפילו מינימום של תנאים סניטריים, חיילים שסוגרים שבת בחלקם הוריהם מביאים להם אוכל מהבית לא כי אין אוכל אלא כי אין סניטציה במטבחים. לחלקם.ראיתי בסיס כזה בחיפה.
ששש | 26.11.15
4.
רס"ר יפרח ממליץ על פנסיה תקציבית !
החיים דבש - למי שיודע לעקוץ: עוד מובטלים זה מצויין כי ירד לו הנדל"ן ואפשר מקינוסים לקנות דירות להשקאה מהרמסים .עוד עובדים זה גם נפלה ככה מממנים לי את הפנסיה והתיולים באולם עם דרקון צרפתי כמובן מסקנה חברים רק פנסיה תקציבית בגיל 40 ועכשיו בריצה כולם לחזור לעבודה כדי לממן לי את הפנסיה רס"ר יפרח ממליץ על פנסיה תקציבית !
דירות להשקאה  | 26.11.15
3.
בושה וחרפה!!! איך הציבור האדיש יושב בשקט כשגונבים לו כסף.... לא ייאמן!!!
אם היו לוקחים במרמה או גונבים ממישהו 1000 שקל הוא היה רץ לדווח במשטרה..... במדינה שלנו גונבים אלפי שקלים למשפחה בחודש כדי לממן את משרד הבטחון שלצערי הוא הגוף הכי מושחת במדינה.... וכל האזרחים ממשיכים לעבוד כמו חמורים ולשלם את זה. אם הציבור היה חכם היינו יוצאים להפגין !!!!! למה אנשים לא מוכנים להפגין כדי להרוויח עוד 1000 שקל בחודש אבל מוכנים לעבוד שבוע בכל חודש כדי לממן את השחיתות?????? תתעוררו..... כני שמכיר את המערכת מקרוב אתם משלמים 30-40% יותר ממה שצריך על שירותי ביטחון!!! אפשר לקבל את אותה רמת בטחון בהרבה פחות כסף ובלי שחיתות...... בלי פקידים שיוצאים לפנסיה בגיל 45 אחרי שקיבלו אינסוף הטבות ולימודים על חשבון הציבור. שאול אמסטרדמסקי ועמרי מילמן, זה יכול להיות פרוייקט חייכם.... תעשו חשבון לציבור כמה עולה הביטחון לכל משק בית..... כמה יורד לכל אחד מאיתנו כדי לממן את השחיתות.... כל מילואימניק יודע שלפחות 30-40% זה בזבוז ושחיתות. יש לכם את ההזדמנות ואת הכח לעורר דיון ציבורי ולעשות שינוי אמיתי שהילדים שלנו יהנו ממנו. כאזרח אני אהיה גאה אם תלחמו עבורינו..... תעוררו את הדיון הציבורי ואנחנו נתמוך בכם.
רון | 26.11.15
2.
אובססיה של יחצני רחוב
אין ספק שהעיסוק דווקא בשכר הקבע ותקציב הבטחון-הינו אסטרטגיה מובנת ומגמתית של בעלי הענין-בנק ישראל משפחת נהנתניהו האוצר-שדואגים להסתה הזו-כדי שכל נסיון לעיסוק ולפשפש בביזה הגדולה שהם עושים-לטא יהיו בסדר היום.בבנק ישראל מבוצע שוד שכר ושוד פנסיות החייב בחקירה פלילית של הנגידה ברירת המחדל-הנמצאת בניוון מערכות ואינה מסוגלת לקצץ לייעל ולהפסיק את הביזה הגדולה.תקציב הכנסת ומשרד ראש הממשלה השערורייתי שצמח בעשור ב-800 אחוזים-הינו שוד לאור היום וניצול כספי המסים למימון תנאי הפקרות "והכל כלול"-על הגב השבור של משלמי המסים.אנו נמצאים פה על המשמר כנגד ההסתה והחוצפה של נהנתנים שעובדים בקושי 5 ימים בשבוע-שפותחים פה על לובשי מדים העובדים 17 ימים בשבוע ללא תוספת וללא תמורה-בניגוד לבריונים מהמוסד המעופש שכל דבר דורשים ומקבלים תוספת.הגיע הזמן שאנו לובשי המדים נצא למאבק להפסקת התרמית והניצול.אם לא ישלמו-לא צריך ...נפשוט מדים-ונעשה לביתנו.לא צריכים להסתכן-בעבור חבורה צבועה וכפויית טובה.
אליפז וגמלאי צה"ל | 26.11.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת